abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_70996517
Na enig zoekwerk en het checken van de lijst met topics over bands en artiesten, ontdekte ik dat er kennelijk geen centraal Moby-topic is in MUZ. Ik kan althans niks vinden. Dus bij deze maar een opzetje, zodat ik mijn ei kwijt kan over zijn concert in Amsterdam, gisteren...

Richard Melville Hall (Harlem, New York City, 11 september 1965) is een Amerikaanse popmuzikant, bekend onder zijn artiestennaam Moby.

In de eerste helft van de jaren negentig maakte Moby naam met techno en housemuziek. Hij scoorde dan ook zijn eerste hit Go, gebaseerd op het nummer "Laura Palmer's Theme" van Twin Peaks. Moby's eerste succesvolle album was Everything is Wrong, met de hits "Feelin' so Real" en "Everytime you touch me". In 1996 verscheen het album Animal Rights. Dat liet een heel andere kant van Moby horen: punk en metal. In 1997 had hij een hit met zijn bewerking van de James Bond Theme.

Zijn echte doorbraak was het album Play, in 1999. Het album bevatte rustige elektronische popdeuntjes met veel lounge-, triphop- en ambient-invloeden. Van dit album kwamen veel hits, waaronder Honey, Bodyrock, Porcelain, Natural Blues en Why does my heart feel so bad?. Op zijn album 18 ging hij verder waar Play ophield. Bekende singles waren We Are All Made Of Stars, Extreme Ways en In This World.

Het album Hotel uit 2005 leverde singles op als Lift Me Up, Raining Again en Slipping Away. In 2008 verscheen Last Night, waarop Moby diverse muzikale paden bewandelt die hij al eerder bewandelde. Het was minder succesvol: alleen "Disco Lies" is een noemenswaardige single.

Nu is Moby weer terug met een gloednieuw album: Wait For Me. Het is zijn rustigste album ooit. Als voorloper op het album verscheen een videoclip van het nummer 'Shot in the Back of the Head'. De eerste echte single is 'Pale Horses'.



Voor bovenstaande openingpost is gebruik gemaakt van informatie van Wikipedia:
http://nl.wikipedia.org/wiki/Moby

Zijn er gisterenavond nog mensen naar de Melkweg geweest om het concert van Moby te zien?

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 15-07-2009 12:26:52 ]
pi_70996680
Toevallig gisteren gedownload en net geluisterd. Staan een paar goede nummers op, waarvan Pale Horses er uit springt (na 1 luisterbeurt).
pi_70997358
Heb es een keer het album Play van iemand geleend, vond dat daar wel goede dingen tussen zaten. Luister verder eigenlijk nooit gesamplede muziek.
  woensdag 15 juli 2009 @ 12:45:59 #4
30785 Syndicate
Pure euphoria!
pi_70997385
tvp
Henry darling! Mary told me the police are looking for you. What have you done?
If you must know, ACID!
Op donderdag 10 maart 2011 00:44 schreef -Will- het volgende:
*-Will- wil later wel een house met een garage in de jungle
  woensdag 15 juli 2009 @ 13:15:14 #5
178193 Juicyhil
Bekende FOK!ker
pi_70998292
Gisteren hem in de Melkweg gezien was erg tof.

Foto`s komen vanavond.
Op dinsdag 9 augustus 2011 23:01 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Ik hou zoveel van jou, ik doe alles voor je! O+
pi_70998412
quote:
Op woensdag 15 juli 2009 12:45 schreef svefn het volgende:
Heb es een keer het album Play van iemand geleend, vond dat daar wel goede dingen tussen zaten. Luister verder eigenlijk nooit gesamplede muziek.
Moby heeft ook heel veel muziek zonder samples hoor. Vooral op Play en 18 hoor je nummers waarin gesamplede zanglijnen zitten, maar er zijn ook zat nummers zonder zulke samples.
  † In Memoriam † woensdag 15 juli 2009 @ 18:15:44 #7
128220 Peter6000
pi_71008683
Was goed gisteren, alleen wel erg kut dat het pas om half 10 begon waardoor ik de toegift moest missen ivm het halen van de trein.
De eerste keer in de Rabozaal beviel me prima (wel relatief veel zitplaatsen).

Optreden vond ik goed, ook leuk dat de zangeressen veel ruimte kregen.
De harde dancenummers (heet dat zo, weet ik eigenlijk niet ) hadden van mij niet gehoeven, maar er viel genoeg te genieten. Ook de nummers van het laatste (rustigere) album klonken live prima, dat begon al meteen krachtig met Shot in the Back of the Head. En ook Mistake (het meest toegankelijke nummer van het laatste album) was erg lekker.

Waarom Kelly Scar het voorprogramma mocht doen ipv Joy Malcolm (die was ècht goed) snap ik verder niet. Maar goed: alles bij elkaar was het de moeite waard, gisteren.

Recensie OOR:
quote:
ZITTENDE MOBY MAAKT MELKWEG INTIEM :: 15-7-2009

In de aankondiging van het concert sprak de Melkweg over een ‘intiem optreden’ en ‘meer persoonlijke en melodische muziek.’ Bij het vijfde nummer wordt duidelijk dat MOBY zelf deze tekst niet gelezen heeft. Na een vermakelijk verhaal over zijn eerste keer in Amsterdam kondigt hij house klassieker Go aan. Vanaf dat moment gaan alle remmen los, met een muzikaal feest dat op geen enkel festivalhoofdpodium zou misstaan.

Moby is in Europa om zijn nieuwe album Wait For Me te promoten. Tijdens zijn set komt er van dit album dan ook een flink aantal tracks langs. Op Wait For Me smelten teksten en melodieën samen tot schitterende tapijten van geluid. Het album is klein en integer. De live versie van dezelfde nummers hebben meestal heel wat meer pit. Op het album is bijvoorbeeld Pale Horses te kenschetsen als een zwartgallig en dromerig popnummer. Live wordt het gespeeld met een dusdanige felheid en kracht dat het bijna een danskraker genoemd kan worden. Wait For Me is een album waarop melancholie overheerst, maar vanaf het podium is de sympathieke zanger in staat om zelfs aan het zwartste zwart een gouden randje mee te geven.

Tussen de nieuwe nummers door is er ook voldoende ruimte voor het oudere en meer bekende werk. Schitterend is de toegift waarin het nummer Honey, afkomstig van zijn grootste commerciële succes Play, wordt uitgerekt tot een versie die volgens de zanger zelf 20 minuten duurt. Tijdens het nummer worden pauzes ingelast waarin de New Yorkse artiest een slowrockvariant, een bossanova interpretatie en een dubversie van het nummer ten gehore brengt.

In de band van Moby nemen de twee zangeressen een bijzondere plek in: Kelly Scarr (die gekleed in iets dat nog het meest lijkt op een bloemetjes hanssop en gewapend met slechts een microfoon en een live sampler eerder als voorprogramma de zaal in vervoering kreeg) en Joy Malcolm, die het publiek van verschillende bijdragen op de albums van Moby kent en zowel qua uiterlijk als stem doet denken aan een jonge Tina Turner. Zij geeft met name de dance georiënteerde tracks net iets meer diepgang mee.

Moby is een man met een mening en hoewel hij zichzelf al vele malen in zijn leven heeft voorgenomen niet meer over politiek te praten, kan hij het toch niet laten om het vrije karakter van Amsterdam en Nederland bij herhaling te prijzen. Het is dan ook geen wonder dat hij afsluit met het nummer Lift Me Up. Dit gaat, volgens de zanger zelf, over de gevaarlijke kant van de Verenigde Staten.

Begin juni is de Rabo Zaal, waar het concert plaatsvindt, officieel geopend. Met Moby heeft die zijn vuurdoop gekregen. De bezoekers springen en hossen dat het een lieve lust is en het gebouw veert vrolijk mee. Echt intiem is de zaal - een samenwerking van de Melkweg, Toneelgroep Amsterdam en de Stadschouwburg, met in toraal 500 zitplaatsen - hiermee niet te noemen; er zijn gewoon te veel mensen om een huiskamergevoel te creëren. Dit neemt niet weg dat het bijzonder is om een artiest van het formaat Moby op zo’n korte afstand aan het werk te zien. Intiem maakt de meester het namelijk zelf. Na ongeveer een uur spelen vraagt hij één van zijn twee zangeressen om naast hem op de rand van het podium te komen zitten. Zo zal ’s werelds bekendste veganist op de zomerfestivals vast nergens te zien zijn.


Setlist:

Shot in the Back Of The Head
Wait For Me
Great Escape
Mistake
Go
Extreme Ways
In This World
Pale Horses
Porcelain
Walk With Me
Natural Blues
J.L.T.F.
Why Does My Heart Feel So Bad?
We Are All Made Of Stars
Raining Again

Honey
Lift Me Up
pi_71012379
Goeie recensie van OOR, alleen doen ze die zangeres Joy ondanks de positieve woorden nog flink tekort. Ze stal namelijk helemaal de show.

LiveXS schreef ook een recensie. Onderstaand wat fragmenten:
quote:
Knusse Moby experimenteert in Melkweg Amsterdam
Na de HMH en Pinkpop 2003 leek het succes van Moby alleen nog maar groter en groter te gaan worden. De 43-jarige besloot echter een aantal stappen terug doen. Een ontoegankelijk album en een optreden in de Melkweg zijn het resultaat.

Aangezien Richard Melville Hall liever niet alleen op het podium staat en geen fan is van zijn eigen zangstem, wordt hij vandaag vergezeld door twee zangeressen en een aantal andere muzikanten. Wanneer de enorme groep het podium betreedt, valt gelijk zangeres Kelli Scarr (ex-Moonraker) op. Een leuke verassing, wat we zagen de brunette eerder vandaag reeds als voorprogramma. Ook de glamoureuze zangeres Joy Malcolm is een indrukwekkende verschijning. De Brit heeft een zeer krachtige stem en blijkt geboren voor het podium.

En hoewel de muzikale duizendpoot zichzelf vooral ziet als ‘een gekke oude en kale kerel die toevallig bekend is geworden’, weet hij vandaag een perfect optreden te geven. Toegegeven, vooral met dank aan de geweldige band om hem heen.
Meer op http://www.livexs.nl/Joom(...)lkweg-Amsterdam?ed=3

Het was een erg geslaagd concert. Wat ik zelf erg miste, waren nummers van Everything Is Wrong. Zangeres Kelli Scarr had het nummer "Into The Blue" ongetwijfeld geweldig kunnen brengen. En de akoestische versie van "Everytime You Touch Me" die Moby jaren geleden speelde in Ahoy, had ik ook nog wel eens willen horen. En "Feelin' So Real" miste. Dat was een mooie afsluiter geweest; ik vond "Lift Me Up" een mindere keuze als afsluiter.

Wel erg gaaf vond ik de dance-versies van "Raining Again" en "We Are All Made Of Stars". Ook "Natural Blues" was een hoogtepunt, vooral dankzij de geweldige zang van Joy Malcolm. Die dame heeft echt indruk gemaakt, gisterenavond.
  Moderator zaterdag 25 juli 2009 @ 10:28:40 #9
42184 crew  DaMart
pi_71309223
Het nieuwe album klinkt weer goed!

Pale Horses, Leave me now en JLTF zijn op dit moment wel mijn favorieten van het album .
pi_71347610
Als ik bovenstaande recensies lees begin ik steeds meer te balen dat ik er niet bij kon zijn in de Melkweg.
Old enough to know better. Too young to care.
pi_71350286
Had er ook best graag heen gewild eigenlijk. Zeker als ik het zo hoor.

Wait for me is mooie CD Wat mij betreft geen Play, maar wel goed. Vooral JLTF
  maandag 27 juli 2009 @ 00:47:03 #12
23267 Roel_Jewel
Gobbledigook
pi_71354818
Mooi nieuw album .
pi_71773255
Voor wie het concert in de Melkweg gemist heeft:

Ik las op internet dat Moby in september nog naar Brussel komt voor een optreden in de Ancienne Belgique.
Old enough to know better. Too young to care.
pi_72126611
Wow, het nieuwe album is echt zwaar relaxed Ook de EP Pale Horses heeft een paar fantastische versies van dat nummer, geweldig
"Some guys they just give up living and start dying little by little piece by piece"
last.fm | Rate Your Music | MusicMeter | top 100 nummers | top 100 albums | top 50 2013 | top 100 jazz | Onze-blog: pat-sounds
  † In Memoriam † maandag 28 september 2009 @ 20:19:18 #15
128220 Peter6000
pi_73191101
Op dinsdag 10 november staat hij in 013 in Tilburg.

Moby terug naar Nederland
pi_73193175
quote:
Op maandag 28 september 2009 20:19 schreef Peter6000 het volgende:
Op dinsdag 10 november staat hij in 013 in Tilburg.

Moby terug naar Nederland
Dat is goed nieuws.

November wordt een druk maandje met concerten.
Old enough to know better. Too young to care.
  vrijdag 2 oktober 2009 @ 11:54:20 #18
170626 Yevgeni
Suddenly Appears..
pi_73304433
Is de 013 een beetje fatsoenlijk bereikbaar met het OV?
"Some guys they just give up living and start dying little by little piece by piece"
last.fm | Rate Your Music | MusicMeter | top 100 nummers | top 100 albums | top 50 2013 | top 100 jazz | Onze-blog: pat-sounds
  vrijdag 2 oktober 2009 @ 15:07:46 #20
170626 Yevgeni
Suddenly Appears..
pi_73306839
Heavenly Awaiting
pi_73309092
quote:
Op vrijdag 2 oktober 2009 15:07 schreef Yevgeni het volgende:

[..]

Nieuwe url, vorige is verlopen...

http://www.ticketmaster.nl/html/evinfo.htmI?CNTX=7606399&l=NL&C=
en nog steeds niet...

zaterdag 3 oktober om 10.00 uur begint de verkoop.
pi_73310810
quote:
Op vrijdag 2 oktober 2009 13:52 schreef Norrage het volgende:
Is de 013 een beetje fatsoenlijk bereikbaar met het OV?
Ja zeker.

Het ligt op loopafstand van station Tilburg.
Old enough to know better. Too young to care.
  vrijdag 2 oktober 2009 @ 17:19:30 #23
170626 Yevgeni
Suddenly Appears..
pi_73311249
quote:
Op vrijdag 2 oktober 2009 16:11 schreef phenomanon het volgende:

[..]

en nog steeds niet...

zaterdag 3 oktober om 10.00 uur begint de verkoop.
http://www.ticketmaster.nl/html/connect.htmI?EVNT=MBY1011&brand=nl_013web

Deze werkt wel gewoon.
Heavenly Awaiting
pi_73313710
quote:
quote:
Tickets zijn nog niet in de verkoop. Tickets vrijgegeven: Za, 03/10/09 10.00 uur
Old enough to know better. Too young to care.
pi_73329075
Kaartjes zijn binnen.
Old enough to know better. Too young to care.
pi_74549622
quote:
Op zaterdag 3 oktober 2009 11:26 schreef Marky_Mark01 het volgende:
Kaartjes zijn binnen.
Nog 1 nachtje slapen.
Old enough to know better. Too young to care.
pi_74597802
Thank you, thank you, thank you, Moby.

Wat een geweldig optreden. Zo'n beetje al zijn grote hits zijn aan bod gekomen. Show ging iedere keer van het ene uiterste (rustig en ingetogen) naar het andere uiterste (compleet uit je dak gaan). En wat heeft Joy Malcolm toch een gouden strotje...

Overigens ook complimenten voor Scarr. Het voorprogramma verliep dan wel niet helemaal vlekkeloos, maar ze maakte het tijdens de show van Moby helemaal goed.
Old enough to know better. Too young to care.
pi_74598142
Ja jammer, uiteindelijk kon ik niet gaan..maar had er graag willen zijn!!
"Some guys they just give up living and start dying little by little piece by piece"
last.fm | Rate Your Music | MusicMeter | top 100 nummers | top 100 albums | top 50 2013 | top 100 jazz | Onze-blog: pat-sounds
pi_77908625
Ik vind alleen de nummers met zang minder. Mistake enzo.
pi_92889007
Om het topic eens omhoog te gooien:

30 mei staat Moby in de Melkweg :)

http://www.melkweg.nl/art(...)&agendaitemid=203564
Op woensdag 21 maart 2012 19:42 schreef Drassss het volgende:
Ben ik de enige die steeds Sideboobie leest ipv van Sideshowbobbie
pi_92889196
Oeh...even herkansing om er heen te gaan wellicht :)
"Some guys they just give up living and start dying little by little piece by piece"
last.fm | Rate Your Music | MusicMeter | top 100 nummers | top 100 albums | top 50 2013 | top 100 jazz | Onze-blog: pat-sounds
pi_92955189
Zo... 3 tickets besteld! *O*
Wel weer jammer van dat nare Melkweg lidmaatschap zeg. Paradiso zat er laatst ook al mee te klieren.
You Don't Stop Playing Because You Get Old. But You Could Get Old If You Stop Playing.
pi_92957494
Damn, ik probeer al bijna een uur kaarten te bestellen, maar heb het idee alsof het al is uitverkocht. Ik krijg steeds

quote:
Sorry, Er zijn momenteel geen plaatsen beschikbaar die voldoen aan uw zoekcriteria. Probeer één van de volgende opties:

* Verminder het aantal
* Zet de prijs categorie op "best beschikbaar"
* Zet de sectie op "best beschikbaar"
:(
Op woensdag 21 maart 2012 19:42 schreef Drassss het volgende:
Ben ik de enige die steeds Sideboobie leest ipv van Sideshowbobbie
pi_92958645
quote:
13s.gif Op vrijdag 18 februari 2011 11:19 schreef Sideshowbobbie het volgende:
Damn, ik probeer al bijna een uur kaarten te bestellen, maar heb het idee alsof het al is uitverkocht.
Dan is het waarschijnlijk uitverkocht ja. Probeer het over een paar uur of enkele dagen nog een keer. Soms hebben mensen die tickets bestellen niet genoeg saldo op hun rekening staan en vind er geen afschrijving plaats. De bestelde tickets worden dan weer in de roulatie gegooit.

Zo ben ik zelf ook wel weer eens aan tickets voor een uitverkocht concert/evenement gekomen.
You Don't Stop Playing Because You Get Old. But You Could Get Old If You Stop Playing.
pi_92958759
Kan me niet voorstellen dat het al uitverkocht is, de vorige keren duurde het wel een weekje? :?
"Some guys they just give up living and start dying little by little piece by piece"
last.fm | Rate Your Music | MusicMeter | top 100 nummers | top 100 albums | top 50 2013 | top 100 jazz | Onze-blog: pat-sounds
pi_92960451
quote:
melkweg melkweg
Het concert van MOBY op 30 mei is nu al binnen 2 uur uitverkocht http://bit.ly/gQY0l5
28 minutes ago
Jammer dus, maar het was zeker binnen een kwartier en geen 2 uur ;(

quote:
1s.gif Op vrijdag 18 februari 2011 11:54 schreef CoExist het volgende:

[..]

Dan is het waarschijnlijk uitverkocht ja. Probeer het over een paar uur of enkele dagen nog een keer. Soms hebben mensen die tickets bestellen niet genoeg saldo op hun rekening staan en vind er geen afschrijving plaats. De bestelde tickets worden dan weer in de roulatie gegooit.

Zo ben ik zelf ook wel weer eens aan tickets voor een uitverkocht concert/evenement gekomen.
Dat ga ik van het weekend maar even proberen :P
Op woensdag 21 maart 2012 19:42 schreef Drassss het volgende:
Ben ik de enige die steeds Sideboobie leest ipv van Sideshowbobbie
  maandag 28 februari 2011 @ 15:29:23 #37
136730 PiRANiA
All thinking men are atheists.
pi_93466305
Ja cool! Ik ben wel nieuwsgierig naar de nieuwe CD! Het concert is nog steeds uit verkocht...

Jammer voor de mensen die nog geen tickets hebben.
You Don't Stop Playing Because You Get Old. But You Could Get Old If You Stop Playing.
pi_93466391
Leuk nieuwe CD *O* Was ook wel te verwachten met een nieuwe tour.
"Some guys they just give up living and start dying little by little piece by piece"
last.fm | Rate Your Music | MusicMeter | top 100 nummers | top 100 albums | top 50 2013 | top 100 jazz | Onze-blog: pat-sounds
pi_93466940
Nu al beschikbaar?

Zit het nog steeds in de stijl van Play en 18? Want dat zijn de enige albums die ik echt goed van hem ken.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
  maandag 28 februari 2011 @ 22:36:24 #41
136730 PiRANiA
All thinking men are atheists.
pi_93467063
quote:
1s.gif Op maandag 28 februari 2011 22:34 schreef Felagund het volgende:
Nu al beschikbaar?

Zit het nog steeds in de stijl van Play en 18? Want dat zijn de enige albums die ik echt goed van hem ken.
Hij is nog niet beschikbaar ;).
pi_93467153
quote:
1s.gif Op maandag 28 februari 2011 22:34 schreef Felagund het volgende:
Nu al beschikbaar?

Zit het nog steeds in de stijl van Play en 18? Want dat zijn de enige albums die ik echt goed van hem ken.
Zover ik Moby ken zijn al zijn albums wel ongeveer in dezelfde stijl :) Dus deze ook wel waarschijnlijk
"Some guys they just give up living and start dying little by little piece by piece"
last.fm | Rate Your Music | MusicMeter | top 100 nummers | top 100 albums | top 50 2013 | top 100 jazz | Onze-blog: pat-sounds
pi_93467158
quote:
1s.gif Op maandag 28 februari 2011 22:36 schreef PiRANiA het volgende:

[..]

Hij is nog niet beschikbaar ;).
Ik had het bericht van Norrage verkeerd gelezen. (Leuke i.p.v leuk).

Maar de rest van zijn discografie is dat vergelijkbaar met Play, of is het nog toegankelijker. Of juist experimenteler?
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
pi_93467366
quote:
1s.gif Op maandag 28 februari 2011 22:38 schreef Felagund het volgende:

[..]

Ik had het bericht van Norrage verkeerd gelezen. (Leuke i.p.v leuk).

Maar de rest van zijn discografie is dat vergelijkbaar met Play, of is het nog toegankelijker. Of juist experimenteler?
Play is denk ik wel het meest toegankelijk (lees: mainstream) maar de rest is dus ook wel redelijk vergelijkbaar. Mijn favoriet is bij verre Wait for me btw. Erg mooi en net wat meer een geheel dan de andere albums, dat vind ik meer een opeenstapeling van lekkere nummers.
"Some guys they just give up living and start dying little by little piece by piece"
last.fm | Rate Your Music | MusicMeter | top 100 nummers | top 100 albums | top 50 2013 | top 100 jazz | Onze-blog: pat-sounds
pi_93467642
Alhoewel ik me nu besef dat, nadat ik ff zijn discography checkte, ik zijn debuutalbum nog niet eens in mijn bezit heb :o Eens even wat aan doen. De beschrijving zegt dat deze inderdaad wel wat meer techno/dance en zo..ben benieuwd of het in lijn ligt met de rest. Iemand? ;)
"Some guys they just give up living and start dying little by little piece by piece"
last.fm | Rate Your Music | MusicMeter | top 100 nummers | top 100 albums | top 50 2013 | top 100 jazz | Onze-blog: pat-sounds
pi_96118525
Nou suh! Is de nieuwe CD al gelekt!?
You Don't Stop Playing Because You Get Old. But You Could Get Old If You Stop Playing.
  donderdag 28 april 2011 @ 23:45:12 #47
136730 PiRANiA
All thinking men are atheists.
pi_96118646
Ik heb z'n nieuwe cd (Destroyed) nog niet langs zien komen. Ben wel erg benieuwd :Y.
pi_96118882
Ik ben ook erg nieuwsgierig! Chill nu ff lekker met "God Moving Over The Face Of The Water" op de achtergrond!

Ga je ook naar de Melkweg 30 mei?
You Don't Stop Playing Because You Get Old. But You Could Get Old If You Stop Playing.
  † In Memoriam † vrijdag 29 april 2011 @ 00:01:52 #49
128220 Peter6000
  Moderator vrijdag 29 april 2011 @ 23:30:30 #50
42184 crew  DaMart
pi_96162947
quote:
14s.gif Op vrijdag 29 april 2011 00:01 schreef Peter6000 het volgende:
Er zijn al 3 nummers beschikbaar (zie www.moby.com ).



Klinkt weer goed. Ben benieuwd naar het nieuwe album!
  vrijdag 29 april 2011 @ 23:41:44 #51
66714 YuckFou
Nu niet, nooit niet...
pi_96163466
Festival Mundial, de zondag:
quote:
Moby Zondag 19 juni
De Jeugd van Tegenwoordig Zondag 19 juni
Los de Abajo Zondag 19 juni
Shantel & Bucovina Club Orkestar Zondag 19 juni
Tako Lako Zondag 19 juni
LA-33 Zondag 19 juni
Magic System Zondag 19 juni
Fun Lovin' Criminals Zondag 19 juni
Munchi DJ Zondag 19 juni
Jungle by Night Zondag 19 juni
Havana d'Primera Zondag 19 juni
Aloe Blacc Zondag 19 juni
Terrakota Zondag 19 juni
Lamb Zondag 19 juni
Frédéric Galliano and Kuduro Sound System Zondag 19 juni
Salman Ahmad Zondag 19 juni
Vers Zondag 19 juni
Spinifex Zondag 19 juni
Anneke van Giersbergen & Hayko Cepkin Zondag 19 juni
Project Balkan Brasil Zondag 19 juni
http://www.festivalmundial.nl/
Hoe goed is dat? 8-)
Are we not savages, innately destined to maim and kill?
Blame it on the environment, heredity or evolution: we're still responsible
Our intelligence may progress at geometric rates
Yet socially we remain belligerent neonates
pi_96646742
Je kan hier het complete album beluisteren!
MOBY - DESTROYED
You Don't Stop Playing Because You Get Old. But You Could Get Old If You Stop Playing.
pi_96647714
Godnondejuuu!! Wat klinkt Sevastopol lekker zeg!
You Don't Stop Playing Because You Get Old. But You Could Get Old If You Stop Playing.
  woensdag 11 mei 2011 @ 14:25:24 #54
13148 Shogo
Psycho...
pi_96648818
Klinkt lekker dat album. :9
  † In Memoriam † woensdag 11 mei 2011 @ 14:52:19 #55
128220 Peter6000
pi_96649939
Weet iemand of je dit album onder een specifiek muziek(sub)-genre kan plaatsen, of zijn de nummers daar te verschillend voor?
pi_96650230
quote:
5s.gif Op woensdag 11 mei 2011 14:52 schreef Peter6000 het volgende:
Weet iemand of je dit album onder een specifiek muziek(sub)-genre kan plaatsen, of zijn de nummers daar te verschillend voor?
Electronic (rock) en ambient lijkt mij het meest logisch :P
Op 31-12-2010 20:01 schreef ViezeFreddiey
meest baas van FoK 2010 _O_
pi_96667023
En gelekt... zet em nu op m'n iPod! :D
You Don't Stop Playing Because You Get Old. But You Could Get Old If You Stop Playing.
  Moderator woensdag 11 mei 2011 @ 20:39:03 #58
42184 crew  DaMart
pi_96667537
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 13:38 schreef CoExist het volgende:
Je kan hier het complete album beluisteren!
MOBY - DESTROYED
Dat klinkt weer erg goed! _O_.
pi_96673780
http://3voor12.vpro.nl/sp(...)luisterpaal.44723762 nieuwe album staat ook op de luisterpaal.

wel maar 3 sterren :')
  † In Memoriam † donderdag 12 mei 2011 @ 13:48:02 #60
128220 Peter6000
pi_96695679
Het is echt zo`n album dat je de hele dag op repeat kan laten staan, zonder dat het saai of juist te inspannend wordt.
  Moderator vrijdag 13 mei 2011 @ 20:00:28 #61
42184 crew  DaMart
pi_96763736
De postbode heeft vanmiddag het album gebracht *O*.

Heerlijk album om te luisteren.

Be the one en The Low Hum zijn vooralsnog mijn favoriete tracks van dit album, al staan er gewoon geen slechte nummers op.
pi_96770146
Sorry. Maar liever blijft hij weg.
  vrijdag 13 mei 2011 @ 21:57:03 #63
136730 PiRANiA
All thinking men are atheists.
pi_96770382
quote:
7s.gif Op vrijdag 13 mei 2011 21:53 schreef 7754 het volgende:
Sorry. Maar liever blijft hij weg.
Huh? Wat? Waar?
  vrijdag 13 mei 2011 @ 22:25:54 #64
264415 Jahr00n
Fakkelteit
pi_96772266
Klink weer lekker dit album, stuk beter als de vorige.
  vrijdag 20 mei 2011 @ 13:48:23 #65
136730 PiRANiA
All thinking men are atheists.
pi_97072999
http://www.mixcloud.com/Moby/moby-destroyed-album-minimix/
Listen to the 'Destroyed' Album Minimix below! The album is now available to buy worldwide: http://moby.com/buy-destroyed
  † In Memoriam † vrijdag 20 mei 2011 @ 16:00:44 #66
128220 Peter6000
pi_97078503
quote:
Artiest Moby exposeert in Amsterdam

De Amerikaanse artiest Moby exposeert met foto's in Amsterdam. Deze expositie is gekoppeld aan de lancering van zijn laatste album Destroyed. Ook komt er een foto-album uit.


De expositie wordt gehouden in Galerie Alex Daniels - Reflex Amsterdam. Het is een samenwerking met Galerie Famous, melden Elsevier.nl en Nu.nl.

Moby's werk is onderdeel van een serie internationale exposities die samenvalt met Moby's nieuwste album Destroyed dat onlangs verscheen. De expositie draagt dezelfde naam. Ook komt er een 128 pagina's tellend fotoboek uit dat 55 door Moby zelf geschoten foto's bevat. Het is exclusief verkrijgbaar bij de galerie.

Naar verluidt bevat de expositie een serie intrigerende beelden, genomen over de hele wereld. Variërend van luchthavens met gangen die nergens naartoe lijken te leiden en snapshots vanaf het podium van uitzinnige menigtes. 'Touren bestaat uit tegenstellingen en onwennigheid en dat is dan ook wat ik heb geprobeerd vast te leggen op deze foto's,' zegt Moby hierover.

De expositie is te zien van 31 mei tot en met 13 juni.
http://www.volkskrant.nl/(...)t-in-Amsterdam.dhtml
pi_97480256
Tis bijna zover!
You Don't Stop Playing Because You Get Old. But You Could Get Old If You Stop Playing.
  Moderator / FOK!Fotograaf maandag 30 mei 2011 @ 23:41:31 #68
132619 crew  D_A
Ben jij van die © ?
pi_97522484
[b] Op Zaterdag 26 april 2008 22:35 schreef lauwert het volgende:[/b]
[i] Waar zouden we toch zijn zonder onze geliefde D_A O+ [/i]
pi_97523087
Ik heb alle cd's van Moby en ik zal plichtmatig de nieuwe ook wel aanschaffen, maar vind het geen denderend album. Ik vind dat Moby te veel in herhaling vervalt.
pi_97533295
Setlist Moby @ Melkweg, Amsterdam @ 30-05-2011
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Gaaf concert weer! Zal straks nog wel ff wat videos uploaden.
Heb nog zo'n gele plectrum van dit mic stand van Moby gescoord! ;)

@ Dark_Angelus: was jij diegene met dat witte shirt, nerdy bril en 2 camera's met Hubble telescoop lenzen vooraan bij het podium!?
You Don't Stop Playing Because You Get Old. But You Could Get Old If You Stop Playing.
pi_97612858
quote:
0s.gif Op woensdag 11 mei 2011 13:38 schreef CoExist het volgende:
Je kan hier het complete album beluisteren!
MOBY - DESTROYED
In Amsterdam is de albumtitel iets te letterlijk genomen:
http://www.at5.nl/artikel(...)tijdens-mini-concert
  Moderator / FOK!Fotograaf donderdag 2 juni 2011 @ 13:39:29 #72
132619 crew  D_A
Ben jij van die © ?
pi_97618745
quote:
0s.gif Op dinsdag 31 mei 2011 11:27 schreef CoExist het volgende:
Setlist Moby @ Melkweg, Amsterdam @ 30-05-2011

@ Dark_Angelus: was jij diegene met dat witte shirt, nerdy bril en 2 camera's met Hubble telescoop lenzen vooraan bij het podium!?
Dat was ik :7
[b] Op Zaterdag 26 april 2008 22:35 schreef lauwert het volgende:[/b]
[i] Waar zouden we toch zijn zonder onze geliefde D_A O+ [/i]
pi_97619702
quote:
6s.gif Op donderdag 2 juni 2011 13:39 schreef Dark_Angelus het volgende:

[..]

Dat was ik :7
Haha dat stond ik rechts achter je! :)
Je was halverwege het concert wel ineens verdwenen trouwens!
You Don't Stop Playing Because You Get Old. But You Could Get Old If You Stop Playing.
  zaterdag 18 juni 2011 @ 20:59:31 #74
134538 chansadres
Black & White
pi_98346799
Morgen op Mundial. Ik heb er zin in. Hoe lang duurde het concert in de Melkweg?
We are young but getting old before our time
We'll leave the T.V. and the radio behind
Don't you wonder what we'll find
Steppin out tonight
  maandag 20 juni 2011 @ 20:13:15 #75
66714 YuckFou
Nu niet, nooit niet...
pi_98428139
Moby was dus gewoon geweldig gister op Mundial! 8-)
En op een paar pogoënde studenten na was het een groot feest *O*
Are we not savages, innately destined to maim and kill?
Blame it on the environment, heredity or evolution: we're still responsible
Our intelligence may progress at geometric rates
Yet socially we remain belligerent neonates
pi_98438709
quote:
6s.gif Op maandag 20 juni 2011 20:13 schreef YuckFou het volgende:
Moby was dus gewoon geweldig gister op Mundial! 8-)
En op een paar pogoënde studenten na was het een groot feest *O*
Die track sowieso _O_!
full stops and exclamation marks
  maandag 20 juni 2011 @ 23:11:26 #77
66714 YuckFou
Nu niet, nooit niet...
pi_98439922
quote:
17s.gif Op maandag 20 juni 2011 22:50 schreef krioro het volgende:
Die track sowieso _O_!
speciaal voor jou dan, de beste live versie die online rondzwerft ;) (en omdat Moby gewoon geweldig is)

EN WEL HARD ZETTEN HE!!
Are we not savages, innately destined to maim and kill?
Blame it on the environment, heredity or evolution: we're still responsible
Our intelligence may progress at geometric rates
Yet socially we remain belligerent neonates
pi_98441273
quote:
0s.gif Op maandag 20 juni 2011 23:11 schreef YuckFou het volgende:

[..]

speciaal voor jou dan, de beste live versie die online rondzwerft ;) (en omdat Moby gewoon geweldig is)

EN WEL HARD ZETTEN HE!!
Dank je en yes sir! *O*
full stops and exclamation marks
  dinsdag 21 juni 2011 @ 02:25:22 #79
232288 Biermeisje
The feminin kind.
pi_98447104
Moby op Mundial: In één woord FANTASTISCH!

Wat een held, hey!
Panta rei
pi_98448149
Ja dat was me een partij briljant!

Weet iemand of er ooit een versie van Feeling So Real is gereleased in de live mix, maar zonder crowd noise?
Als stemmen zin had, was het al lang verboden.
Geloof niets, denk zelf.
  Moderator dinsdag 21 juni 2011 @ 12:17:13 #81
27682 crew  Bosbeetle
terminaal verdwaald
pi_98456594
Die nieuwe plaat is ook best erg leuk :) destroyed
En mochten we vallen dan is het omhoog. - Krang (uit: Pantani)
My favourite music is the music I haven't yet heard - John Cage
Water: ijskoud de hardste - Gehenna
  dinsdag 21 juni 2011 @ 16:41:36 #82
232288 Biermeisje
The feminin kind.
pi_98468598
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 juni 2011 04:24 schreef defamai het volgende:
Ja dat was me een partij briljant!

Weet iemand of er ooit een versie van Feeling So Real is gereleased in de live mix, maar zonder crowd noise?
Dat moet haast wel... al moet ik zeggen dat het nummer ook op mijn album keihard real gefeeld wordt met crowd noise en al die jazz.
Panta rei
  dinsdag 21 juni 2011 @ 17:15:02 #83
134538 chansadres
Black & White
pi_98469918
Ik stond helemaal vooraan. Wat een feestje was het. Jammer genoeg veeeeeeel te kort maar ja ze waren ook maar voor 1 uur en een kwartier geboekt. -O-
We are young but getting old before our time
We'll leave the T.V. and the radio behind
Don't you wonder what we'll find
Steppin out tonight
pi_98480318
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 juni 2011 16:41 schreef Biermeisje het volgende:

[..]

Dat moet haast wel... al moet ik zeggen dat het nummer ook op mijn album keihard real gefeeld wordt met crowd noise en al die jazz.
Hmja ik kan hem dus nergens vinden. Het gaat er om dat ik deze track namelijk graag in een set wil gooien, en de live versie is gewoon veel beter geschikt voor wat ik doe :).
Als stemmen zin had, was het al lang verboden.
Geloof niets, denk zelf.
  dinsdag 21 juni 2011 @ 22:17:48 #85
232288 Biermeisje
The feminin kind.
pi_98485745
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 juni 2011 20:59 schreef defamai het volgende:

[..]

Hmja ik kan hem dus nergens vinden. Het gaat er om dat ik deze track namelijk graag in een set wil gooien, en de live versie is gewoon veel beter geschikt voor wat ik doe :).
Ook niet op een foute jaren 90 danceverzameling?
Panta rei
pi_98493697
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 juni 2011 22:17 schreef Biermeisje het volgende:

[..]

Ook niet op een foute jaren 90 danceverzameling?
Nope, wel allerlei andere remixes, maar niet die versie, zonder crowdnoise.
Als stemmen zin had, was het al lang verboden.
Geloof niets, denk zelf.
  vrijdag 1 juli 2011 @ 19:43:45 #87
191712 Kingside
Draak van een wedstrijd
pi_98922059
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 juni 2011 02:25 schreef Biermeisje het volgende:
Moby op Mundial: In één woord FANTASTISCH!

Wat een held, hey!
Dit inderdaad, wat een heerlijke set werd er gedraaid zeg. _O_
  zaterdag 16 juli 2011 @ 11:05:43 #88
136730 PiRANiA
All thinking men are atheists.
pi_99534689
Ik ontdekte gisteren een (voor mij) nieuwe artiest: Voodoo Child. Ik vind het geweldig, dus had een album gedownload. Blijkt 'voodoo child' een alias te zijn van Moby :D.
quote:
Voodoo Child is one of Moby's many aliases, and the only one he has kept using since the early 1990s. The name Voodoo Child has mostly been used as an outlet for underground techno and hard house releases, with the exception of one ambient album (entitled "The End Of Everything") in 1996.
Dat ambient album vind ik persoonlijk geweldig ^O^.
  zaterdag 16 juli 2011 @ 11:38:03 #89
136730 PiRANiA
All thinking men are atheists.
pi_99535366
Over Voodoo Child's album:
"A straight forward techno album, or plain electronic music, no strange rhythms or sound structures, just a plain techno for no complicate listening"
pi_131731390
Zit nu op mijn werk naar Moby's nieuwe album "Innocents" te luisteren. Niet bepaald vernieuwend maar toch wel die heerlijke Moby sound.

You Don't Stop Playing Because You Get Old. But You Could Get Old If You Stop Playing.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')