Ja, een bericht over de hoge komkommerprijzen of komkommeroorlog stel ik meer op prijs.quote:
quote:Op woensdag 29 juli 2009 21:39 schreef Kopbal het volgende:
En betalen ho maar
Zeker een Marokkaanse kat
Ik dacht: laat ik het kort houden.quote:Op woensdag 29 juli 2009 21:42 schreef NRaider het volgende:
Samenvatting?
Klacht?
Bonusklacht?
Antiklacht?
Zelfkennis?
Verwachte reacties?
Neequote:Op woensdag 29 juli 2009 21:42 schreef NRaider het volgende:
Samenvatting?
Klacht?
Bonusklacht?
Antiklacht?
Zelfkennis?
Verwachte reacties?
Krijg een dodelijke ziekte, mongool.quote:Op woensdag 29 juli 2009 21:42 schreef NRaider het volgende:
Samenvatting?
Klacht?
Bonusklacht?
Antiklacht?
Zelfkennis?
Verwachte reacties?
Kanker?quote:Op woensdag 29 juli 2009 21:53 schreef kikoooooo het volgende:
[..]
Krijg een dodelijke ziekte, mongool.
op de Fok Frontpage zie ik het bericht niet staan hoorquote:Op woensdag 29 juli 2009 21:36 schreef Verlicht het volgende:
WTF.Ik check net de webpagina's van NRC, Volkskrant, GS (nieuwsberichten SPITS) en FOK!-frontpage voor actualiteit
Alsjeblieft TS, nu kun je het alsnog lezen.quote:Op muizen jagen? Niets voor de Britse kater Casper. Het huisdier rijdt liever elke dag met de bus.
Al enkele maanden voegt de kat uit het Zuid-Engelse Plymouth zich braaf in de rij wachtenden voor de bus. Hij nestelt zich dan gezellig op een stoel. De andere passagiers raakten snel gewend aan hun opvallende medereiziger.
Casper is inmiddels zo bekend bij de buschauffeurs, dat ze op de terugrit weten waar ze het dier er weer uit moeten laten. Het baasje van Casper, Susan, hoorde pas onlangs van de escapades van haar kater. Volgens haar houdt haar kat van mensen, maar vreemd genoeg ook van grote voertuigen.
Heb je het al gehoord? Komkommer wordt de nieuwe zangeres van K3!quote:
je bent me net voorquote:Op woensdag 29 juli 2009 23:44 schreef TheKC het volgende:
[..]
Alsjeblieft TS, nu kun je het alsnog lezen.
H1N1quote:
Daar overlijden alleen mensen aan die op het moment van besmetting al terminaal zijn.quote:
En dan komen de controleurs, en dan valt ie ze zeker nog aan ookquote:Op woensdag 29 juli 2009 21:39 schreef Kopbal het volgende:
En betalen ho maar
Zeker een Marokkaanse kat
Katten zijn chill en die mogen datquote:Op donderdag 30 juli 2009 00:34 schreef julian6 het volgende:
[..]
En dan komen de controleurs, en dan valt ie ze zeker nog aan ook
preventief de bak in gooien dat volk
Over een tijdje pakt die kat dus iedere dag een trein naar Parijs en terug...quote:Het baasje van Casper, Susan, hoorde pas onlangs van de escapades van haar kater. Volgens haar houdt haar kat van mensen, maar vreemd genoeg ook van grote voertuigen.
Ik mis een paint. Zonder paint geen klachtquote:Op woensdag 29 juli 2009 21:42 schreef NRaider het volgende:
Samenvatting?
Klacht?
Bonusklacht?
Antiklacht?
Zelfkennis?
Verwachte reacties?
Eerlijk gezegd ben ik de klacht ook een beetje vergeten..quote:Op donderdag 30 juli 2009 09:44 schreef DeLuna het volgende:
[..]
Ik mis een paint. Zonder paint geen klacht
Voor een verlicht iemand blijf je dan wel vrij onwetend.quote:Op vrijdag 31 juli 2009 16:02 schreef Verlicht het volgende:
Ik heb het bericht nog steeds niet gelezen. Mediaterreur ontwijken.
quote:Op vrijdag 31 juli 2009 16:07 schreef Trannellius het volgende:
[..]
Voor een verlicht iemand blijf je dan wel vrij onwetend.
Nou vooruit dan.quote:Op donderdag 30 juli 2009 09:44 schreef DeLuna het volgende:
[..]
Ik mis een paint. Zonder paint geen klacht
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |