Heej Ik doe wel mee..quote:Op donderdag 17 september 2009 10:52 schreef Saeramir het volgende:
Ik ben ook mijn eigen breedlijn begonnen, de Holland Lineage. Begin met 2 stelletjes, Rood & Wit, en Blauw & Oranje. Ik gebruik hier alleen deze kleuren draken voor. Alle draken moeten iets van Holland in hun naam hebben. Ik heb t meteen grootscheeps opgezet, op het DC forum en alles[ link | afbeelding ] [ link | afbeelding ]
no worries, idd een tijdje in de mist laten en af en toe checken of die message verdwijnt. Als ie weg is kun je m weer uit de mist halen, maar dan wel regelmatig kijken of ie niet meteen weer ziek wordt. Het veiligste is wel om m idd een dagje in de mist te laten..quote:Op donderdag 17 september 2009 18:50 schreef SiGNe het volgende:
Shit, m'n rotsdraak is ziek uit het ei gekomen, ik heb 'm nu verstopt maar hoe valt ie weer beter te maken?
[ link | afbeelding ]
Alleen kan ik geen posts ouder dan 2 dagen meer editten hier.. in elk geval heb ik 'm op andere sites weggehaald.quote:Op donderdag 17 september 2009 18:51 schreef TARAraboemdijee het volgende:
In de mist zetten, verwijderen van elke site (ook hier)
Binnen 24 zal de melding van ziek zijn als het goed is verdwijnen
Je hoeft nu echt nog geen plaatje vrij te houden. Ik zal hier wel een beetje bijhouden wanneer je bijna aan de beurt bent. Er melden zich steeds meer mensen aan, heel leuk! Maar zelfs als je tegen die tijd geen plek hebt, gaat het ei naar de volgende op de lijst en krijg jij het ei erna. Heel simpelquote:Op donderdag 17 september 2009 21:31 schreef janeway het volgende:
Ik wacht af, moet je wel plek vrij houden op je scroll tegen die tijd, horen we dat ook of moet ik die draad bij houden?
Ik heb je nog niet gezien?!quote:Op donderdag 17 september 2009 22:16 schreef SiGNe het volgende:
[..]
Alleen kan ik geen posts ouder dan 2 dagen meer editten hier.. in elk geval heb ik 'm op andere sites weggehaald.
Ik hoop wel dat ie het overleeft want het is een dorkface met een best interessante lineage.
Ik wil trouwens ook wel een holland-ei, zal me zo ook aanmelden.
Oke ben nu scroll locked maar als ik plek heb dan meld ik het even bij je..quote:Op zondag 20 september 2009 05:51 schreef Saeramir het volgende:
[..]
Je hoeft nu echt nog geen plaatje vrij te houden. Ik zal hier wel een beetje bijhouden wanneer je bijna aan de beurt bent. Er melden zich steeds meer mensen aan, heel leuk! Maar zelfs als je tegen die tijd geen plek hebt, gaat het ei naar de volgende op de lijst en krijg jij het ei erna. Heel simpel
Oh ja, jij wou nog een Thuwed toch? Ik kan de mijne breeden. Maar dat doe ik alleen als jij m meteen over kan nemen. Zeg maar wanneer je er een ei van wilt, dan breed ik m voor je!
Ik heb Florestine en Florestan al met elkaar laten breedenquote:Op dinsdag 22 september 2009 18:23 schreef Etcetera het volgende:
Ik ookMaar nu is de cave blocked natuurlijk
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |