http://www.telegraaf.nl/b(...)_politiemacht__.htmlquote:Moslim krijgt eigen politiemacht Londen
Op korte termijn hebben islamitsche slachtoffers van misdrijven de mogelijkheid hun zaak te laten behandelen door een islamitisch agent. Het is in de Britse hoofdstad Londen al mogelijk dat een moslimagent betrokken is bij het onderzoek.
Justitie wil de inzet van religieuze agenten doorvoeren in het hele land. Niet alleen de islam, ook andere godsdiensten moeten eraan geloven.
Een woordvoerster van de Britse justitie bevestigde het nieuws in de Daily Express. Ze houdt een slag om de arm, "maar als de inzet van speciale agenten daadwerkelijk een succes is, wil ik dat justitie ermee aan de slag gaat."
Een religieuze macht wordt ingezet om - bijvoorbeeld - eerwraak en het gedwongen huwelijk te onderzoeken. Niet iedereen is te spreken over het initiatief. De zegsman van de nationale politiebond vertelt: "Gaat justitie nu de politie splijten? Een enclave binnen de politiemacht. Dat is doorgeslagen politieke correctheid."
http://www.spitsnieuws.nl(...)uwt_vrouw_wordt.htmlquote:Eerwraak: politie waarschuwt vrouw
Eigen schuld, dikke bult, zo vindt de Britse politie. De dienders aan de overkant van de zee hebben een Britse moslima gewaarschuwd dat ze wel eens het slachtoffer zou kunnen worden van eerwraak. Ze heeft immers een buitenechtelijke relatie gehad.
Haar partner-in-crime, een 24-jarige Deen heeft al met de familieleden van zijn geliefde kennis mogen maken: hij kan niet meer zien, zijn tong is helemaal weggeschroeid en hij heeft zeer ernstige brandwonden. Dit alles doordat de lieftallige familie van zijn minnares de man flink wat gif liet drinken, waarna ze hem neerstaken.
Scotland Yard heeft daarop een officiële waarschuwing naar de vrouw uit laten gaan, waarin staat dat de kans aardig aanwezig is dat ze de dood zal vinden.
Een getuige vertelt: "Ik zag vier mannen een andere man slaan en schoppen terwijl hij op de grond lag. Ik schreeuwde, en gelukkig renden ze weg. Eén van de vier kwam echter terug en ging verder waar het viertal gestopt was". Later bleek dat de man tweemaal in zijn rug was gestoken en dat er salpeterzuur over hem heen was gegooid. Bovendien werd hij gedwongen het in te nemen
Ware het niet dat er ook al sharia-rechtbanken zijn in Groot-Brittannië.quote:Op donderdag 23 juli 2009 19:35 schreef Hukkie het volgende:
De tandjes, je zou bijna denken dat het een grap van Bananasplit was.
negatieve discriminatie:quote:Op donderdag 23 juli 2009 19:31 schreef zoalshetis het volgende:
ah! dit leidt natuurlijk weer tot positieve discriminatie. want waar haal je al die moslimagenten vandaan?
Jawel, maar de term rechtbanken is in dat geval misleidend, aangezien het om civiele procedures gaat, waar beide partijen zich aan comformeren. Islamitische politie lijkt me van een iets andere orde.quote:Op donderdag 23 juli 2009 19:36 schreef Ferdo het volgende:
[..]
Ware het niet dat er ook al sharia-rechtbanken zijn in Groot-Brittannië.
Krijg je een boete omdat je kleding niet volgens de voorschriften is.quote:Op donderdag 23 juli 2009 19:40 schreef Hukkie het volgende:
[..]
Jawel, maar de term rechtbanken is in dat geval misleidend, aangezien het om civiele procedures gaat, waar beide partijen zich aan comformeren. Islamitische politie lijkt me van een iets andere orde.
Religieuze politie? Het gaat toch meer om dat slachtoffers ook bij de politie kunnen praten met iemand met dezelfde culturele achtergrond, dus meer specialisatie op culturele achtergrond .. op zich best wel handig toch, als zo'n agent verstand heeft, de achtergronden kent, van die dingen die hij moet onderzoeken?quote:Op donderdag 23 juli 2009 19:33 schreef Ferdo het volgende:
Jottem, religieuze politie. What's next: een militie a la Basji (de Iraanse SS)?
Je hebt dat stukkie gemist dat dat opgaat voor alle geloven .. hoe verrassendquote:Op donderdag 23 juli 2009 19:40 schreef qonmann het volgende:
en weer buigt men daar voor de Moslims
..omdat de Islam het wil, voor zover ik het uit het stuk kan opmaken..quote:Op donderdag 23 juli 2009 19:44 schreef moussie het volgende:
[..]
Je hebt dat stukkie gemist dat dat opgaat voor alle geloven .. hoe verrassend
..alsof de Islam de grootse godsdienst daar is..quote:Justitie wil de inzet van religieuze agenten doorvoeren in het hele land. Niet alleen de islam, ook andere godsdiensten moeten eraan geloven.
Voor zover jij uit het stuk kan opmaken. Het ligt dus aan jou.quote:Op donderdag 23 juli 2009 19:46 schreef qonmann het volgende:
[..]
..omdat de Islam het wil, voor zover ik het uit het stuk kan opmaken..
Vind ik niet. Justitie en geloof moeten totaal los van elkaar staan. Geloof mag nimmer van invloed zijn op strafrecht.quote:Op donderdag 23 juli 2009 19:42 schreef moussie het volgende:
[..]
Religieuze politie? Het gaat toch meer om dat slachtoffers ook bij de politie kunnen praten met iemand met dezelfde culturele achtergrond, dus meer specialisatie op culturele achtergrond .. op zich best wel handig toch, als zo'n agent verstand heeft, de achtergronden kent, van die dingen die hij moet onderzoeken?
Hmm, dus de volgende stap zou kunnen zijn dat een moslim iemand verkracht, en dat die zaak vervolgens door een islamitische agent onderzocht wordt. Die tot de conclusie komt dat het slachtoffer te onzedig gekleed was en de verkrachting daarom gerechtvaardigd is?quote:Op donderdag 23 juli 2009 19:42 schreef moussie het volgende:
[..]
Religieuze politie? Het gaat toch meer om dat slachtoffers ook bij de politie kunnen praten met iemand met dezelfde culturele achtergrond, dus meer specialisatie op culturele achtergrond .. op zich best wel handig toch, als zo'n agent verstand heeft, de achtergronden kent, van die dingen die hij moet onderzoeken?
maar dan houd je degelijke integratie toch juist tegen?quote:Op donderdag 23 juli 2009 19:42 schreef moussie het volgende:
[..]
Religieuze politie? Het gaat toch meer om dat slachtoffers ook bij de politie kunnen praten met iemand met dezelfde culturele achtergrond, dus meer specialisatie op culturele achtergrond .. op zich best wel handig toch, als zo'n agent verstand heeft, de achtergronden kent, van die dingen die hij moet onderzoeken?
tot nu toe mogen Sikh's erom vragen en justitie wil dit als vaste regel invoeren voor alle geloven .. dus welke moslim vraagt wat ?quote:Op donderdag 23 juli 2009 19:46 schreef qonmann het volgende:
[..]
..omdat de Islam het wil, voor zover ik het uit het stuk kan opmaken..
[..]
..alsof de Islam de grootse godsdienst daar is..
Een specialist is iemand met gedegen kennis over een onderwerp wat in een bepaalde zaak van toepassing is. Je kan mij niet wijs maken dat de Engelse politie deze niet had. Dit is compleet iets anders.quote:Op donderdag 23 juli 2009 19:46 schreef Meh7 het volgende:
Het zijn blijkbaar specialisten die specifiek op bepaalde zaken gezet zullen worden.
Wat raar, dat zoiets kan.
quote:Op donderdag 23 juli 2009 19:48 schreef ShaoliN het volgende:
[..]
Vind ik niet. Justitie en geloof moeten totaal los van elkaar staan. Geloof mag nimmer van invloed zijn op strafrecht.
Typisch weer, stemmingmakerij.quote:Op donderdag 23 juli 2009 19:39 schreef FloydP het volgende:
Katherine Fenech
MUSLIM crime victims could gain the right to have their cases overseen by police from their own religion, it emerged last night.
Police in London already give victims the right to ask for a Sikh officer to be involved in an investigation but the scheme could be introduced for other religions elsewhere.
http://www.dailyexpress.c(...)ould-get-own-police/
De Telegraaf
Ja. Daarom haalde ik ook niet specifiek de islam aan.quote:Op donderdag 23 juli 2009 19:49 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
[..]
Ja, dat geldt trouwens voor alle geloven.
eerder het tegendeel lijkt mij .. als jij met je klachten naar een agent toe gaat, netjes geïntegreerd en zoals het hoort, en die snapt er dankzij het cultuurverschil geen sikkepit van, ga je de volgende keer als je een klacht hebt weer .. dacht het nietquote:Op donderdag 23 juli 2009 19:49 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
maar dan houd je degelijke integratie toch juist tegen?
In naam van doelmatigheid lijkt het mij een uitstekend plan om in zaken die cultuur of religie-gerelateerd zijn, iemand met kennis van zaken omtrent die omstandigheden op een bepaalde zaak te zetten. Wat vreemd zeg.quote:Op donderdag 23 juli 2009 19:49 schreef ShaoliN het volgende:
[..]
Een specialist is iemand met gedegen kennis over een onderwerp wat in een bepaalde zaak van toepassing is. Je kan mij niet wijs maken dat de Engelse politie deze niet had. Dit is compleet iets anders.
Nou en, wie zn probleem is dat?quote:Op donderdag 23 juli 2009 19:51 schreef moussie het volgende:
[..]
eerder het tegendeel lijkt mij .. als jij met je klachten naar een agent toe gaat, netjes geïntegreerd en zoals het hoort, en die snapt er dankzij het cultuurverschil geen sikkepit van, ga je de volgende keer als je een klacht hebt weer .. dacht het niet
hier is niet eens sprake van discriminatiequote:Op donderdag 23 juli 2009 19:37 schreef FloydP het volgende:
[..]
negatieve discriminatie:
http://www.thesun.co.uk/s(...)-is-given-11000.html
pff, je denkt toch niet dat de gemiddelde agent die bij jou over de vloer zou komen ook op onderzoek gestuurd wordt bij iemand van de Upper Class, bvb .. daar stuur je ook iemand naar toe die 'die taal wel begrijpt'quote:Op donderdag 23 juli 2009 19:49 schreef ShaoliN het volgende:
[..]
Een specialist is iemand met gedegen kennis over een onderwerp wat in een bepaalde zaak van toepassing is. Je kan mij niet wijs maken dat de Engelse politie deze niet had. Dit is compleet iets anders.
ik hou niet zo van cultuurverschillen als het gaat om politie en justitie if you don't mind ...quote:Op donderdag 23 juli 2009 19:51 schreef moussie het volgende:
[..]
eerder het tegendeel lijkt mij .. als jij met je klachten naar een agent toe gaat, netjes geïntegreerd en zoals het hoort, en die snapt er dankzij het cultuurverschil geen sikkepit van, ga je de volgende keer als je een klacht hebt weer .. dacht het niet
quote:Op donderdag 23 juli 2009 19:52 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
[..]
Nou en, wie zn probleem is dat?
Denk het niet, dan kun je voor iedereen een ander soort agenten aanstellen, want ja iedereen is anders.quote:Op donderdag 23 juli 2009 19:53 schreef moussie het volgende:
[..]
pff, je denkt toch niet dat de gemiddelde agent die bij jou over de vloer zou komen ook op onderzoek gestuurd wordt bij iemand van de Upper Class, bvb .. daar stuur je ook iemand naar toe die 'die taal wel begrijpt'
wat een uit je dikke duim gezogen onzin.quote:Op donderdag 23 juli 2009 19:53 schreef moussie het volgende:
[..]
pff, je denkt toch niet dat de gemiddelde agent die bij jou over de vloer zou komen ook op onderzoek gestuurd wordt bij iemand van de Upper Class, bvb .. daar stuur je ook iemand naar toe die 'die taal wel begrijpt'
Dit verhaal is natte vingerwerk neem ik aan, niet echt toch? Het komt wat laconiek van d epolitie over namelijk. Anders slaan ze echt helemaal door daar.quote:Op donderdag 23 juli 2009 19:32 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
[..]
http://www.spitsnieuws.nl(...)uwt_vrouw_wordt.html
Ook weer een lekkere actie van de politie.
tja, als de Engelsen netjes thuis waren gebleven, hun eigen boontjes doppen ipv elders gaan roven, zouden er niet zoveel Paki's en Sikh's in Engeland wonen .. dus als ze er een probleem mee hebben hebben ze het toch echt zelf in huis gehaaldquote:Op donderdag 23 juli 2009 19:52 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
[..]
Nou en, wie zn probleem is dat?
Mijn vader was politieagent en dat was toch echt een mens en geen dikke duimquote:Op donderdag 23 juli 2009 19:55 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
wat een uit je dikke duim gezogen onzin.
precies. lang leve de vluchtelingen. of zijn het eigenlijk geen vluchtelingen maar stiekem kolonisten? we hebben nu nog de kracht om eruopa niet te laten koloniseren.quote:Op donderdag 23 juli 2009 19:56 schreef moussie het volgende:
[..]
tja, als de Engelsen netjes thuis waren gebleven, hun eigen boontjes doppen ipv elders gaan roven, zouden er niet zoveel Paki's en Sikh's in Engeland wonen .. dus als ze er een probleem mee hebben hebben ze het toch echt zelf in huis gehaald
Zal vast wel iets anders liggen mag ik hopen.quote:Op donderdag 23 juli 2009 19:56 schreef popolon het volgende:
[..]
Dit verhaal is natte vingerwerk neem ik aan, niet echt toch? Anders slaan ze echt helemaal door daar.
Jouw probleem. De Britten vinden het een goed idee en hebben het ingevoerd voor alle gelovigen en daar zal jij het maar mee moeten doen.quote:Op donderdag 23 juli 2009 19:52 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
[..]
Nou en, wie zn probleem is dat?
en je vader ging dus alleen langs bij tokkie-gezinnen?quote:Op donderdag 23 juli 2009 19:57 schreef moussie het volgende:
[..]
Mijn vader was politieagent en dat was toch echt een mens en geen dikke duim
TEH SIHKS ARE TAKING ERU-OPA OVER!quote:Op donderdag 23 juli 2009 19:57 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
precies. lang leve de vluchtelingen. of zijn het eigenlijk geen vluchtelingen maar stiekem kolonisten? we hebben nu nog de kracht om eruopa niet te laten koloniseren.
Gelukkig woon ik daar niet.quote:Op donderdag 23 juli 2009 19:57 schreef Avicenna het volgende:
[..]
Jouw probleem. De Britten vinden het een goed idee en hebben het ingevoerd voor alle gelovigen en daar zal jij het maar mee moeten doen.
Grenzen sluiten dus , beter laat dan nooitquote:Op donderdag 23 juli 2009 19:56 schreef moussie het volgende:
[..]
tja, als de Engelsen netjes thuis waren gebleven, hun eigen boontjes doppen ipv elders gaan roven, zouden er niet zoveel Paki's en Sikh's in Engeland wonen .. dus als ze er een probleem mee hebben hebben ze het toch echt zelf in huis gehaald
http://www.thelondonpaper(...)ng-after-acid-attackquote:Op donderdag 23 juli 2009 19:56 schreef popolon het volgende:
[..]
Dit verhaal is natte vingerwerk neem ik aan, niet echt toch? Het komt wat laconiek van d epolitie over namelijk. Anders slaan ze echt helemaal door daar.
Aan de andere kant, als je die waarswchuwing geeft met een grondig onderzoek en levenslang achteraan zie ik het probleem niet zo.
verander sihks in moslim. want dat is blijkbaar een grote familie. en dat geloof ik wel als ik de grenzeloze imbeciliteit aanschouw en meemaak.quote:
Of gewoon op je blaren zitten, gaan liggen in het bed dat je voor jezelf hebt opgemaakt, de verantwoordelijkheid dragen voor de fouten die je in het verleden hebt gemaaktquote:Op donderdag 23 juli 2009 19:59 schreef qonmann het volgende:
[..]
Grenzen sluiten dus , beter laat dan nooit
welke verantwoordelijkheid? al die mensen van weleer zijn dood. moet elk land zijn verantwoordelijkheid tot in den treurnis met zich meedragen of aan zelfkastijding doen? geeft het volkeren die zelf minstens net zo slecht zijn geweest, het recht om hetzelfde te doen?quote:Op donderdag 23 juli 2009 20:03 schreef moussie het volgende:
[..]
Of gewoon op je blaren zitten, gaan liggen in het bed dat je voor jezelf hebt opgemaakt, de verantwoordelijkheid dragen voor de fouten die je in het verleden hebt gemaakt
Dus daar moeten wij altijd voor gestraft worden?quote:Op donderdag 23 juli 2009 20:03 schreef moussie het volgende:
[..]
Of gewoon op je blaren zitten, gaan liggen in het bed dat je voor jezelf hebt opgemaakt, de verantwoordelijkheid dragen voor de fouten die je in het verleden hebt gemaakt
.zo zal het nooit wat worden met die Moslimsquote:Op donderdag 23 juli 2009 20:03 schreef moussie het volgende:
[..]
Of gewoon op je blaren zitten, gaan liggen in het bed dat je voor jezelf hebt opgemaakt, de verantwoordelijkheid dragen voor de fouten die je in het verleden hebt gemaakt
wel dommig gedraaid, zoals altijd idd. ze zou het zusje van meh7 kunnen zijn.quote:Op donderdag 23 juli 2009 20:10 schreef qonmann het volgende:
[..]
.zo zal het nooit wat worden met die Moslims
Maar je hebt het topic al weer behoorlijk gedraaid, zoals altijd
Oh ja, zijn die nu al allemaal dood? Of je kan niet rekenen of je hebt niet opgelet bij geschiedenis ..quote:Op donderdag 23 juli 2009 20:06 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
welke verantwoordelijkheid? al die mensen van weleer zijn dood. moet elk land zijn verantwoordelijkheid tot in den treurnis met zich meedragen of aan zelfkastijding doen? geeft het volkeren die zelf minstens net zo slecht zijn geweest, het recht om hetzelfde te doen?
slavernij? het stokpaardje van de moslims. ik zie ze nooit schuld aanvaarden, sterker nog ze worden boos. zie koerden.
er zullen nog een paar tandeloze mannetjes zijn. wat is je punt? je bent weer jezelf in een onbegrijpelijk dom hoekje aan het manouvreren. oh ja, de kruistochten waren tegen moslims die christenen aan het uitroeien waren.quote:Op donderdag 23 juli 2009 20:13 schreef moussie het volgende:
[..]
Oh ja, zijn die nu al allemaal dood? Of je kan niet rekenen of je hebt niet opgelet bij geschiedenis ..
Het maakt niet uit wat een moslim doet ..een paar posts verder heeft de niet-moslim de schuld.quote:Op donderdag 23 juli 2009 20:13 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
wel dommig gedraaid, zoals altijd idd. ze zou het zusje van meh7 kunnen zijn.
Ik maak je erop attent dat dit niets is wat de moslims hebben gevraagd, dit komt bij justitie vandaan en is al tijden usance bij de Sikh's .. dus niks buigen voor moslims, zoals jij het wou draaien .. zoals altijdquote:Op donderdag 23 juli 2009 20:10 schreef qonmann het volgende:
[..]
.zo zal het nooit wat worden met die Moslims
Maar je hebt het topic al weer behoorlijk gedraaid, zoals altijd
What's next?? Openbaar vervoer muslim's only?quote:Moslim krijgt eigen politiemacht Londen
Vandaar dat er ook heel veel joden en andere mensen zijn afgeslacht tijdens de kruistochten.quote:Op donderdag 23 juli 2009 20:14 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
de kruistochten waren tegen moslims die christenen aan het uitroeien waren.
Het maakt niet uit wie iets beslist en om wat voor redenen .. een paar posts verder heeft de moslim het gedaan, allemaal zijn schuldquote:Op donderdag 23 juli 2009 20:15 schreef qonmann het volgende:
[..]
Het maakt niet uit wat een moslim doet ..een paar posts verder heeft de niet-moslim de schuld.
Altijd...
Nee jij bent de weg kwijt. Leer lezen.quote:Op donderdag 23 juli 2009 20:16 schreef Clairvaux het volgende:
[..]
What's next?? Openbaar vervoer muslim's only?
GB is echt de weg kwijt.
andere mensen? welke andere mensen? en joden hebben ook vaak genoeg meegedaan met, of geprofiteerd van, christelijke kruistochten.quote:Op donderdag 23 juli 2009 20:17 schreef hans3000 het volgende:
[..]
Vandaar dat er ook heel veel joden en andere mensen zijn afgeslacht tijdens de kruistochten.
Hij laat opzettelijk de rest weg in zijn quote om te kunnen zeiken.quote:Op donderdag 23 juli 2009 20:17 schreef hans3000 het volgende:
[..]
Nee jij bent de weg kwijt. Leer lezen.!
Maakt het uit van wie het idee komt? Mij niet.quote:Op donderdag 23 juli 2009 20:21 schreef Meh7 het volgende:
[..]
Hij laat opzettelijk de rest weg in zijn quote om te kunnen zeiken.
Welkom in de wondere wereld van positieve discriminatie, hoe geweldig zou het zijn als we nu alleen non-moslim bedrijven gingen oprichten, dan was het schande schande en nog een schande. Maar agenten voor moslims is dan weer helemaal oké, want die hebben immers ook rechtenquote:Op donderdag 23 juli 2009 20:25 schreef Clairvaux het volgende:
[..]
Maakt het uit van wie het idee komt? Mij niet.
Het feit dat er toch nog steeds mensen tegemoet komen aan om het even welke religie
is imo ten alle tijden fout.
Past maar 1 reactie:quote:Op donderdag 23 juli 2009 20:34 schreef Whiskey_Tango het volgende:
[..]
Welkom in de wondere wereld van positieve discriminatie, hoe geweldig zou het zijn als we nu alleen non-moslim bedrijven gingen oprichten, dan was het schande schande en nog een schande. Maar agenten voor moslims is dan weer helemaal oké, want die hebben immers ook rechten
Zucht, over een paar jaar komen we er wel achter dat we onszelf in een minderwaardigheidscomplex hebben gepraat, en we het niet meer kunnen terugdraaien.
Als je veel af weet van een geloof maakt je dat nog geen specialist hoor.quote:Op donderdag 23 juli 2009 20:37 schreef Meh7 het volgende:
Specialisten inzetten = positieve discriminatie? LOL!
Ach zet de oogkleppen maar weer op, de Islam zal niet rusten tot ze een meerwaardigheid hebben opgebouwd, onder het motto van "we worden gediscrimineerd". Ben het nu spuugzat dat gelijkwaardigheid gelijk word gesteld aan positieve discriminatie. Pas als iedere manager een kleurling moslim is zijn ze blij, let maar op.quote:Op donderdag 23 juli 2009 20:37 schreef Meh7 het volgende:
Specialisten inzetten = positieve discriminatie? LOL!
Het feit dat die speciale agenten meer weten van bepaalde zaken dan de reguliere agenten, maakt ze specialisten. Dat is niet vreemd, dat bepaalde zaken door agenten met verstand van die zaken worden behandeld. Dat is zelfs normaal. Als het met moslims te maken heeft, heet het opeens "islamitische politiemacht".quote:Op donderdag 23 juli 2009 20:38 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
[..]
Als je veel af weet van een geloof maakt je dat nog geen specialist hoor.
Hoe kom je daar nu weer bij. Als je je maar even inleest over Sikhs kom je er bijvoorbeeld al achter dat man en vrouw gelijk zijn.quote:Op donderdag 23 juli 2009 20:01 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
verander sihks in moslim. want dat is blijkbaar een grote familie. en dat geloof ik wel als ik de grenzeloze imbeciliteit aanschouw en meemaak.
Die titel heb ik niet zelf verzonnen, ik had het dan ook over alle geloven.quote:Op donderdag 23 juli 2009 20:39 schreef Meh7 het volgende:
[..]
Het feit dat die speciale agenten meer weten van bepaalde zaken dan de reguliere agenten, maakt ze specialisten. Dat is niet vreemd, dat bepaalde zaken door agenten met verstand van die zaken worden behandeld. Dat is zelfs normaal. Als het met moslims te maken heeft, heet het opeens "islamitische politiemacht".
Whiskey: ISLAM ISLAM ISLAM.quote:Op donderdag 23 juli 2009 20:39 schreef Whiskey_Tango het volgende:
[..]
Ach zet de oogkleppen maar weer op, de Islam zal niet rusten tot ze een meerwaardigheid hebben opgebouwd, onder het motto van "we worden gediscrimineerd". Ben het nu spuugzat dat gelijkwaardigheid gelijk word gesteld aan positieve discriminatie. Pas als iedere manager een kleurling moslim is zijn ze blij, let maar op.
Ja en dat is de grootste bullshit die een land als Groot Brittannië in kan voeren. Faalt hun "westerse" beleid ofzo, wat mankeert er aan de wetgeving en recherche teams die er al zijn sinds de stichting van het land?quote:Op donderdag 23 juli 2009 20:41 schreef Meh7 het volgende:
[..]
Whiskey: ISLAM ISLAM ISLAM.
Lees even dit topic door, deze regeling bestond al voor andere bevolkingsgroepen (Sikhs) en wordt nu ingezet voor moslims en andere gelovigen.
Ja, natuurlijk. Ik moet er ook niet aan denken een soort leger van Hirsch Ballin's te krijgen onder het mom vanquote:Op donderdag 23 juli 2009 20:39 schreef Meh7 het volgende:
[..]
Het feit dat die speciale agenten meer weten van bepaalde zaken dan de reguliere agenten, maakt ze specialisten. Dat is niet vreemd, dat bepaalde zaken door agenten met verstand van die zaken worden behandeld. Dat is zelfs normaal. Als het met moslims te maken heeft, heet het opeens "islamitische politiemacht".
-> Ze zijn niet bekend met cultuurgerelateerde zaken. Als er bijvoorbeeld eerwraak in het spel is, zal zo'n agent met verstand van zaken het onderzoek beter kunnen leiden. Doelmatigheid heet zoiets.quote:Op donderdag 23 juli 2009 20:43 schreef Whiskey_Tango het volgende:
[..]
Ja en dat is de grootste bullshit die een land als Groot Brittannië in kan voeren. Faalt hun "westerse" beleid ofzo, wat mankeert er aan de wetgeving en recherche teams die er al zijn sinds de stichting van het land?
En dat kan een Brit niet oplossen? Dat doen ze al decennia, ik snap werkelijk niet waarom of elk aspect van de westerse samenleving maar moet worden aangepast om de Islam te faciliteren. Ik heb niks tegen de Islam in het westen, maar laat hun zich maar lekker aanpassen aan ons. Ik heb helemaal geen behoefte aan speciale moslim agenten, moslim rechtbanken, moslim belangengroepen, en ga zo maar door.quote:Op donderdag 23 juli 2009 20:45 schreef Meh7 het volgende:
[..]
-> Ze zijn niet bekend met cultuurgerelateerde zaken. Als er bijvoorbeeld eerwraak in het spel is, zal zo'n agent met verstand van zaken het onderzoek beter kunnen leiden. Doelmatigheid heet zoiets.
Nee, niet elke Brit heeft kennis over of verstand van allerlei culturele elementen die kunnen meespelen. Zo zal een moslimagent ook niet op de hoogte zijn van gebruiken die er onder Sikhs leven. Wat is er mis met een doelgerichte aanpak?quote:Op donderdag 23 juli 2009 20:47 schreef Whiskey_Tango het volgende:
[..]
En dat kan een Brit niet oplossen?
Dus het zijn geen incidenten, en je geeft toe dat het culturele/geloofsgerelateerde elementen zijn?quote:Op donderdag 23 juli 2009 20:50 schreef Meh7 het volgende:
[..]
Nee, niet elke Brit heeft kennis over of verstand van allerlei culturele elementen die kunnen meespelen. Zo zal een moslimagent ook niet op de hoogte zijn van gebruiken die er onder Sikhs leven. Wat is er mis met een doelgerichte aanpak?
Wie heeft ooit ontkend dat eerwraak niet cultuurgerelateerd is?quote:Op donderdag 23 juli 2009 20:52 schreef Whiskey_Tango het volgende:
[..]
Dus het zijn geen incidenten, en je geeft toe dat het culturele/geloofsgerelateerde elementen zijn?
quote:Op donderdag 23 juli 2009 20:54 schreef Meh7 het volgende:
[..]
Wie heeft ooit ontkend dat eerwraak niet cultuurgerelateerd is?
Niemand, maar ik kan niet uit de tekst opmaken dat deze moslim politiemacht alleen voor eerwraak in word gezet?quote:Een religieuze macht wordt ingezet om - bijvoorbeeld - eerwraak en het gedwongen huwelijk te onderzoeken.
Wat is dit nou voor een onzin? Je gaat de grenzen van de wet over en daarvoor krijg je een straf, waarom zouden er dan culturele elementen een rol moeten spelen in de beoordeling?quote:Op donderdag 23 juli 2009 20:50 schreef Meh7 het volgende:
[..]
Nee, niet elke Brit heeft kennis over of verstand van allerlei culturele elementen die kunnen meespelen. Zo zal een moslimagent ook niet op de hoogte zijn van gebruiken die er onder Sikhs leven. Wat is er mis met een doelgerichte aanpak?
De voorbeelden zijn beide cultuurgerelateerd, dat doet het vermoeden wel versterken.quote:Op donderdag 23 juli 2009 20:55 schreef Whiskey_Tango het volgende:
[..]
[..]
Niemand, maar ik kan niet uit de tekst opmaken dat deze moslim politiemacht alleen voor eerwraak in word gezet?
wie heeft ooit gezegd dat de zalvende aanpak van moslimbroeders in een land waar andere regels en wetten gelden goed zijn om een groot probleem op te lossen?quote:Op donderdag 23 juli 2009 20:54 schreef Meh7 het volgende:
[..]
Wie heeft ooit ontkend dat eerwraak niet cultuurgerelateerd is?
Ik kan maar één reden verzinnen, en dat is om "verzachtende omstandigheden" toe te wijzen, en het hele gebeuren te bagatelliseren. Waarom zou je anders een gelijkdenkende op de zaak zettenquote:Op donderdag 23 juli 2009 20:56 schreef Specularium het volgende:
[..]
Wat is dit nou voor een onzin? Je gaat de grenzen van de wet over en daarvoor krijg je een straf, waarom zouden er dan culturele elementen een rol moeten spelen in de beoordeling?
Sinds wanneer delen agenten straf uit? Het gaat zoals in de OP staat om het onderzoek dat door deze agenten uitgevoerd wordt. De veroordeling gebeurt bij een normale rechter.quote:Op donderdag 23 juli 2009 20:56 schreef Specularium het volgende:
[..]
Wat is dit nou voor een onzin? Je gaat de grenzen van de wet over en daarvoor krijg je een straf, waarom zouden er dan culturele elementen een rol moeten spelen in de beoordeling?
Specialisten inzetten = zalvende aanpak.quote:Op donderdag 23 juli 2009 20:57 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
wie heeft ooit gezegd dat de zalvende aanpak van moslimbroeders in een land waar andere regels en wetten gelden goed zijn om een groot probleem op te lossen?
grote vraag blijft. hoe brits zijn zij en hoe niet-brits. waarom niet 100% brits?quote:Op donderdag 23 juli 2009 20:57 schreef Meh7 het volgende:
[..]
Sinds wanneer delen agenten straf uit? Het gaat zoals in de OP staat om het onderzoek dat door deze agenten uitgevoerd wordt. De veroordeling gebeurt bij een normale rechter.
Maar waarom zou een Britse rechercheur geen goed onderzoek kunnen doen naar een eerwraak of een gedwongen huwelijk? Dit hele voorstel klinkt als politieke correctheid pur sang.quote:Op donderdag 23 juli 2009 20:56 schreef Meh7 het volgende:
[..]
De voorbeelden zijn beide cultuurgerelateerd, dat doet het vermoeden wel versterken.
Wat dacht je van een gerichter onderzoek, waardoor feiten beter en sneller naar voren komen?quote:Op donderdag 23 juli 2009 20:57 schreef Whiskey_Tango het volgende:
[..]
Ik kan maar één reden verzinnen, en dat is om "verzachtende omstandigheden" toe te wijzen, en het hele gebeuren te bagatelliseren. Waarom zou je anders een gelijkdenkende op de zaak zetten![]()
Ofwel, slecht initiatief.
specialisten in wat? het begrijpen van verkrachting bij schaarsgeklede meisjes? het zalven van een huiselijk probleem waar de vrouw geslagen wordt? het begrijpen dat de boze moslim zijn homobuur geslagen heeft omdat ie in zijn zwembroek in zijn tuin lag te zonnen?quote:Op donderdag 23 juli 2009 20:58 schreef Meh7 het volgende:
[..]
Specialisten inzetten = zalvende aanpak.
Politieke correctheid zou het zijn om te veronderstellen dat een normale Britse agent kan omgaan met alle culturele verschillen.quote:Op donderdag 23 juli 2009 20:59 schreef Whiskey_Tango het volgende:
[..]
Maar waarom zou een Britse rechercheur geen goed onderzoek kunnen doen naar een eerwraak of een gedwongen huwelijk? Dit hele voorstel klinkt als politieke correctheid pur sang.
Deze reactie is ook van toepassing hierop:quote:Op donderdag 23 juli 2009 20:59 schreef Meh7 het volgende:
[..]
Wat dacht je van een gerichter onderzoek, waardoor feiten beter en sneller naar voren komen?
Ofwel, waarom zou een Britse agent dit niet kunnen signaleren?quote:Op donderdag 23 juli 2009 21:00 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
specialisten in wat? het begrijpen van verkrachting bij schaarsgeklede meisjes? het zalven van een huiselijk probleem waar de vrouw geslagen wordt? het begrijpen dat de boze moslim zijn homobuur geslagen heeft omdat ie in zijn zwembroek in zijn tuin lag te zonnen?
Anders lees je de OP even.quote:Op donderdag 23 juli 2009 21:00 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
specialisten in wat? het begrijpen van verkrachting bij schaarsgeklede meisjes? het zalven van een huiselijk probleem waar de vrouw geslagen wordt? het begrijpen dat de boze moslim zijn homobuur geslagen heeft omdat ie in zijn zwembroek in zijn tuin lag te zonnen?
politiek incorrect zou zijn om te veronderstellen dat nieuwelingen zich 100% aanpassen aan het land waar ze het beter denken te gaan hebben. anders nmoet je lekker in je eigen land blijven.quote:Op donderdag 23 juli 2009 21:00 schreef Meh7 het volgende:
[..]
Politieke correctheid zou het zijn om te veronderstellen dat een normale Britse agent kan omgaan met alle culturele verschillen.
Nee dat is nou gelijkheid.quote:Op donderdag 23 juli 2009 21:00 schreef Meh7 het volgende:
[..]
Politieke correctheid zou het zijn om te veronderstellen dat een normale Britse agent kan omgaan met alle culturele verschillen.
Ja Meh7 leg eens uit.quote:Op donderdag 23 juli 2009 21:01 schreef Whiskey_Tango het volgende:
[..]
Deze reactie is ook van toepassing hierop:
[..]
Ofwel, waarom zou een Britse agent dit niet kunnen signaleren?
Nee, natuurlijk niet. Daarnaast is het bijzonder curieus dat jij in dit geval spreekt over een normale Britse agent.quote:Op donderdag 23 juli 2009 21:00 schreef Meh7 het volgende:
[..]
Politieke correctheid zou het zijn om te veronderstellen dat een normale Britse agent kan omgaan met alle culturele verschillen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |