Zover is het nog nietquote:
Is dat geen butterscotch blonde?quote:Op dinsdag 28 juli 2009 14:39 schreef TeleluvR het volgende:
[..]
Why not... Ik zou er wel mee kunnen leven hoor!
[ afbeelding ]
Laptop geluidsingang. Alleen om wijsjes te onthouden....quote:Op dinsdag 28 juli 2009 19:55 schreef GuitarJJ het volgende:
Hoe nemen jullie jezelf op?
Eerst had ik een kabel uit mijn versterkers headphoneuitgang in de microfooningang van mijn pc (met zon dik naar dun plug). Werkte perfect met audacity.
Heb nu pas een laptop, als ik het zelfde doe stoort het geluid enorm. Clean klinkt bijna als distortionMisschien kan deze geluidskaart het niet aan ofzo?
Kostda?quote:Op dinsdag 28 juli 2009 18:58 schreef wikwakka2 het volgende:
Pssst, iemand een roland cube 30 kopen?
TonePort!quote:Op dinsdag 28 juli 2009 21:41 schreef klaasdj het volgende:
[..]
Laptop geluidsingang. Alleen om wijsjes te onthouden....Ben wel benieuwd naar betere manieren. Kan tegenwoordig ook met een Mic/Gitaar ingang in een of andere usb kastje. Maar ik weet niet hoe die kwaliteit is. Is er een beetje een cheap oplossing?
Als je de line-ingang gebruikt zou het als het goed is al beter moeten klinken.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 19:55 schreef GuitarJJ het volgende:
Hoe nemen jullie jezelf op?
Eerst had ik een kabel uit mijn versterkers headphoneuitgang in de microfooningang van mijn pc (met zon dik naar dun plug). Werkte perfect met audacity.
Heb nu pas een laptop, als ik het zelfde doe stoort het geluid enorm. Clean klinkt bijna als distortionMisschien kan deze geluidskaart het niet aan ofzo?
Is dat nog een 'oude' Cube 30 of al de 30x?quote:Op dinsdag 28 juli 2009 23:14 schreef wikwakka2 het volgende:
[..]
Ik zat te denken aan een euro of 100?
Tell me about it...quote:
Een oude, zonder de tuner en de super sustainer, of wat het ook moge zijnquote:Op dinsdag 28 juli 2009 23:15 schreef TeleluvR het volgende:
[..]
Is dat nog een 'oude' Cube 30 of al de 30x?
Trouwens...
Pfff, Gibson eruit, gibson erin
[ afbeelding ]
quote:Op dinsdag 28 juli 2009 23:18 schreef TeleluvR het volgende:
[..]
Tell me about it...
Damn GAS, net nu ik wil minderen...
I wish!quote:
Een Duesenberg Starplayer Special?quote:Op woensdag 29 juli 2009 03:26 schreef Dribbel_ het volgende:
Zit eraan te denken m'n ibanez te verkopen en er iets leuks voor in de plek te kopen. Denk een Les Paul of iets. Of ieamand toevallig nog leuke tips ?
En iemand toevallig een JS1000 kopen ?
Apart pickup config heeft die basquote:Op woensdag 29 juli 2009 10:02 schreef --H-I-M-- het volgende:
Een LP hoort van goud te zijn![]()
![]()
[ afbeelding ]
yes, das een custom made bas speciaal voor hemzelf. Ding weegt ook echt een ton maar het klinkt wel heul bruut!quote:Op woensdag 29 juli 2009 10:15 schreef Witchfynder het volgende:
[..]
Apart pickup config heeft die bas.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |