Dat je stof uit groep acht nog steeds niet onder de knie hebt ook niet.quote:Op donderdag 16 juli 2009 22:05 schreef Klaas.Kopkaas het volgende:
[..]
Er valt voor jou sowieso nog erg veel te leren. Iemand advies geven door te rijden met remproblemen zonder dat je daadwerkelijk weet wat er aan de hand is getuigd nou niet bepaald van intelligentie.
dat zal ook wel weer loslopen...dat gebeurde 30 jaar geleden met slechte auto's...quote:Op donderdag 16 juli 2009 22:10 schreef Klaas.Kopkaas het volgende:
[..]
Ja, een bijzonder sterk antwoord.![]()
Het is toch zo? Je geeft haar op wat aannames van je het advies om door te rijden. Leuk als ze straks los door haar rem trapt op de snelweg.
quote:Op donderdag 16 juli 2009 22:12 schreef Maeghan het volgende:
[..]
Dat je stof uit groep acht nog steeds niet onder de knie hebt ook niet.
Alweer een aanname. Er kan bijvoorbeeld ook iets met de remcylinder zijn bijvoorbeeld.quote:Op donderdag 16 juli 2009 22:12 schreef epibreren het volgende:
[..]
dat zal ook wel weer loslopen...dat gebeurde 30 jaar geleden met slechte auto's...
heb ik ook niet geadviseerd. ik heb juist geopperd de auto even te laten nakijken door een échte monteur in plaats van te laten beoordelen door een stel nerds op een forum.quote:Op donderdag 16 juli 2009 22:15 schreef Klaas.Kopkaas het volgende:
[..]
Alweer een aanname. Er kan bijvoorbeeld ook iets met de remcylinder zijn bijvoorbeeld.
Ik weet het niet, jij ook niet en kun je dus niet met zekerheid zeggen dat ze gewoon kan doorrijden. Dat is mijn punt.
Je zei al dat je niets extra`s aan het rempendaal voelde ...quote:Op donderdag 16 juli 2009 22:14 schreef kanya het volgende:
Volgens mij bedoelde Compomotive155 het alleen maar sarcastisch. Sowieso veel sarcasme hier
Anyway.. ik rij er morgen nog wel mee terug en dan ga ik wel even langs de garage waar ze onze auto altijd nakijken.
Kan ik leuk de rekening presenteren als pa en ma terug komen
Ik kom toevallig net online in de minuut dat jij dit berichtje achter lietquote:Op vrijdag 17 juli 2009 13:20 schreef MaartenHaarlem het volgende:
[..]
Je zei al dat je niets extra`s aan het rempendaal voelde ...
Maar trilt je stuur ook? En als de auto trilt , krijg je het gevoel of het voor of achter komt?
Als je hard optrekt , heb je dan hetzelfde effect?
Waarschijnlijk de schijven , als je die laat vervangen zullen ook de remblokken vervangen moeten worden.
Geen idee wat voor type auto je hebt , maar kan redelijk duur zijn .
quote:Op vrijdag 17 juli 2009 13:20 schreef MaartenHaarlem het volgende:
[..]
Je zei al dat je niets extra`s aan het rempendaal voelde ...
Maar trilt je stuur ook? En als de auto trilt , krijg je het gevoel of het voor of achter komt?
Als je hard optrekt , heb je dan hetzelfde effect?
Waarschijnlijk de schijven , als je die laat vervangen zullen ook de remblokken vervangen moeten worden.
Geen idee wat voor type auto je hebt , maar kan redelijk duur zijn .
quote:Op donderdag 16 juli 2009 21:58 schreef epibreren het volgende:
[..]
"pedaal"
heeft niets met pendelen te maken.
maar inderdaad....ABS merk verder niet, maar het is soms wel schrikken en ik kan me voorstellen dat je je rotschrikt als je dat voor het eerst voelt en dit dan vervolgens 'haperen' noemt..
Jaquote:Op donderdag 16 juli 2009 22:05 schreef Klaas.Kopkaas het volgende:
Er valt voor jou sowieso nog erg veel te leren. Iemand advies geven door te rijden met remproblemen zonder dat je daadwerkelijk weet wat er aan de hand is getuigd nou niet bepaald van intelligentie.
Ah wat een toeval ! Trouwen ? Ik bedenk wel een naam voor de kinderen...quote:Op vrijdag 17 juli 2009 13:24 schreef kanya het volgende:
[..]
Ik kom toevallig net online in de minuut dat jij dit berichtje achter liet![]()
Maar ehmm.. volgens mij trilt het stuur niet en of het van voor of achter komt durf ik zo even niet te zeggen. Dat kan ik vanavond wel leven laten weten, als ik weer terug ben gereden![]()
T is een Renault Clio (staat ook in de OP).
Beetje ongeloofwaardig als iemand doet alsof ie verstand heeft van auto's, maar van de simpelste onderdelen niet weet hoe ze heten.quote:
Schat ... geloof me... ik hoef niet te doen alsof ik er verstand van heb ... Die tijd heb ik gehad.quote:Op vrijdag 17 juli 2009 15:24 schreef Maeghan het volgende:
[..]
Beetje ongeloofwaardig als iemand doet alsof ie verstand heeft van auto's, maar van de simpelste onderdelen niet weet hoe ze heten.
Ik wil haast zeggen ik zei het toch, maar goed ik ben blij dat het euvel ontdekt is.quote:Op zaterdag 18 juli 2009 19:11 schreef kanya het volgende:
Vanmiddag de auto weer opgehaald. Bleek inderdaad dat de remschijven wat versleten waren, maar het was (nog) niet zo erg dat er gelijk iets aan gedaan moest worden. Is hooguit een beetje vervelend met het rijden werd mij verteld.. Nouja, zij zullen het wel weten denk ik dan. Kan ik weer mooi verder tuffen
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |