*jaloers isquote:Op dinsdag 28 juli 2009 21:12 schreef Psychonikeo het volgende:
Enrique is uitstekend geworden!!nof doortrainen tot de melding dat hij is uigetraind op scoren. Passen is hij inmiddels wel klaar mee. Misschien maar een andere secundaire training doen dan? Vleugelspel ofzo? Hij staat op zwak vleugel namelijk
Wordt nog steeds een gigantische klapper, heb het neteven opgezocht, gaat rond de 1,2 mln gem. een 17j0d dus al helemaal voor kneiter veel.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 21:38 schreef Psychonikeo het volgende:
Matig psssen dus op de max nu.. Verder zwak vleugel. Verder geen idee.
Vleugel ja. Wel lange pass trainen hč, geen vleugelaanval. Als-ie in vleugel is uitgetraind kun je spelhervatten ook overwegen trouwens.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 21:12 schreef Psychonikeo het volgende:
Enrique is uitstekend geworden!!nof doortrainen tot de melding dat hij is uigetraind op scoren. Passen is hij inmiddels wel klaar mee. Misschien maar een andere secundaire training doen dan? Vleugelspel ofzo? Hij staat op zwak vleugel namelijk
quote:ingeschreven teams nieuwe opzet Fok! Jeugdcompetitie:
1: RealBizkit666 met TeamMiniKoekje
2: pekel met vv Emmen A1
3: Xummon met Powerdashers (na dit seizoen Lil Destrons)
4: diepFries met JV diepFries
5: rompompom met Parels voor de zwijnen
6: psychonikeo met De Nootjes
7: ScudRaket met Kleintje Pils
8: _Danny_ met FC EnkelTrappers
9: FvandePol met Fc de hanggroep
10: TheVulture met Little Vultures
11: Flappekz met YMFC College
12: RKDEO met RKDEO A1 (vanaf t einde van t seizoen.)
13: Foetre met United Black Panthers
14: FrituurVetPet met FC Mattheus Eugenius (MITS HET LUKT MET EIGEN COMPETITIE)]
15: MrMoon met Jong Wurdsje (tenminste zo heet het op dit moment nog)..
16: Airedale1002 met Airedales Light
17: Gijs_ FC Bifröst A1
quote:Hoe is 't?
Addy Vrijens: Hij is vermoedelijk waardeloos in Verdedigen op dit moment.
Gauke Pieter Mos: We hebben deze week ook Vleugelspel getraind. Hij lijkt daarin slecht te zijn.
Bedankt voor het luisteren. Je hebt nu vast andere dingen te doen.
In de jeugd gaat het ook absoluut niet om winnen, het is een leuke bijkomstigheid als je wint, maar meer niet! Bovendien was je middenveld veel zwakker, daarom heb je verloren. Dat je middenveld zoveel lager is ook weer niet zo raar, daar waar je maar met één centrale middenvelder speelde. Verder gewoon je spits blijven trainen, sterren zeggen niet alles en hij is nog maar 15, dus zal nog genoeg progressie gaan boeken!quote:Op woensdag 29 juli 2009 08:34 schreef Dynia het volgende:
bwegh...Gisteren weer een potje gespeeld met mijn jeugd team, en onterecht verloren volgens mij...:( Meer sterretjes( geen idee of dat uitmaakt) hogere hatstats, betere tactiek...en toch 3-2 verliezen...voor de traininegn zal het niet uitmaken waarschijnlijk, maar ik wil zo graag een keer winnen...
verder is mijn "superspits" nog niet echt op dreef..wederom 6 sterren...en dat terwijl mijn goede keeper intussen wel beter wordt..6,5 sterren...Ik blijf nog wel even Scoren en passen trainen, maar het is zo zonde van deze keeper...hij krijgt nu geen training, en is wel een goede volgens mij..
Vond hem wel een koopje voor 1000quote:Op woensdag 29 juli 2009 12:44 schreef taxhaven het volgende:
speler id: 253923100
Ik weet niet zo goed wat ik met hem aanmoetOp welke positie vinden jullie hem het beste passen?
Misschien moet je ook zijn stats posten, anders valt er weinig over te zeggenquote:Op woensdag 29 juli 2009 12:44 schreef taxhaven het volgende:
speler id: 253923100
Ik weet niet zo goed wat ik met hem aanmoetOp welke positie vinden jullie hem het beste passen?
Ik dacht dat je het ook kon zien als je hem op zou zoeken met zijn id. Hoe kan ik zijn stats posten?quote:Op woensdag 29 juli 2009 12:47 schreef Gijs_ het volgende:
[..]
Misschien moet je ook zijn stats posten, anders valt er weinig over te zeggen
Nope, je kan alleen de stats van je eigen spelers zien en van spelers op de transferlijstquote:Op woensdag 29 juli 2009 12:50 schreef taxhaven het volgende:
[..]
Ik dacht dat je het ook kon zien als je hem op zou zoeken met zijn id. Hoe kan ik zijn stats posten?
Met 4-3-3 kun je ook prima met drie middenvelders spelen hoor, ipv één mid en twee vleugels. Maar gezien je korte pass training is 3-4-3 sowieso raadzaam ja!quote:Op woensdag 29 juli 2009 14:49 schreef Dynia het volgende:
Ik speel nu 4-3-3 in de jeugd, maar waarschijnlijk kan ik beter gewoon vol voor de 3-4-3 gaan...is mijn middenveld wat sterker, en worden er meer spelers getrained...:)
ik weet dat winnen niet nodig is in de jeugd...maar een keertje winnen lijkt me wel leuk...
kent iemand trouwens psicotsi voor firefox?
Ken het wel, gebruik het niet. Ik gebruik alleen Foxtrickquote:Op woensdag 29 juli 2009 14:49 schreef Dynia het volgende:
Ik speel nu 4-3-3 in de jeugd, maar waarschijnlijk kan ik beter gewoon vol voor de 3-4-3 gaan...is mijn middenveld wat sterker, en worden er meer spelers getrained...:)
ik weet dat winnen niet nodig is in de jeugd...maar een keertje winnen lijkt me wel leuk...
kent iemand trouwens psicotsi voor firefox?
Hij is denk nog steeds aan het uitzoeken hoe dat moet?quote:Op woensdag 29 juli 2009 12:54 schreef Gijs_ het volgende:
[..]
Nope, je kan alleen de stats van je eigen spelers zien en van spelers op de transferlijstEven selecteren, kopiëren en plakken een idee?
quote:Rembrandt Huijdts has a very rough attitude, both on and off the pitch. That could get him into trouble…
In this game, I studied Michael van Scheltema. His Winger is wretched I would say. Ja, leuk, ik wilde wat weten over z'n keepen..
Tammo Warendorf is poor when it comes to Keeper, I would say.
We've seen some progress in the Keeper capabilities of young Michael van Scheltema. In a season or so I think he will reach his potential in this skill if you give him primary training.Ah, da's beter. Hij kan goed worden in een seizoen, dat betekent dat ik een goed keeper van 17j88d ongeveer kan hebben. Moeilijk, want ik heb nog wel wat winger potentie ook, beetje zonde om dat te vergooien.
There is certainly still some potential in Kornel Meulders. Leave him to me, he could be fully trained in a season or so but you might need to change training types to achieve that.
Now I am positive that Matthé de Wijs can't learn more in the youth academy when it comes to Winger.
Ik denk het ook jaquote:Op woensdag 29 juli 2009 16:01 schreef rompompom het volgende:
[..]
Hij is denk nog steeds aan het uitzoeken hoe dat moet?.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |