Je bent zelf ook van de partij in de Stadhuisstraat? Of laat je me alleen de polonaise lopen?quote:
quote:Op dinsdag 14 juli 2009 20:00 schreef Tripless het volgende:
[..]
Je bent zelf ook van de partij in de Stadhuisstraat? Of laat je me alleen de polonaise lopen?Tot hoelaat is het 's nachts nu te doen eigenlijk? Ook in de stadhuisstraat en die bierhal, is daar een bepaald tijdstip aan verbonden?
* -_Tommy_- kijkt op de brief van de gemeente en ziet het daar letterlijk staan...quote:Op dinsdag 14 juli 2009 17:42 schreef BaraCuda het volgende:
Wel fijn dat ze even vooraf aangeven dat je maar tot 18:00 de binnenstad in kan
Ik was gelukkig al thuis, maar er zullen genoeg mensen zijn die weer eens voor een afgesloten spoorlaan staan![]()
Pokke Kermis
Dat laatste is dus van mij van toepassing.quote:Op dinsdag 14 juli 2009 20:05 schreef styliste het volgende:
[..]
![]()
Ik ben ziek dus ik kan niet, en als ik niet ziek zou zijn heb ik alsnog pas een week later vakantie.
Wie heeft er in godesnaam bedacht dat de scholen in Tilburg pas de week ná de kermis vakantie krijgen?![]()
de basisscholen en het onderwijzend en onderwijs ondersteunend personeel hè de studenten hebben over het algemeen al vakantie![]()
Buiten evenementen tot 1.00 uur behalve die ene nacht dat de kermis open is tot 4, kroegen gewoon tot 4 open!quote:Op dinsdag 14 juli 2009 20:15 schreef Tripless het volgende:
[..]
Dat laatste is dus van mij van toepassing.Studeer in Tilburg en heb al een ruime maand vakantie (al is daarvan de laatste week officieel vakantie). Heb enorm veel zin in de kermis. Styliste, je weet dus niet tot hoelaat het exact duurt 's avonds in de stadhuisstraat?
volgens mij is er geen exacte eindtijd. Je hebt trouwens dikke kans dat als de 'gewone' feestende massa richting huis vertrekt (als ze dat al doen) dat de roze maandag bezoekers er al zijn. En als er ergens in de stad geen drukte meer is dan is dat elders in de stad wel weer te vinden. De kermis zelf sluit volgens mij wel op een bepaald tijdstip maar dat weet ik niet precies.quote:Op dinsdag 14 juli 2009 20:15 schreef Tripless het volgende:
[..]
Dat laatste is dus van mij van toepassing.Studeer in Tilburg en heb al een ruime maand vakantie (al is daarvan de laatste week officieel vakantie). Heb enorm veel zin in de kermis. Styliste, je weet dus niet tot hoelaat het exact duurt 's avonds in de stadhuisstraat?
Heb je wel gelijk in. Ik was ook eerlijk gezegd alleen benieuwd. Misschien is het patroon anders omdat het een zondag betreft. Ik weet ook niet hoe religieus (lees: zondag rustdag) de gemiddelde Tilburger isquote:Op dinsdag 14 juli 2009 20:20 schreef styliste het volgende:
[..]
volgens mij is er geen exacte eindtijd. Je hebt trouwens dikke kans dat als de 'gewone' feestende massa richting huis vertrekt (als ze dat al doen) dat de roze maandag bezoekers er al zijn. En als er ergens in de stad geen drukte meer is dan is dat elders in de stad wel weer te vinden. De kermis zelf sluit volgens mij wel op een bepaald tijdstip maar dat weet ik niet precies.
Zou je even op tilburg.com moeten kijken, daar staat alle kermis info op.
Niet te veel plannen joh, gewoon de stad in gaan en stoppen op een gezellige plek.
uh.... wa?quote:Op dinsdag 14 juli 2009 20:24 schreef Tripless het volgende:
[..]
Heb je wel gelijk in. Ik was ook eerlijk gezegd alleen benieuwd. Misschien is het patroon anders omdat het een zondag betreft. Ik weet ook niet hoe religieus (lees: zondag rustdag) de gemiddelde Tilburger isIk ga ABSOLUUT niets plannen. Eerst bij mij thuis een gezellig biertje drinken en dan richting de kermis. En dan zien we wel waar het spreekwoordelijke schip strandt!
quote:Op dinsdag 14 juli 2009 20:28 schreef styliste het volgende:
[..]
uh.... waè?
is denk ik wat de gemiddelde gezellige tilburger zal zeggen
Die straat waar oa de wijn zit dus?quote:Op dinsdag 14 juli 2009 21:32 schreef Tripless het volgende:
[..]
Ligt tussen de Oude Markt en het Stadhuis van Tilburg.
Klopt als een bus! Ook De Heeren Van Tilburg, Cafe de Babbelaar, Klein Café Van Horen Zeggen en last but zeker not least: Café De Boekanier zijn daar gevestigd.quote:
De Wijn is soms best leuk, ook al ben je geen pot of zelfs geen vrouwquote:Op dinsdag 14 juli 2009 22:10 schreef hmmmz het volgende:
[..]
uhu, waar de boekanier ook zit![]()
de wijn is een potten-kroeg
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |