abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  woensdag 29 juli 2009 @ 19:34:07 #51
165392 TeenWolf
You are an animal! Woo!
pi_71437385
quote:
Op woensdag 29 juli 2009 19:32 schreef Sapstengel het volgende:
Ik heb anderhalf jaar in een fabriek gewerkt. Daar is wel eens gevochten. Zo'n Molukker die lid was van Satudarah Maluku heeft een keer een gast wat klappen gegeven in het magazijn omdat hij een beledigende opmerking maakte en een Joegoslaaf heeft om dezelfde reden ook wel eens iemand geklapt.
Goed van die gasten, die snoeren pestkoppen de mond.
Op dinsdag 7 juni 2016 23:04 Papierversnipperaar het volgende:
En waarom staat Groot Brittannië er niet tussen? Alleen al het drugs geld dat door HSBC is witgewassen levert dat land een ereplaats op.
Website ware Islam: http://harun-yahya.net/
pi_71437668
quote:
Op woensdag 29 juli 2009 18:54 schreef gebrokenglas het volgende:
Die rechtsonder blijft nog zo zakelijk mogelijk aan de telefoon hangen .

Ik heb geen echte vechtpartij op de werkplek meegemaakt, maar wel een worsteling tussen een rare klant en enkele vakkenvullers (AH ). Die gast staat met een skimask bij de kassa, wij komen er naartoe sprinten samen met onze bedrijfsleider (lange man met zwarte band ) en die gast wordt tegen de grond gewerkt.

De politie wordt ondertussen gebeld en die man verzet zich hevig, zien we na een tijd dat z'n voet gewoon een kwartslag gedraaid is ! Cassières natuurlijk gillen enzo en als de politie aankomt wordt die man meegenomen. Blijkt de volgende dag dat het een kunstvoet was ! Die rare gozer die overigens geen wapens bij zich bleek te hebben hebben ze wel vast gezet .
  woensdag 29 juli 2009 @ 19:43:53 #53
20716 tonja
twitch.tv/tonjatekenshow
pi_71437686
quote:
Op woensdag 29 juli 2009 19:30 schreef TeenWolf het volgende:

[..]

ik ben verbaasd

Het was een teringzootje inderdaad.
►►►https://www.twitch.tv/tonjatekenshow ◄◄◄◄
  woensdag 29 juli 2009 @ 19:44:01 #54
94846 zomaareennaam
vindt overal wel wat van
pi_71437691
bij ons op het werk gooide eens iemand zijn chef met een hamer - express / omdat de chef wilde dat die persoon zijn veiligheidsbril opzette / die persoon vond dat niet fijn zitten / deed het niet en toen de chef aandrong gooide hij met de hamer - geschorst / volgende dag alsnog ontslagen.
zoekt en gij zult vinden
maar of je het gevondene waardeeert?
  woensdag 29 juli 2009 @ 19:45:51 #55
20716 tonja
twitch.tv/tonjatekenshow
pi_71437739
Ben je je . kwijt?
►►►https://www.twitch.tv/tonjatekenshow ◄◄◄◄
  woensdag 29 juli 2009 @ 19:52:33 #56
39952 Hukkie
Wanna bang heads with me
pi_71437924
quote:
Op woensdag 29 juli 2009 18:32 schreef Gijsbrecht. het volgende:

[..]

Werk je in een jeugdinrichting ofzo? .
Nee, zal je verbazen, iets in de muziek en retail business.
There are no Saviours, there are no Kings, the Power lies in your head
DeviantArt
pi_71451479
Bij ons op kantoor een man van midden 40, wordt regelmatig kwaad. Vooral als iemand aan z'n code gezeten heeft, fijn om met zo iemand samen te werken. Hij scheld je compleet de huid vol en ook z'n chef, maar dat wordt allemaal geslikt. Paar jaar geleden heeft ie een collega gemept, toen is hij ontslagen. Na een paar maanden is de baas bij hem komen bedelen of hij weer terug wilde komen, niemand kon z'n code lezen en hij werd onmisbaar geacht. Degene die geslagen is is uit dienst gegaan. Zucht.. en ik werk d'r.
  donderdag 30 juli 2009 @ 10:25:29 #58
78918 SeLang
Black swans matter
pi_71451529
quote:
Op donderdag 30 juli 2009 10:23 schreef ducati_st2 het volgende:
Na een paar maanden is de baas bij hem komen bedelen of hij weer terug wilde komen, niemand kon z'n code lezen en hij werd onmisbaar geacht.
Dit bewijst dat het een slechte programmeur is
"If you want to make God laugh, tell him about your plans"
Mijn reisverslagen
  Moderator donderdag 30 juli 2009 @ 10:27:38 #59
39093 crew  jitzzzze
Banaan in je oor
pi_71451590
quote:
Op donderdag 30 juli 2009 10:25 schreef SeLang het volgende:

[..]

Dit bewijst dat het een slechte programmeur is
En niet zomaar een slechte, maar echt een uitzonderlijk slechte.
  donderdag 30 juli 2009 @ 10:28:49 #60
165251 Noorseviking
Tergende Viking 2.0
pi_71451615
De reclame hier onder ''Weg met arbeidsconflicten.'' !
pi_71451907
quote:
Op donderdag 30 juli 2009 10:25 schreef SeLang het volgende:

[..]

Dit bewijst dat het een slechte programmeur is
Onzin. Hij is ontzettend slim; hij weet dat hij op karakter geen schijn van kans maakt, de enige manier om je dan in het bedrijf te houden is je werk op dermate manier te doen dat niemand anders het jou na kan doen, c.q. jezelf onmisbaar maken voor het bedrijf.
pi_71452774
quote:
Op donderdag 30 juli 2009 10:40 schreef Scorpie het volgende:

[..]

Onzin. Hij is ontzettend slim; hij weet dat hij op karakter geen schijn van kans maakt, de enige manier om je dan in het bedrijf te houden is je werk op dermate manier te doen dat niemand anders het jou na kan doen, c.q. jezelf onmisbaar maken voor het bedrijf.
Eerder is het bedrijf ontzettend dom. Niemand moet onmisbaar zijn. Die gast zal morgen maar een zwaar ongeluk krijgen.
Rik: Hey guys, wouldn't it be AMAZING if all this money was real?
Vyvyan: Rik, that is the single most predictable and BORING thing anyone could ever say whilst playing Monopoly.
pi_71453102
je zou het bijna hopen...
pi_71454321
quote:
Op donderdag 30 juli 2009 11:11 schreef Boris_Karloff het volgende:

[..]

Eerder is het bedrijf ontzettend dom. Niemand moet onmisbaar zijn. Die gast zal morgen maar een zwaar ongeluk krijgen.
Dan moet het bedrijf voor die ene persoon te vervangen 4 andere aannemen, kan altijd gebeuren.
pi_71476205
Tijdens mijn vakantiebaan vroeger in de fabriek heb ik wel eens 2 vrouwen op de vuist zien gaan. Nu werk ik op een kantoor en maak je dan gelukkig/spijtig genoeg niet meer mee.
  vrijdag 31 juli 2009 @ 10:29:41 #66
229849 klusfoobje
Fokke & Sukke zeggen;
pi_71483257
Hehehe,

1 keer zoiets meegemaakt.
Via de hotelschool waren we aan het werk op het ABn Amro tennistoernooi. Vanuit een andere hotelschool werkte daar ook iemand die IEDEREEN op de zenuwen werkte. In de voorbereiding op de gasten stond ik toen helaas met hem een bar in orde te maken. Op een gegeven ogenblik was ik hem ZOOOOOO ZAT dat ik kwaad wegliep.
Om me even af te reageren pakte ik zo'n witte terrasstoel en sloeg die met een dreun op de grond... Dat was niet handig want die poten veerden terug en ik kreeg de zitting met een klap tegen mijn hoofd. Prompt begon dat te bloeden als een rund.

Tot zover nog niks aan de hand. Een vriend van me, maatje kleerkast en co zag echter dat ik bloedend wegliep en zag die klojo daar staan. Trok de conclussie dat klojo hiervoor verantwoordelijk was en was met 3 stappen over de bar boven op klojo gedoken

Klojo heeft toen in goed overleg besloten dat hij toch maar naar huis ging en niet meer voor de tent zou werken.
Ondergetekende werd door een hostess van de catering naar het ziekenhuis gebracht. De boel moest gehecht worden en het litteken zit er nog steeds, gelukkig precies binnen de haargrens.

Leuk detail.... de hostess heeft me de rit naar het ziekenhuis wel verdomde duidelijk zitten maken dat ik met mijn hoofd tegen een trap was gelopen
We willen wel kindertjes ontvoeren, maar probeer vandaag de dag maar eens een vergunning voor een kelder te krijgen...
  vrijdag 31 juli 2009 @ 10:34:07 #67
229849 klusfoobje
Fokke & Sukke zeggen;
pi_71483361
quote:
Op donderdag 30 juli 2009 11:11 schreef Boris_Karloff het volgende:

[..]

Eerder is het bedrijf ontzettend dom. Niemand moet onmisbaar zijn. Die gast zal morgen maar een zwaar ongeluk krijgen.
dit meegemaakt toen ik bij V&D hopofdkantoor in 020 zat gedetacheerd... Ze hadden daar nog een waanzinnig oud server systeem draaien. Er was slechts 1 persoon die daarmee overweg kon. Alleen hij wist hoe te handelen als die servers volliepen.
Toen ik dat hoorde maakte ik de opmerking dat dat lekker handig was... hij zal maar dood neervallen, wat dan ?

3 dagen later;

Zeg, waar blijft dinges toch, hij is altijd de eerste en nu is het 11 uur geweest en is hij er nog steeds niet... CHef maar eens bellen en uiteindelijk langsgegaan... Hij bleek in zijn slaap te zijn overleden....
die middag liepen er servers vol, iedereen stond erbij en kerk ernaar
We willen wel kindertjes ontvoeren, maar probeer vandaag de dag maar eens een vergunning voor een kelder te krijgen...
pi_71485954
quote:
Op woensdag 29 juli 2009 13:18 schreef geevee het volgende:
Diep triest dat sommigen volwassenen zich niet als volwassenen kunnen gedragen.

Wel eens gehoord van 2 stotteraars die dit niet van elkaar wisten met elkaar op de vuist gingen om dat de een van de ander dacht dat hij hem in de maling nam omdat hij stotterde.

Dat is naderhand onder een goed gesprek weer bijgelegd.
I'm not the man you think I am!
pi_71493997
Tussen medewerkers onderling niet.

Ik werk bij een poppodium waar wel eens bezoeker onderling ( molukkers vs kampers geven je interieur een nieuwe, jean-de-bouvier-look ) of bezoekers en medewerkers op de vuist gaan. Medewerkers onderling is niet voorgevallen.

Op mijn andere werk ( helpdesk bij een verzekeraar ) willen ze nog wel eens uit hun fontanel gaan wanneer bijvoorbeeld de mobiele telefoon er mee ophoudt terwijl je in de regen op de snelweg een lekke band hebt. En je reserve wiel ook lek is. Hij was niet echt te genieten op die betreffende maandag ochtend.
burgerweeshuis
"de mens heeft geen smaak, tenzij hij opgegeten wordt."
woensdag 26 mei 2010 12:26 schreef Kluts het volgende: Een vicieuze cirkel heeft idd geen invalshoeken.
  vrijdag 31 juli 2009 @ 20:03:18 #70
134103 gebrokenglas
Half human, half coffee
pi_71498584
quote:
Op vrijdag 31 juli 2009 16:46 schreef zwaaibaai het volgende:
Op mijn andere werk ( helpdesk bij een verzekeraar ) willen ze nog wel eens uit hun fontanel gaan wanneer bijvoorbeeld de mobiele telefoon er mee ophoudt terwijl je in de regen op de snelweg een lekke band hebt. En je reserve wiel ook lek is. Hij was niet echt te genieten op die betreffende maandag ochtend.
Vooral als je er nogal lacherig over doet, dan willen stoppen nog wel eens doorslaan bij dat soort mensen.
When in fear, say 'yes dear'
  vrijdag 31 juli 2009 @ 21:01:10 #71
258339 Dartanion
Dictum, factum
pi_71500436
Ja in een magazijn van een grote supermarkt waar ik ooit werkte op de zaterdag en vakantie.

Die vaste werknemers vochten wat af

Een keer was heel grappig:

Meneer X kreeg, op de werkvloer, te horen dat hij ontslagen was. Hij pakte een aardappelschilmesje, waarmee ze plastic dat om pallets heen zit stuk snijden, en ging achter de chef aan! Die daarop wegrende. En een achtervolging door het halve magazijn volgde. De chef sloot zich vervolgens op in zn kantoor en belde de politie. De ex-werknemer werd even later door de politie opgehaald.
:-)
pi_71501965
Ik heb in een ver verleden wel een keer het bureau van mijn manager stukgeslagen. Ik zou een vast contract krijgen, altijd mijn stinkende best gedaan, kutklussen opgepakt, uitzendkrachten ingewerkt, vaak overgewerkt omdat ze weer eens een deadline hadden, etc, maar toen het puntje bij paaltje kwam kreeg ik te horen dat hij had geregeld dat mijn functie kwam te vervallen, en er geen vervangende werkzaamheden waren geregeld. Dat zou ik nog wel geaccepteerd hebben, ware het niet dat hij daarna besmuikt begon te grinniken en mij lacherig vertelde dat hij geen referentie zou geven voor toekomstige banen omdat hij een hekel had aan 'strebers zoals ik'. Toen knapte er iets. Ik kreeg een waas voor mijn ogen, heb een kapstok gepakt en deze heel hard op zijn bureau geslagen die toen door de druk door midden brak. Ach, ik heb wel moeten dokken voor dat bureau en een tijdje op het politiebureau gezeten maar die angstige kop van die klootzak was fucking priceless. Hij dacht echt dat zijn laatste uur geslagen had. Maar ja, ik ben niet iemand die dit soort bullshit over me heen laat komen.
  vrijdag 31 juli 2009 @ 22:04:15 #73
20716 tonja
twitch.tv/tonjatekenshow
pi_71502265
Wat een naaistreek. Van die manager dus.
►►►https://www.twitch.tv/tonjatekenshow ◄◄◄◄
  vrijdag 31 juli 2009 @ 22:13:18 #74
134103 gebrokenglas
Half human, half coffee
pi_71502506
quote:
Op vrijdag 31 juli 2009 22:04 schreef tonja het volgende:
Wat een naaistreek. Van die manager dus.
Ja, hopelijk laat hij dat soort streken voortaan wel. Wat een lul.
When in fear, say 'yes dear'
pi_71503145
  zaterdag 1 augustus 2009 @ 01:20:13 #76
229849 klusfoobje
Fokke & Sukke zeggen;
pi_71507103
jaren geleden bij van der Valk in de keuken.

Daar werken best een hoop Marokanen. Het was een stikhete zomer, in de keuken nog erger en het was Rammadan. Zag de ene Marokaan dat de andere Marokaan toch wat at en dronk omdat deze het anders niet trok.

Nah, dat trok die ene dus weer niet en die vloog hem aan. Vervolgens vloog deze overigens heel hard op de keien
We willen wel kindertjes ontvoeren, maar probeer vandaag de dag maar eens een vergunning voor een kelder te krijgen...
pi_71507174
Wie won?
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
  zaterdag 1 augustus 2009 @ 08:24:19 #78
134103 gebrokenglas
Half human, half coffee
pi_71509003
quote:
Op zaterdag 1 augustus 2009 01:20 schreef klusfoobje het volgende:
Daar werken best een hoop Marokanen. Het was een stikhete zomer, in de keuken nog erger en het was Rammadan. Zag de ene Marokaan dat de andere Marokaan toch wat at en dronk omdat deze het anders niet trok.

Nah, dat trok die ene dus weer niet en die vloog hem aan. Vervolgens vloog deze overigens heel hard op de keien
Chistenen mogen zoiets niet doen want een van de geboden is 'heb uw naasten lief''. Maar zulks ontbreekt dus in de koran?
When in fear, say 'yes dear'
  maandag 3 augustus 2009 @ 02:23:28 #80
37149 slashdotter3
Arrow to the knee!
pi_71555258
quote:
Op vrijdag 31 juli 2009 21:54 schreef ruigbaard het volgende:
Ik heb in een ver verleden wel een keer het bureau van mijn manager stukgeslagen. Ik zou een vast contract krijgen, altijd mijn stinkende best gedaan, kutklussen opgepakt, uitzendkrachten ingewerkt, vaak overgewerkt omdat ze weer eens een deadline hadden, etc, maar toen het puntje bij paaltje kwam kreeg ik te horen dat hij had geregeld dat mijn functie kwam te vervallen, en er geen vervangende werkzaamheden waren geregeld. Dat zou ik nog wel geaccepteerd hebben, ware het niet dat hij daarna besmuikt begon te grinniken en mij lacherig vertelde dat hij geen referentie zou geven voor toekomstige banen omdat hij een hekel had aan 'strebers zoals ik'. Toen knapte er iets. Ik kreeg een waas voor mijn ogen, heb een kapstok gepakt en deze heel hard op zijn bureau geslagen die toen door de druk door midden brak. Ach, ik heb wel moeten dokken voor dat bureau en een tijdje op het politiebureau gezeten maar die angstige kop van die klootzak was fucking priceless. Hij dacht echt dat zijn laatste uur geslagen had. Maar ja, ik ben niet iemand die dit soort bullshit over me heen laat komen.
Achteraf niet eens z'n auto in brand gestoken?
  maandag 3 augustus 2009 @ 09:49:57 #81
207353 Wheelgunner
Met de Noorderzon...
pi_71557172
quote:
Op dinsdag 28 juli 2009 23:28 schreef Halcon het volgende:
Op het werk hebben we regelmatig verhitte discussies waar mensen een flinke veeg uit de pan krijgen. De een kan daar wat beter mee omgaan dan een ander, maar tot slaande ruzie is het nog niet gekomen.

Hebben jullie weleens meegemaakt dat iemand na een stevig potje kritiek op de werkvloer, die kritiek pareerde met een paar vuistslagen?
Wat voor VMBO baan heb je dan zeg
  Moderator maandag 3 augustus 2009 @ 10:00:35 #82
39093 crew  jitzzzze
Banaan in je oor
pi_71557330
quote:
Op vrijdag 31 juli 2009 21:54 schreef ruigbaard het volgende:
Ik heb in een ver verleden wel een keer het bureau van mijn manager stukgeslagen. Ik zou een vast contract krijgen, altijd mijn stinkende best gedaan, kutklussen opgepakt, uitzendkrachten ingewerkt, vaak overgewerkt omdat ze weer eens een deadline hadden, etc, maar toen het puntje bij paaltje kwam kreeg ik te horen dat hij had geregeld dat mijn functie kwam te vervallen, en er geen vervangende werkzaamheden waren geregeld. Dat zou ik nog wel geaccepteerd hebben, ware het niet dat hij daarna besmuikt begon te grinniken en mij lacherig vertelde dat hij geen referentie zou geven voor toekomstige banen omdat hij een hekel had aan 'strebers zoals ik'. Toen knapte er iets. Ik kreeg een waas voor mijn ogen, heb een kapstok gepakt en deze heel hard op zijn bureau geslagen die toen door de druk door midden brak. Ach, ik heb wel moeten dokken voor dat bureau en een tijdje op het politiebureau gezeten maar die angstige kop van die klootzak was fucking priceless. Hij dacht echt dat zijn laatste uur geslagen had. Maar ja, ik ben niet iemand die dit soort bullshit over me heen laat komen.
Kansloze Harry
pi_71561354
2x tussen medewerkers en klanten, (klant gooit zijn eigen douchedeur kapot )
en een paar keer worsteling met een dief
1/10 Van de rappers dankt zijn bestaan in Amerika aan de Nederlanders die zijn voorouders met een cruiseschip uit hun hongerige landen ophaalde om te werken op prachtige plantages.
"Oorlog is de overtreffende trap van concurrentie."
pi_71561499
quote:
Op dinsdag 28 juli 2009 23:28 schreef Halcon het volgende:
Op het werk hebben we regelmatig verhitte discussies waar mensen een flinke veeg uit de pan krijgen. De een kan daar wat beter mee omgaan dan een ander, maar tot slaande ruzie is het nog niet gekomen.

Hebben jullie weleens meegemaakt dat iemand na een stevig potje kritiek op de werkvloer, die kritiek pareerde met een paar vuistslagen?
Nee, want men besefte goed dat zoiets ontslag op staande voet waard is.
Existing in dimensions of addictive obsession
Your script will run short of ideas
The story will soon end itself
People to trust come short in number
  maandag 3 augustus 2009 @ 12:46:00 #85
8369 speknek
Another day another slay
pi_71561624
quote:
Op vrijdag 31 juli 2009 21:54 schreef ruigbaard het volgende:
Ik heb in een ver verleden wel een keer het bureau van mijn manager stukgeslagen. Ik zou een vast contract krijgen, altijd mijn stinkende best gedaan, kutklussen opgepakt, uitzendkrachten ingewerkt, vaak overgewerkt omdat ze weer eens een deadline hadden, etc, maar toen het puntje bij paaltje kwam kreeg ik te horen dat hij had geregeld dat mijn functie kwam te vervallen, en er geen vervangende werkzaamheden waren geregeld. Dat zou ik nog wel geaccepteerd hebben, ware het niet dat hij daarna besmuikt begon te grinniken en mij lacherig vertelde dat hij geen referentie zou geven voor toekomstige banen omdat hij een hekel had aan 'strebers zoals ik'.
Die baas .

Keek ie zo ongeveer?

They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.
pi_71568931
Ik krijg net een mailtje. Mijn ex-collega met het korte lontje komt terug. Dat belooft de nodige sensatie.
  maandag 3 augustus 2009 @ 17:44:15 #87
134103 gebrokenglas
Half human, half coffee
pi_71569306
quote:
Op maandag 3 augustus 2009 17:28 schreef LoudGirl het volgende:
Ik krijg net een mailtje. Mijn ex-collega met het korte lontje komt terug. Dat belooft de nodige sensatie.
Zodra hij de kamer van de afdeling binnenkomrt, direct een flinke knal voor de harses geven dat ie weer achteruitdribbelend de kamer uitwankelt.
When in fear, say 'yes dear'
pi_71569390
quote:
Op maandag 3 augustus 2009 17:44 schreef gebrokenglas het volgende:

[..]

Zodra hij de kamer van de afdeling binnenkomrt, direct een flinke knal voor de harses geven dat ie weer achteruitdribbelend de kamer uitwankelt.
Waarom? Dan mis ik alle fun. Zo boeiend zijn onze werkoverleggen normaal niet hoor.
  maandag 3 augustus 2009 @ 17:49:35 #89
165392 TeenWolf
You are an animal! Woo!
pi_71569469
quote:
Op maandag 3 augustus 2009 17:44 schreef gebrokenglas het volgende:

[..]

Zodra hij de kamer van de afdeling binnenkomrt, direct een flinke knal voor de harses geven dat ie weer achteruitdribbelend de kamer uitwankelt.


gelijk zijn plaats laten weten.
Op dinsdag 7 juni 2016 23:04 Papierversnipperaar het volgende:
En waarom staat Groot Brittannië er niet tussen? Alleen al het drugs geld dat door HSBC is witgewassen levert dat land een ereplaats op.
Website ware Islam: http://harun-yahya.net/
pi_71612427
quote:
Op maandag 3 augustus 2009 17:44 schreef gebrokenglas het volgende:

[..]

Zodra hij de kamer van de afdeling binnenkomrt, direct een flinke knal voor de harses geven dat ie weer achteruitdribbelend de kamer uitwankelt.
Zoeentje zoals in de film Wanted, met het toetsenbord voor zijn bakkes!
pi_71612575
Ik heb wel eens meegemaakt dat een collega van mij behoorlijk paranoïde werd ten opzichte van mij, en mij heeft opgewacht na werktijd. Hij heeft me toen bedreigd, dit is op een vechtpartij uitgelopen. Het was een vrij grote en sterke kerel maar het ging toch gelijk op. Hij is per direct ontslagen en ik heb verplicht een paar dagen vrij gekregen en heb er een mooi verhaal bij. Dit gozer spoorde overigens sowieso al niet, hij zag overal spoken.
As the officer took her away, she recalled that she asked,
"Why do you push us around?"
And she remembered him saying,
"I don't know, but the law's the law, and you're under arrest."
pi_71612640
quote:
Op maandag 3 augustus 2009 12:46 schreef speknek het volgende:

[..]

Die baas .

Keek ie zo ongeveer?

[ afbeelding ]
Komt er dicht bij in de buurt. Maar toen ik ontplofte keek hij zo:

  woensdag 5 augustus 2009 @ 00:32:45 #93
151157 Wupppie
We gaan niets nieuws doen!
pi_71612718
quote:
Op dinsdag 28 juli 2009 23:35 schreef pvvftw het volgende:
dit komt vaak voor op plekken waar veel soorten koltoeren aanwezig zijn.
Precies, begrijpelijk ook.

Kraaien en Meeuwen neuken ook niet
pi_71612824
quote:
Op woensdag 29 juli 2009 13:18 schreef geevee het volgende:
Diep triest dat sommigen volwassenen zich niet als volwassenen kunnen gedragen.

Wel eens gehoord van 2 stotteraars die dit niet van elkaar wisten met elkaar op de vuist gingen om dat de een van de ander dacht dat hij hem in de maling nam omdat hij stotterde.

Dat is naderhand onder een goed gesprek weer bijgelegd.
!
  woensdag 5 augustus 2009 @ 08:52:31 #95
8369 speknek
Another day another slay
pi_71615211
quote:
Op woensdag 5 augustus 2009 00:28 schreef ruigbaard het volgende:

[..]

Komt er dicht bij in de buurt. Maar toen ik ontplofte keek hij zo:

[ afbeelding ]
.
They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.
pi_71777363
quote:
Op maandag 3 augustus 2009 17:46 schreef LoudGirl het volgende:

[..]

Waarom? Dan mis ik alle fun. Zo boeiend zijn onze werkoverleggen normaal niet hoor.

Bij ons gaat het er af en toe fel aan toe, maar het blijft bij woorden, er worden geen tikken uitgedeeld.
pi_71778742
quote:
Op maandag 10 augustus 2009 23:54 schreef Halcon het volgende:

[..]

Bij ons gaat het er af en toe fel aan toe, maar het blijft bij woorden, er worden geen tikken uitgedeeld.
Ze wachten niet in de wandelgangen op elkaar?
pi_71796779
quote:
Op maandag 10 augustus 2009 23:54 schreef Halcon het volgende:

[..]

Bij ons gaat het er af en toe fel aan toe, maar het blijft bij woorden, er worden geen tikken uitgedeeld.
lijkt me niet prettig werken
  dinsdag 11 augustus 2009 @ 19:18:08 #99
134103 gebrokenglas
Half human, half coffee
pi_71797306
quote:
Op dinsdag 11 augustus 2009 18:59 schreef EilandjeOnline het volgende:

[..]

lijkt me niet prettig werken
Tsja. Op den duur zullen zulke vergaderingen wennen en mist het trouwens het effect.
Net als dat je een pa hebt die altijd maar boos is en ongelovelijk vaak schreeuwt... Daar luistert een kind uiteindelijk ook niet meer naar.
When in fear, say 'yes dear'
pi_71797919
Wel een collega gehad (die overigens voor geen meter functioneerde) die echt over de hele gang te horen was als het systeem niet werkte. Echt burlen als een eland als er een document zoek raakte enzo. Die zagen we allemaal nog weleens doordraaien, de chef neermaaien om dan al knagend op de polsen het raam uit te springen ofzo, maar het ontslag haalde die voorspellingen in.
If you have a problem, if no-one else can help, and if you can find them, maybe you can hire the A-Team
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')