Ik zie nergens jouw naam of dat jij een pedobear post, dus neequote:Op dinsdag 21 juli 2009 03:31 schreef Harajuku. het volgende:
Nu krijg ik zeker ook de schuld van die pedobears.
Had ik het tegen jou? Nee, en toch voel jij je weer aangesproken.quote:Op dinsdag 21 juli 2009 03:31 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Ik zie nergens jouw naam of dat jij een pedobear post, dus nee
Dit is echt kansloos, ik doe nu aardig tegen je en zeg je dat het niet jouw schuld is en tóch heb je commentaarquote:Op dinsdag 21 juli 2009 03:35 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
Had ik het tegen jou? Nee, en toch voel jij je weer aangesproken.
Ze zal wel in haar periode zittenquote:Op dinsdag 21 juli 2009 03:36 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Dit is echt kansloos, ik doe nu aardig tegen je en zeg je dat het niet jouw schuld is en tóch heb je commentaar
En wat helpt jouw mening, als ik erover begin omdat IEMAND ANDERS mij eerder de schuld gaf van pedobears plaatsen terwijl ik dat niet deed?quote:Op dinsdag 21 juli 2009 03:36 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Dit is echt kansloos, ik doe nu aardig tegen je en zeg je dat het niet jouw schuld is en tóch heb je commentaar
Ik ga niet weer zo'n nutteloze discussie beginnen, ik dacht "laat ik eens aardig doen en zeggen dat het niet haar schuld is" de meeste mensen kunnen dat namelijk wel waarderen, laat maar tho ..quote:Op dinsdag 21 juli 2009 03:39 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
En wat helpt jouw mening, als ik erover begin omdat IEMAND ANDERS mij eerder de schuld gaf van pedobears plaatsen terwijl ik dat niet deed?
Nee, dat zijn randdebielen, maar ik meen het wel van dat idiote kleurtje. Het is gewoon aandachttrekkerij. Kijk mij eens goed doen. Waarom? Het topic stond netjes bovenaan het forum, iedereen zag het al, maar ineens moeten jullie allemaal groen zijn, en dan lijkt het net alsof iedereen die niet daaraan meedoet meteen niets met dieren heeft....ik hou gewoon niet van kleurtjes, tenzij je mod of ad bent, anders is het gewoon een vorm van ik laat even zien hoe betrokken ik ben...quote:Op dinsdag 21 juli 2009 03:31 schreef Harajuku. het volgende:
Nu krijg ik zeker ook de schuld van die pedobears.
Oh, vind ik ook hoor. Alleen beschuldigt de persoon aan wie het wél gericht was mij dan nog steeds. Hmm.quote:Op dinsdag 21 juli 2009 03:39 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Ach weet ik veel, ik vond dat ik nu toch wel aardig deed
Ik heb je feiten gegeven waaruit blijkt dat het kleurtje wel degelijk helpt. Prima als je dat wil negeren, waarschijnlijk omdat je het niet kunt weerleggen, maar begin er dan ook niet weer over.quote:Op dinsdag 21 juli 2009 03:41 schreef Lamon het volgende:
[..]
Nee, dat zijn randdebielen, maar ik meen het wel van dat idiote kleurtje. Het is gewoon aandachttrekkeri. Kijk mij eens goed doen. Waarom? Het topic stond netjes bovenaan het forum, iedereen zag het al, maar ineens moeten jullie allemaal groen zijn, en dan lijkt het net alsof iedereen die niet daaraan meedoet meteen niets met dieren heeft....ik hou gewoon niet van kleurtjes, tenzij je mod of ad bent, anders is het gewoon een vorm van ik laat even zien hoe betrokken ik ben...
(Overigens, als een volwassene ooit iets met een 17-jarig meisje zou hebben, wat in dit geval niet van toepassing is, is dat overigens gewoon legaal in Nederland hoor, voor al de lollige pedobear-grappenmakers..)
Dankjequote:Op dinsdag 21 juli 2009 03:41 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
Oh, vind ik ook hoor. Alleen beschuldigt de persoon aan wie het wél gericht was mij dan nog steeds. Hmm.
Maar erg prettig dat jij mij niet vals zal gaan beschuldigen, ik waardeer het.
Jij zou met jouw leeftijd het ook niet erg vinden om een 17-jarige te nemen is het niet?quote:Op dinsdag 21 juli 2009 03:41 schreef Lamon het volgende:
[..]
Nee, dat zijn randdebielen, maar ik meen het wel van dat idiote kleurtje. Het is gewoon aandachttrekkerij. Kijk mij eens goed doen. Waarom? Het topic stond netjes bovenaan het forum, iedereen zag het al, maar ineens moeten jullie allemaal groen zijn, en dan lijkt het net alsof iedereen die niet daaraan meedoet meteen niets met dieren heeft....ik hou gewoon niet van kleurtjes, tenzij je mod of ad bent, anders is het gewoon een vorm van ik laat even zien hoe betrokken ik ben...
(Overigens, als een volwassene ooit iets met een 17-jarig meisje zou hebben, wat in dit geval niet van toepassing is, is dat overigens gewoon legaal in Nederland hoor, voor al de lollige pedobear-grappenmakers..)
quote:Op dinsdag 21 juli 2009 03:43 schreef TwyLight het volgende:
Ik lees dit topic al niet eens meer het is niet meer leuk nupost eens wat hamburgers ofzo
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |