Nou, in het echt vlucht ze altijd met een soort lachje weg als ze me ziet..quote:Op dinsdag 14 juli 2009 17:34 schreef Tja..1986 het volgende:
[..]
Houd eens op met die spelletjes zou ik zeggen. Probeer haar te zoenen, lukt dat niet, dan is het duidelijk en klaar.
Zou het helpen om sorry te zeggen?quote:Op dinsdag 14 juli 2009 17:34 schreef HuHu het volgende:
[..]
Nee... haar een jaar lang negeren is niet egoïstisch zeker?
Hoe oud ben je eigenlijk?quote:Op dinsdag 14 juli 2009 17:35 schreef -Marcel het volgende:
[..]
Nou, in het echt vlucht ze altijd met een soort lachje weg als ze me ziet..
Of ze verstopt zich achter haar vriendinnen.
quote:
Ah...quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Pas nadat ik gewonnen hebquote:Op dinsdag 14 juli 2009 17:38 schreef Ripley het volgende:
dude, zoek eens iemand waarbij je niet zo'n spelletje hoeft te spelen
Wat een gedoe
Je bent toch 18? Gedraag je dan ook zo.quote:Op dinsdag 14 juli 2009 17:29 schreef -Marcel het volgende:
Maar wat als haar vertel dat ik haar sowieso nooit leuk heb gevonden en dat ik maar had gelogen om van haar af te zijn?
Dan zal ze toch het gevoel van falen hebben en zal ze gedwongen zijn om weer het spelletje af te maken?
En met easy-to-get bedoel je.... ??quote:Op dinsdag 14 juli 2009 17:41 schreef starla het volgende:
[..]
Je bent toch 18? Gedraag je dan ook zo.
Zij speelde toch steeds jouw spelletje van hard -to-get mee? Nu moet jij het meespelen. Dit is een test van haar om erachter te komen of je dat echt wel meende. Dus....play-easy-to-get, totdat zij het sneu gaat vinden om haar vervolgens in de kont te neuken tijdens een climax.
Succes
Zou of zal?quote:Op dinsdag 14 juli 2009 17:44 schreef Re het volgende:
ik zou het zo naar PUB schoppen...
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |