Wil ik dat ?... Links naast mij staat een licht zoemende rakker met mijn back bone naar het internet.quote:Op maandag 27 juli 2009 18:04 schreef simmu het volgende:
kan je niet in pijnacker in een pension gaan zitten dan?
6 weken in een b2b salon en ik ben verkocht.,quote:Op maandag 27 juli 2009 20:45 schreef simmu het volgende:
6 weken in een pensionnetje en een leuk laptopje erbij dan?
Zijn b2b salons vergelijkbaar met chinese massagsalonsquote:Op dinsdag 28 juli 2009 08:05 schreef Drugshond het volgende:
[..]
6 weken in een b2b salon en ik ben verkocht.,
Maar dan zonder de spelden.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 08:35 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Zijn b2b salons vergelijkbaar met chinese massagsalons
Griekenland. Klein eilandje en een apartementje in een vissersdorpje van niks. Heerlijk weer gehad en eigenlijk voornamelijk ontspannen. Was nieuw voor mij, maar beviel eigenlijk goed.quote:Op zaterdag 8 augustus 2009 14:55 schreef PietjePuk007 het volgende:
Ik ben terug van Castellane, Zuid-Frankrijk. Jij? Goed weer gehad, steeds 30-35 graden gehad met een lekker windje.
En dan als de beurs gesloten is, kun je de schermen omtoveren tot de perfecte racesimulator.quote:Op zondag 9 augustus 2009 22:59 schreef sitting_elfling het volgende:
Of je moet het zo gek maken om 1 kamer volledig in te richten als 'beleggins hok' met 9 schermen en elke ochtend een dame die je verse koffie brent + alle financiele dagbladen, maar daarvoor wissel ik nog te vaak van woonplaats
zie mijn linkje in BB&B, je kan altijd trouwenquote:Op zondag 9 augustus 2009 22:59 schreef sitting_elfling het volgende:
Nog een maand wachten voordat ik weer mijn tools kan gebruiken en weer achter de BB kan. Volgende keer neem ik dat ding gewoon mee onder de arm incluis kabelsHet beats thuis zitten met een laptop en wat abbo's en kleinschalige tools. Of je moet het zo gek maken om 1 kamer volledig in te richten als 'beleggins hok' met 9 schermen en elke ochtend een dame die je verse koffie brent + alle financiele dagbladen, maar daarvoor wissel ik nog te vaak van woonplaats
oh, de juiste mensen mogen best geintjes uithalen hoorquote:Op maandag 10 augustus 2009 13:04 schreef Zero2Nine het volgende:
BedanktJe had het wel vaker over de slechte sfeer in OUD maar ik heb daar verder niets te zoeken dus lees daar nooit. Heb ook het idee dat ze daar ook niet echt in zijn voor geintjes.
heehee! wel per pm dan hequote:Op maandag 10 augustus 2009 13:56 schreef PietjePuk007 het volgende:
Zit niet zo te zaniken, simmu.
zoeken in het fototopic dan hequote:Op maandag 10 augustus 2009 15:06 schreef PietjePuk007 het volgende:
Daar ga ik niet aan beginnen zonder je gezien te hebben.
Nee, energie drank en frisdrank drink ik eigenlijk helemaal niet. Ook geen koffie overigens. Misschien in mn hele leven 3 of 4 glazen koffie gehadquote:Op dinsdag 11 augustus 2009 15:14 schreef Bolkesteijn het volgende:
Ga sporten, dat werkt voor mij ontspannend, hoewel ik meestal de rustigheid zelf ben.En drink je energiedrank? De hoeveelheden die sommige mensen naar binnen werken moeten ronduit ongezond zijn.
Hmmmz, dat is niet anders dan bij mij. Ik drink geen koffie, energiedrank kan ik al helemaal niet hebben (als ik mij ergens slecht door kan concentreren is het dat wel), alleen cola en cassis drink ik wel behoorlijk veel.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 15:18 schreef sitting_elfling het volgende:
Nee, energie drank en frisdrank drink ik eigenlijk helemaal niet. Ook geen koffie overigens. Misschien in mn hele leven 3 of 4 glazen koffie gehad. Heb vroeger wel veel frisdrank gedronken.
Ik ben ook niet lid van een sportvereniging, heb vroeger wel op hoog niveau geschaatst maar daar ben ik ook mee gestopt. Ik heb gewoon een racefiets gekocht en daar ben ik stukje mee gaan fietsen, soms alleen, soms gaat er iemand mee. Ik vind dat altijd wel ontspannend werken moet ik zeggen, vooral als je door mooie natuur ofzo rijdt.quote:Lid zijn van een sportvereniging ben ik niet. Ik sport niet heel veel, heb 2 skateboards thuis staan en heb een paar jaar op atletiek gezeten.
Heeft de dokter ook echt deze klachten geconstateerd? (Niet dat ik denk dat je niet merkt dat je hartkloppingen etc hebt, maar er zijn meerdere soorten hartkloppingen met verschillende oorzaken) Ik heb wel een begrepen dat in Londen de lucht echt heel erg ongezond is, waar het in Rotterdam meestal lekker door tocht (ondanks de haven) kan de smog in Londen echt gaan overheersen misschien dat zij daar een verband mee kunnen leggen, het kan een mogelijke oorzaak zijn.quote:Overigens vind ik zelf dat ik ook vaak de rustigheid zelf ben, lichaam denkt daar anders over
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |