quote:
je was er niet eens bij,quote:Op maandag 27 juli 2009 14:54 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Hoezo overtuigd? Ze wilde er zelf uit. Je dicht jezelf weer teveel eer toe.![]()
Overigens, ik denk dat na het vertrek van Natasia was (weet het niet 100% zeker).
deze niet geloof ik,quote:Op maandag 27 juli 2009 13:56 schreef Suikeroom het volgende:
[..]
was er toen niet een reeks van uitjes die niet doorgingen door nowlive? met die stichting aap stemming enzo
quote:Op maandag 27 juli 2009 16:42 schreef ditisHuub het volgende:
[..]
niet waar ouwe roddelmuts, wiebe is helemaal geen homo en Peter ook niet,
Spoilsport.quote:Op maandag 27 juli 2009 16:42 schreef ditisHuub het volgende:
niet waar ouwe roddelmuts, wiebe is helemaal geen homo en Peter ook niet,
Huub noemt me ook al oud.quote:
Ik heb gezien dat zij ze allemaal verzekerd heeft dat het niet erg is. Ik heb nog veel meer gezien dan jij weet, vergeet dat niet.quote:Op maandag 27 juli 2009 16:35 schreef ditisHuub het volgende:
[..]
je was er niet eens bij,
en het gebeurde grotendeels zonder camera. Daar konden we zonder camera praten dus was Brian ook niet bang dat het publiek het zou uitleggen als backstabben.
Daar kon ik ook zeggen dat we toestemming hadden om haar eruit te stemmen (wat ook zo was)
dit was vlak voor het stemmen, Natasia was net bij hem weggelopen en had gezegd dat het goed was. Dat weglopen zat ook in Brians Jaarfilmpje.
Ze wilde er zelf uit maar ook weer niet, maar ze wilde eruit gestemd worden, maar dat mocht je echt niet in scene zetten, dat was ten strengste verboden. Brian twijfelde enorm of ze het echt wel wilde, omdat ze al zover was gekomen etc. Heb de hele middag zonder camera op hem ingepraat, en ook echt gemeend. Het was ook het beste voor haar om te vertrekken,
heb net de link naar Brian ge sms et, denkt dat hij het ook wel een vet filmpje vond, en mogen jullie drie maal raden wie mij net een heel lief berichtje stuurde via hyves, yairo, zoontje van Natasia
haal die misschien maar wegquote:Op maandag 27 juli 2009 16:39 schreef ditisHuub het volgende:
[..]
(misschien dat ze ons daarom wel alleen zonder camera en alleen minimale begeleiding lieten weggaan, om ervoor te zorgen dat ontslagronde zou lukken)
Het was al een done deal, niets mysterieus aan.quote:
Huub toch, denk je nu echt dat streamers dat niet doorhadden? Het lag er dikker bovenop dan het vet van ZDNGMW.quote:Op maandag 27 juli 2009 16:35 schreef ditisHuub het volgende:
Ze wilde er zelf uit maar ook weer niet, maar ze wilde eruit gestemd worden, maar dat mocht je echt niet in scene zetten, dat was ten strengste verboden.
ja de Russische Emin Pariz & Christina Princessquote:Op maandag 27 juli 2009 20:30 schreef musicfreakyme het volgende:
Is dat niet onze gast in de Gouden Kooi?
![]()
http://eminpariz.hyves.nl/
Emin Pariz
Ik vond ze wel lachen......quote:Op maandag 27 juli 2009 20:45 schreef STAP01 het volgende:
Oh, ik weet nog toen zij de kooi in kwamen. Ik was zo kwaad (ik niet alleen trouwens)! Weer Pro Brain/Amanda bezoek en anti Huub. hahaha Wat een commotie om...niets!
Zeg ik, een done deal, ze wilde gewoon naar huis en het hokje wist het ook, precies zoals wij het ook wisten.quote:Op maandag 27 juli 2009 17:35 schreef beequeen het volgende:
[..]
Huub toch, denk je nu echt dat streamers dat niet doorhadden? Het lag er dikker bovenop dan het vet van ZDNGMW.
FEBO FAIL.
Christina is irl erg leuk!!quote:Op maandag 27 juli 2009 20:54 schreef peeet1 het volgende:
[..]
ja de Russische Emin Pariz & Christina Princess
[ afbeelding ]
en zo tezien leeft het hondje ook nog na al dat gegooi met dat hondje
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |