Als je hier mensen vraagt wat ze ervan vinden gaan ze je niet naar de mond praten, en dat is maar goed ook! Misschien is hetgeen dat je hoort wel niet leuk, maar wel (redelijk) objectief. Voor veel mensen is het juist een wake-up call ipv dat ze alleen maar vrienden hebben die hen vertellen wat ze willlen horen. Ik blijf bij mijn mening dat je na 3 maanden nog steeds gelukkig zou moeten zijn, de verliefdheid is (grotendeels) voorbij en je raakt nu meer aan elkaar gewend. Als je je alleen maar ellendig en onzeker voelt: wat is dan het nut van bij elkaar zijn? En hoe ziet jullie toekomst er dan uit? ZIJ stopt er schijnbaar ook niet zo veel moeite in allemaal, dus misschien zou je daaruit iets moeten concluderen.quote:Op maandag 27 juli 2009 18:30 schreef dontknowshit het volgende:
Ik postte hier met het plan om wat tips te krijgen over hoe met dingen om te gaan of wat vrouwen-inzichten in hoe ik met haar om moet gaan. Tot nu toe krijg ik vrijwel alleen reacties dat ik pruts en het al verpest heb e.d. Hier word ik uiteraard niet vrolijk van en zowaar nog onzekerder dan ik al was voordat ik hier postte met nog meer twijfel. Ik waardeer de inzichten maar ik zou wel baat hebben bij wat meer constructieve reacties.
For the record: Ik heb nooit 2 sms'jes achter elkaar gestuurd. Ik belde haar die avond omdat ik op het punt stond weg te gaan. En de verliefdheid... Het is zwaar voor mij om die gevoelens te hebben als de ander moeite heeft om daar over te praten. Ik kreeg door haar initiatieven vorige week een goed gevoel en het floepte er uit.
Maar niet minder pijnlijk.. Voel me al de hele dag een zak stront..quote:
Iets wat je zinnen verzet. Haar krijg je niet meer terug, dat is over en uit en daar is ze enorm duidelijk in.quote:Op maandag 24 augustus 2009 13:28 schreef dontknowshit het volgende:
Maar niet minder pijnlijk.. Voel me al de hele dag een zak stront..
Weet niet wat ik moet doen nu eigenlijk...
Er is niet echt iets wat je kán doen nu, jongen. Je zult er doorheen moeten, there's no two ways about it. Zorg iig dat je zo min mogelijk met haar van doen krijgt voorlopig (geen contact zoeken dus) en zoek afleiding bij vrienden of iets dergelijks!quote:Op maandag 24 augustus 2009 13:28 schreef dontknowshit het volgende:
Maar niet minder pijnlijk.. Voel me al de hele dag een zak stront..
Weet niet wat ik moet doen nu eigenlijk...
... niet meer doen. It's pathetic.quote:Op maandag 24 augustus 2009 13:07 schreef dontknowshit het volgende:
Vannacht (na x bier) nog gesmst dat ik hoopte dat ze zich zou realiseren dat ze wat potentieel moois wegdoet en dat we goed bij elkaar passen in mijn ogen. Maar dat ik niet iemand wil die twijfelt.
Is dat echt zo pathetic ? Ik ben niet wanhopig ofzo maar het gevoel van machteloosheid dwingt je op zo'n moment (biertjes helpen ook).. Ik werp mezelf niet aan haar voeten ofzo.quote:Op maandag 24 augustus 2009 13:51 schreef Garisson72 het volgende:
Ow, en dit ...
[..]
... niet meer doen. It's pathetic.
Ik snap inmiddels ook wel dat het over en uit is.. Maar ik geloof niet dat iedereen na zo'n gebeurtenis wegloopt, zich erbij neerlegt en nooit meer wat van zich laat horen. Ik ga ook proberen nu haar uit mijn hoofd te zetten maar dat is natuurlijk niet in één dag gebeurd. Er is gewoon geen handboek voor een situatie als deze, vooral niet als je een persoonlijkheid hebt die dingen moeilijk accepteert en naast zich neerlegt..quote:Op maandag 24 augustus 2009 14:05 schreef Copycat het volgende:
Die ene keer is je vergeven (ja, het is echt pathetic, maar ergens ook wel weer te begrijpen). Gewoon niet meer doen nu. Over en uit. Jammer maar helaas. Voldoende vis in zee.
Hebben velen hier wel steun aan gehad, door de jaren heen. Misschien geen handboek, maar wel een soort 'handle'boek.quote:Op maandag 24 augustus 2009 13:47 schreef Copycat het volgende:
De kunst van het loslaten van je ex.. deeltje 79
't is vooral dat laatste zinnetje:quote:Op maandag 24 augustus 2009 13:57 schreef dontknowshit het volgende:
Is dat echt zo pathetic ? Ik ben niet wanhopig ofzo maar het gevoel van machteloosheid dwingt je op zo'n moment (biertjes helpen ook).. Ik werp mezelf niet aan haar voeten ofzo.
Als zij het met al haar getwijfel gisteren niet uit had gemaakt, waren jullie nu nog bij elkaar geweest. Aan jou had het niet gelegen. Dus wat wil je precies bereiken met zo'n nachtelijk bier-smsje?quote:Op maandag 24 augustus 2009 13:07 schreef dontknowshit het volgende:
Maar dat ik niet iemand wil die twijfelt.
Haar buiten gooien.quote:Op zaterdag 18 juli 2009 01:25 schreef dontknowshit het volgende:
[..]
Dat heb ik gezegd... Ik heb haar gezegd neem je tijd maar en als je contact wil weet je me te vinden, ik heb geen zin in een ultimatum dat is niet eerlijk. Fijn dat iedereen zo positief is voor me en over me. Ik heb net 2 maanden een leuke relatie en uit het niets krijg ik deze dingen voor mijn kiezen. Ik wil wel eens weten hoe anderen dit zouden aanpakken dan.
Ja.quote:
Jawel.quote:Ik ben niet wanhopig ofzo maar het gevoel van machteloosheid dwingt je op zo'n moment (biertjes helpen ook).. Ik werp mezelf niet aan haar voeten ofzo.
Denk dat niet veel mensen in zo'n geval, vooral als je enigszins verrast wordt, gelijk lachend weglopen en zeggen 'voor jou tien anderen schat, later!'. Ik heb het in ieder geval bij dat berichtje gehouden en hoop dat ik 'r snel uit mijn hoofd kan zetten.quote:Op maandag 24 augustus 2009 18:22 schreef Vivi het volgende:
[..]
Ja.
[..]
Jawel.
You can wag your tail but don't let your tail wag you. Zeg maar.
Nou ja, zo'n verrassing was het niet imoquote:Op maandag 24 augustus 2009 18:39 schreef dontknowshit het volgende:
[..]
Denk dat niet veel mensen in zo'n geval, vooral als je enigszins verrast wordt, gelijk lachend weglopen en zeggen 'voor jou tien anderen schat, later!'. Ik heb het in ieder geval bij dat berichtje gehouden en hoop dat ik 'r snel uit mijn hoofd kan zetten.
Soms denk ik daar nog met weemoed aan terug. Uit pure nostalgie gooi ik dan met een strijkijzer.quote:Op maandag 24 augustus 2009 18:44 schreef Vivi het volgende:
(en ja, been there, got the shirt en zulks).
*proest!!!*quote:Op maandag 24 augustus 2009 18:47 schreef Copycat het volgende:
[..]
Soms denk ik daar nog met weemoed aan terug. Uit pure nostalgie gooi ik dan met een strijkijzer.
Rondslettenquote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |