Nee, allemaal kleine visjes waardoor je als het ware automatisch vooruitgaat!quote:Op zondag 26 juli 2009 18:56 schreef Desunoto het volgende:
Wat zit er in de nieuwe pakken dan? Doping?
Die wereldrecords gaan ze best wel resetten hoorquote:Op zondag 26 juli 2009 18:55 schreef tong80 het volgende:
Vanaf volgende week zijn de nieuwe zwempakken verboden en zien we tien jaar lang geen nieuw wereldrecord meer
Gewoon uit de boeken schrappen die zooi, en weer verdergaan vanaf het niveau van 2007quote:Op zondag 26 juli 2009 18:55 schreef tong80 het volgende:
Vanaf volgende week zijn de nieuwe zwempakken verboden en zien we tien jaar lang geen nieuw wereldrecord meer
quote:Op zondag 26 juli 2009 18:57 schreef Oldenzaal het volgende:
[..]
Nee, allemaal kleine visjes waardoor je als het ware automatisch vooruitgaat!
quote:Op zondag 26 juli 2009 18:57 schreef Oldenzaal het volgende:
[..]
Nee, allemaal kleine visjes waardoor je als het ware automatisch vooruitgaat!
quote:Op zondag 26 juli 2009 18:59 schreef Penisbaard het volgende:
Alsof kijken naar zwemmen het nog waard is nu Pieter van den Hoogenband niet meer zwemt
De autosport is juist kapotgegaan op het moment dat men technologische vooruitgang begon in te perken.quote:Op zondag 26 juli 2009 19:02 schreef Siniti het volgende:
Net zoals elke motor en autosport. Materiaal maakt teveel uit tegenwoordig.
Vergeet dit, ik zie dat we wereldkampioen zijn met iets.quote:Op zondag 26 juli 2009 18:59 schreef Penisbaard het volgende:
Alsof kijken naar zwemmen het nog waard is nu Pieter van den Hoogenband niet meer zwemt
Met welk onderdeel dan?quote:Op zondag 26 juli 2009 19:23 schreef Penisbaard het volgende:
[..]
Vergeet dit, ik zie dat we wereldkampioen zijn met iets.
Zwemmen![]()
MotoGP is leuker geworden sinds ze allemaal dezelfde banden hebbenquote:Op zondag 26 juli 2009 19:20 schreef foqqer het volgende:
[..]
De autosport is juist kapotgegaan op het moment dat men technologische vooruitgang begon in te perken.
Ik raad je aan om eens Team Schrick te downloaden naar Duitsland te verhuizen, het op te nemen en het ook te ondertitelen om vervolgens te kijken, dan zie je exact waarom de kleine man geen kans meer maakt in de autosport.
Second that...quote:Op zondag 26 juli 2009 18:59 schreef Desunoto het volgende:
[..]
Ik zie trouwens het probleem niet. Als iedereen nieuwe pakken gebruikt heeft niemand een voordeel en met oude pakken idem.
Verschil met de tijd dat de pakken er nog niet waren, ofwel een groot voordeel voor de mensen met die pakken als het om wereldrecords gaat.quote:Op zondag 26 juli 2009 18:59 schreef Desunoto het volgende:
[..]
Ik zie trouwens het probleem niet. Als iedereen nieuwe pakken gebruikt heeft niemand een voordeel en met oude pakken idem.
Toen dat nieuwe materiaal op de markt kwam, kon nog niet iedereen erover beschikken... oneerlijke strijd en het werd pijnlijk duidelijk wat de invloed van de pakken was.quote:Op maandag 27 juli 2009 21:57 schreef Siniti het volgende:
[..]
Verschil met de tijd dat de pakken er nog niet waren, ofwel een groot voordeel voor de mensen met die pakken als het om wereldrecords gaat.
Preciesquote:Op maandag 27 juli 2009 22:01 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
Toen dat nieuwe materiaal op de markt kwam, kon nog niet iedereen erover beschikken... oneerlijke strijd en het werd pijnlijk duidelijk wat de invloed van de pakken was.
Beslissing om dergelijke pakken te verbieden, is wel terecht. Het moet over zwemmen gaan en niet over wie het beste pak heeft. Het is geen F1, ofzo.
Sommigen kunnen er niet in zwemmen. Soms passen ze zelfs niet in het pak/quote:
Is nog niet bekend. Ik hoop het wel.quote:Op maandag 27 juli 2009 21:55 schreef Jordy-B het volgende:
Worden de records met de verboden pakken niet geschrapt dan?
Dat komt niet omdat die pakken niet goed zijn, dat is omdat er te veel jankers op deze aardkloot rondlopen die zich willen laten gelden. De technologische ontwikkeling een halt toeroepen is stoer. Dan ben je een baas.quote:Op maandag 27 juli 2009 22:25 schreef Seam het volgende:
Wat mij betreft beste klacht van de maand. Verschrikkelijk dat het niet meer om de zwemmers zelf draait, heb nu al zin in volgend jaar.
Jij kennende zit te geilen op het moment dat wielrenners massaal in Speedo's rondfietsen.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 13:57 schreef Barca het volgende:
[..]
Dat komt niet omdat die pakken niet goed zijn, dat is omdat er te veel jankers op deze aardkloot rondlopen die zich willen laten gelden. De technologische ontwikkeling een halt toeroepen is stoer. Dan ben je een baas.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |