voor mijn collective works PM me maar:
deze muze heet :
Karabijn des genot
SexPistol zit nu continue met een warm en zenuwachtig gevoel. Hij kan niet slapen en zijn gedachten dwalen altijd af naar dit ene moment.. "Hoe kon ik zo dom zijn?" "Hoe kon ik die Penisbaard en kornuiten vertrouwen!" "Shit, ik ben er ingetuind" en bovenal; "hoe moet het nu verder"
Op het begin was er nog niks aan de hand.. hij zou wel even een ban regelen. Dit bleek echter een vrij onmogelijke klus aangezien het kwaad al was geschied. Hyves ligt onder vol bewijsmateriaal. Dit is niet meer recht te praten, ook niet door de vermoorde onschuld te spelen op de hyves van Annika.
Ergo: TS is een ware internet tough guy die nu huilend in foetus houding op bed ligt.. trillend, jankend.. onder het zweet van angst. Hij is geowned door Fok! KLB bazen die niks liever zien dan vriendschappen verknallen, het leven van TS vergallen e.d.
na wat uurtjes in bed gerold t ehebben.. sprong hij op.. zullen er nieuwe posts bij zijn gekomen? Zouden ze het nog steeds op mij gemunt hebben? of was het slechts een storm in een glas water?
Tegen beter weten in, stapte Sexpistol uit bed en zette hij zijn computer aan. Het was niet wat hij verwacht had.. Wat een amok.. wat een ellende.. een vriendschap op het spel gezet.. voor wat eigenlijk?
Sexpistol kan de slaap niet vatten. Nu niet en over een paar uur ook niet. Het zit te diep en het warme gevoel wil maar niet weggaan.. chaos beschrijft de warboel die zich in zijn hoofd bevind perfect..
Verderf beschrijft echter hetgeen dat er gebeurd is.. Op Fok!.. op Hyves..
hoe loopt dit af? Niemand die het weet. Een ding is echter zeker.. En dat is een breuk in een jarenlange vriendschap.. Als een vaas die van de schouw afvalt.. aan diggelen.. voor altijd.
Michielos topics zijn als het eten van oesters.