Presentatie is nog bezig..quote:Op maandag 27 juli 2009 20:15 schreef Cyberia18 het volgende:
iemand die hier een youtube linkje kan plaatsen met beelden van de presentatie? Maak nu gebruik van mobiel internet, vandaar.
Ze moeten het stadion nog in, persconferentie is nog bezig..quote:Op maandag 27 juli 2009 20:30 schreef Cyberia18 het volgende:
Al wel bekend hoeveel man er aanwezig zijn venom? Desnoods een schatting?
quote:Op maandag 27 juli 2009 20:41 schreef BansheeBoy het volgende:
Het mag wel duidelijk zijn dat Zlatan een sympathieke entiteit is, altijd maar lachen. Het is een wonder dat zo'n iemand nog niet aan de vrouw is.²
Bij de presentatie van Ronaldo had je ook van dat soort lopen.quote:Op maandag 27 juli 2009 21:03 schreef _Mike_ het volgende:
Al die mafkezen die naar hem toe proberen te rennen
Toen Puyol zijn (Catalaanse) aanvoedersband kuste na zijn goal tegen Real, vond ik wel een mooi moment. Maar ja, hij speelt zijn leven lang al voor Barcelonaquote:Op maandag 27 juli 2009 21:31 schreef venomsnake het volgende:
Tja... Daar hou ik ook niet zo van, maar goed.
Suarez deed dat ook gelijk bij Grunn bijvoorbeeld..
Maar ben benieuwd wat Zlatan komend seizoen gaat brengen.
Zlatan had met de voorzitter van Inter afgesproken dat hij alleen Inter zou verlaten als Barça interesse in hem had.quote:Op maandag 27 juli 2009 22:22 schreef BansheeBoy het volgende:
Dit is nou zwaar minder. Hoe geloofwaardig is dat nou. Embleem kussen van een club waar hij nooit voor gespeeld heeft. Het had zomaar gekund of hij had voor Real gespeeld, dan had hij het embleem van Real gekust.²
Dat is anders. Barca zit bij Puyol in het bloed, bij Ibrahimovic is dat uiteraard anders.quote:Op maandag 27 juli 2009 22:05 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Toen Puyol zijn (Catalaanse) aanvoedersband kuste na zijn goal tegen Real, vond ik wel een mooi moment. Maar ja, hij speelt zijn leven lang al voor Barcelona
So what. Wacht jij ook eerst 2 jaar voordat je een lekker wijf kust?quote:Op maandag 27 juli 2009 22:22 schreef BansheeBoy het volgende:
Dit is nou zwaar minder. Hoe geloofwaardig is dat nou. Embleem kussen van een club waar hij nooit voor gespeeld heeft. Het had zomaar gekund of hij had voor Real gespeeld, dan had hij het embleem van Real gekust.²
Clubliefde is niet iets dat ineens ontstaat, dat is er of te wel van kindsbeen af, of het moet jarenlang groeien, maar zelfs dan zet ik er vraagtekens bij. Puyol weet niet beter dan dat Barca alles voor hem is en dus is het authentiek, Ibrahimovic doet het voor de show.quote:Op maandag 27 juli 2009 23:39 schreef Mr.Mills het volgende:
[..]
So what. Wacht jij ook eerst 2 jaar voordat je een lekker wijf kust?
Deed ik al maar nu nog meer. Al is Eto'o ook gewoon een topper.quote:Op maandag 27 juli 2009 23:44 schreef Nashje het volgende:
Mooie beelden van Zlatan in Barcelona-shirt. Heel veel zin om Barcelona op de voet te gaan volgen nu.
Wat ik ermee bedoel is dat het logo kussen iets anders is dan bijvoorbeeld op het hart kloppen.. als je toch al van kinds af aan iets hebt met een bepaalde club mag je dat toch prima uiten zo...quote:Op maandag 27 juli 2009 23:41 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Clubliefde is niet iets dat ineens ontstaat, dat is er of te wel van kindsbeen af, of het moet jarenlang groeien, maar zelfs dan zet ik er vraagtekens bij. Puyol weet niet beter dan dat Barca alles voor hem is en dus is het authentiek, Ibrahimovic doet het voor de show.
Klopt, maar Zlatan ligt gewoon anders.quote:Op maandag 27 juli 2009 23:45 schreef F1Bas het volgende:
[..]
Deed ik al maar nu nog meer. Al is Eto'o ook gewoon een topper.
Dat vind ik niet. Ik zou dat bij een 'vreemde club' nooit doen, of in ieder geval pas nadat ik er jarenlang gespeeld had. Bij Roda zou ik het vanaf mijn eerste wedstrijd doen, omdat die club al levenslang diep in mijn hart zit. Als een nieuwe speler het Rodalogo zou kussen zou ik hem weglachen, maar van Pa Modou Kah, die al jarenlang voor ons voorop in de strijd gaat en door bepaalde gebeurtenissen in zijn priveleven een band met de club gekregen heeft kan ik het hebben, want hem beschouw ik inmiddels als '1 van ons'.quote:Op maandag 27 juli 2009 23:47 schreef Mr.Mills het volgende:
[..]
Wat ik ermee bedoel is dat het logo kussen iets anders is dan bijvoorbeeld op het hart kloppen.. als je toch al van kinds af aan iets hebt met een bepaalde club mag je dat toch prima uiten zo...
Dat zal je nog flink gaan 'tegenvallen'.quote:Op maandag 27 juli 2009 23:51 schreef Shreyas het volgende:
De transfersom van Zlatan is een schande voor de voetbalwereld, hij is nog niet eens de helft waard van die 66 miljoen euro, daar waar Eto'o zeker meer dan 20 miljoen waard is. Domme zet van Barcelona die op een ongelofelijk stomme manier zaken heeft gedaan, belachelijk gewoon
Ben net terug... wat geweldig was 't zeg. De grasmat lag verspreid over de gehele tribune... iedereen nam een stukje mee opgerold in zijn shirt, haha.quote:Op maandag 27 juli 2009 23:31 schreef Cyberia18 het volgende:
Wat een gekkenhuis op het eind.![]()
Die gasten die recht op Ibra af komen rennen.Hilarisch gezicht.
quote:Op dinsdag 28 juli 2009 00:05 schreef amonl het volgende:
[..]
Ben net terug... wat geweldig was 't zeg. De grasmat lag verspreid over de gehele tribune... iedereen nam een stukje mee opgerold in zijn shirt, haha.
Het team waar Zlatan in speelde bestond echt uit pure kwaliteit:quote:Op dinsdag 28 juli 2009 00:06 schreef Catch22- het volgende:
Ze hebben wel 2 ex-Ajacieden aangetrokken deze zomer (Maxwell en Ibra), dat is wel weer stoer
Dat is leuk voor later, ik heb hier ook nog steeds een penaltystip van Kaalheide in huisquote:Op dinsdag 28 juli 2009 00:05 schreef amonl het volgende:
[..]
Ben net terug... wat geweldig was 't zeg. De grasmat lag verspreid over de gehele tribune... iedereen nam een stukje mee opgerold in zijn shirt, haha.
Helemaal mee eens!quote:Op maandag 27 juli 2009 23:51 schreef Shreyas het volgende:
De transfersom van Zlatan is een schande voor de voetbalwereld
Eensch ^^quote:Op dinsdag 28 juli 2009 00:38 schreef Omnifacer het volgende:
Nee, nee, nee, nee, nee.
Transfersom is BELACHELIJK hoog, en Ibrahimovic die meteen dat embleem kust isHet embleem van Barcelona is geil, en historisch van grote waarde en dient niet gezoend te worden door de eerste de beste broodvoetballer die het mannetje komt uithangen. Verder is Eto'o voor deze speelstijl denk ik geschikter, en ben ik bang dat nu de hierarchie aangetast gaat worden doordat Ibra last krijgt van langste-piemel-gedrag.
Da's echt mijn grootste punt van kritiek op Laporta en Txiki, ik vind hun transferbeleid niet altijd even succesvol.
Ja laten we het hopen. Met Ronaldinho en Deco was het simpel: die waren uitgerangeerd en dus kon hij schoon schip maken. Nu haalt hij zich de ellende op de hals, en als het de onervaren Pep niet lukt om alles in het gareel te houden is er toch al snel sprake van een kapitaalvernietiging van 70 miljoen euro.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 00:40 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Eensch ^^
Maar goed. Hopen dat Pep hem wbt zijn gedrag wat onder controle kan houden.
Ik hoop het. Wat voetballen kan hij natuurlijk als de beste.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 00:43 schreef Catch22- het volgende:
Zou eerst even afwachten hoe hij aard, voor hetzelfde geld speelt hij de pannen van het dak...
Dat gaat ook gewoon gebeuren, Zlatan heeft zoveel klasse die doet het overal goed.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 00:43 schreef Catch22- het volgende:
Zou eerst even afwachten hoe hij aard, voor hetzelfde geld speelt hij de pannen van het dak...
Deze quote ik voor na het aankomende seizoen.quote:Op maandag 27 juli 2009 23:51 schreef Shreyas het volgende:
De transfersom van Zlatan is een schande voor de voetbalwereld, hij is nog niet eens de helft waard van die 66 miljoen euro, daar waar Eto'o zeker meer dan 20 miljoen waard is. Domme zet van Barcelona die op een ongelofelijk stomme manier zaken heeft gedaan, belachelijk gewoon
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |