Huntelaar moet eerst maar eens bewijzen dat hij Europese top is, en dat kan hij mooi doen in een grote competitie als de Bundesliga. Als hij daar nu eerst eens één of twee jaar aan de lopende band gaat scoren kan hij altijd nog naar een grote topclub.quote:Op maandag 20 juli 2009 14:57 schreef Plato1980 het volgende:
Zonde. Niet dat Stuttgart een slechte club is, maar het is ook geen absokute topclub.
Hij heeft het op zich niet slecht gedaan bij Madrid als je naar de cijfers kijkt, hij heeft alleen de pech dat Real deze zomer ineens honderden miljoenen in de ploeg steekt. Hij is daar het slachtoffer van geworden en moet daarom weg en dat je dan een stap terug doet OK. Maar Stuttgart is gelijk drie stappen terug. Het is een club die meestal bovenin meedoet in de Bundesliga, maar Europees kunnen ze geen potten breken, terwijl dat voor zijn ontwikkeling juist van belang is.quote:Op maandag 20 juli 2009 15:05 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Huntelaar moet eerst maar eens bewijzen dat hij Europese top is, en dat kan hij mooi doen in een grote competitie als de Bundesliga. Als hij daar nu eerst eens één of twee jaar aan de lopende band gaat scoren kan hij altijd nog naar een grote topclub.
Stuttgart lijkt me een prima club voor hem. De grote stap naar Madrid komt gewoon nog te vroeg.
Hij moet nu gewoon wekelijks spelen en goals maken. Hij heeft nog toekomst zat.
Ik zeg niet dat Huntelaar absolute Europese top is, maar hij scoorde bij Real toen een keer 6 wedstrijden op rij. Daarna 1 keer niet, en direct weer op de bank gezet waarna ie in een invalbeurtje van 20 minuten maar 2 keer moest scoren om het goed te maken.quote:Op maandag 20 juli 2009 15:15 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Hij heeft het op zich niet slecht gedaan bij Madrid als je naar de cijfers kijkt, hij heeft alleen de pech dat Real deze zomer ineens honderden miljoenen in de ploeg steekt. Hij is daar het slachtoffer van geworden en moet daarom weg en dat je dan een stap terug doet OK. Maar Stuttgart is gelijk drie stappen terug. Het is een club die meestal bovenin meedoet in de Bundesliga, maar Europees kunnen ze geen potten breken, terwijl dat voor zijn ontwikkeling juist van belang is.
Maar ja... Dit is wel een saaie club, dan verdwijn je ineens van het hoofdpodium naar een soort anonimiteit. Persoonlijk dan echt liever naar Tottenham in de PL.quote:Op maandag 20 juli 2009 16:01 schreef EvanderSno het volgende:
Verstandige keuze van Huntelaar.
Hij zal goed in het Duitse voetbal passen.
Komt te kort voor de echte top maar kan absoluut mee in de wereld subtop.
Als Stuttgart die playoff voor de CL wint speelt hij direct op het hoogste podium waar hij ooit gespeeld heeft.quote:Op maandag 20 juli 2009 16:17 schreef Grulez het volgende:
[..]
Maar ja... Dit is wel een saaie club, dan verdwijn je ineens van het hoofdpodium naar een soort anonimiteit. Persoonlijk dan echt liever naar Tottenham in de PL.
Maar hij heeft bij Stuttgart meer kans op het winnen van de titel dan bij Tottenham.quote:Op maandag 20 juli 2009 16:17 schreef Grulez het volgende:
[..]
Maar ja... Dit is wel een saaie club, dan verdwijn je ineens van het hoofdpodium naar een soort anonimiteit. Persoonlijk dan echt liever naar Tottenham in de PL.
Nee hoor, 1/8e finale is het hoogste waar hij gespeeld heeft. En dat is hoger dan een groepsfase CL.quote:Op maandag 20 juli 2009 16:19 schreef opinionr het volgende:
[..]
Als Stuttgart die playoff voor de CL wint speelt hij direct op het hoogste podium waar hij ooit gespeeld heeft.
Misschien niet bij de meest kanshebbende club, maar hey, met zo'n spits moet een kwartfinale toch wel te halen zijn
1/8e finale van de Uefacup hoger dan de groepsfase CL?quote:Op maandag 20 juli 2009 16:22 schreef RayMania het volgende:
[..]
Nee hoor, 1/8e finale is het hoogste waar hij gespeeld heeft. En dat is hoger dan een groepsfase CL.
Amenquote:Op maandag 20 juli 2009 16:26 schreef koemleit het volgende:
dat gelul dat huntelaar te kort komt voor de top.
hij heeft het in madrid na een slow start gewoon erg goed gedaan hoor...
tis dat hij niet "de naam' heeft maar hij komt zeker niet te kort...
wereldspits.
1/8e finale CL natuurlijk.quote:Op maandag 20 juli 2009 16:31 schreef opinionr het volgende:
1/8e finale van de Uefacup hoger dan de groepsfase CL?
Roma is opzich een prima club voor hem, vrijwel elk jaar CL, een vrij aardig team om zich heen in een vrij aardige competitie, hij moet zich in ieder geval kunnen profileren as topspits in de Serie A.quote:Op maandag 20 juli 2009 11:33 schreef opinionr het volgende:
Volgens Nu.nl wil Roma hem wel huren.
Hij moet echter vandaag de knoop doorhakken inzake Stuttgart en Tottenham.
Beter voor hem wordt Roma direct concreet vandaag, zodat ze de zaakjes rond kan krijgen met Real.
Roma is op de korte termijn de beste oplossing van de drie.
Tottenham op de langer termijn.
Omdatquote:
quote:
We hebben hier met echte kenners te maken.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |