En wat zeg je dan tegen je moeder? Als andere mensen trouwen en kinderen krijgen, doe jij dat dan ook? Als andere mensen in een huis wonen, doe jij dat dan ook? Als andere moeders met een opgeheven vingertje zwaaien, doe jij dat dan ook?quote:Op dinsdag 14 juli 2009 01:33 schreef AchJa het volgende:
[..]
Wat zei mijn moeder vroeger ook alweer, als hij in de sloot springt doe jij het dan ook??? Zoiets was het iig.
Als je z'n spierbundels ziet dan kun je er vergif op innemen dat die daar ook zat van gebruikt heeft. Daar hoef je geen pis voor te proeven.quote:Op maandag 13 juli 2009 21:46 schreef Leatherface het volgende:
Dat is de essentie van het stigma op doping.
Maar heb je bij een sport als turnen aan de ringen niet meer aan anabole steroiden of iets dergelijks?
quote:Frans Bauer betrapte Yuri op cokegebruik!
Even terug naar de gênante bekentenis gisteren van spierbundel Yuri van Gelder. Vooropgesteld dat iedereen lekker zelf moet weten met hoeveel cocaïne hij zijn veelbelovende sportcarrière om zeep helpt. Gaan we niet hypocriet over doen. Echter wilden we u deze tip van een zeer goed ingevoerde freelancer in het TV-wereldje niet onthouden:
"Hallo redactie! Wat een gedoe met de bekentenis van Yuri van Gelder he? Bij de Tros zal men wel balen. Een paar weken geleden heeft de Grootste Familie van Nederland namelijk in de buurt van Drunen uitgebreid opnames gemaakt voor Bananasplit met kijkcijferkanon Frans Bauer. Yuri van Gelder speelde daarin als 'slachtoffer' de hoofdrol. Het saillante (naar nu pas blijkt) was dat ze Yuri met groot materieel hebben aangehouden met behulp van een compleet arrestatieteam en bij hem een aantal pakjes cocaïne hebben aantroffen. Handen tegen de muur. Benen wijd. Dat werk.
Natuurlijk allemaal in scene gezet, maar toch. Van Gelder zal 'm wel geknepen hebben tijdens die aanhouding. Misschien heeft hij uit pure angst wel alles opgebiecht. Dacht hij: "O shit, als ze nu maar niet de dope vinden". Ben heel erg benieuwd of de TROS dit ooit nog gaan uitzenden. Vast niet. "
Beeft u ooit een beter excuus gehad om eventueel ooit naar de TROS te kijken? We wachten de beelden gespannen af..
http://www.geenstijl.nl/m(...)lit_yuri_gelder.html
in principe wel jah, helaas voor Yuri staat het op de lijst voor verboden middelen voor zijn zowel maatschappelijke carriere (sergeant) en zijn topsport carriere..... Het is ook niet echt een big deal, alleen in zijn leven helaas voor hem wel.quote:Op dinsdag 14 juli 2009 13:35 schreef Houzer het volgende:
Verslaving????
Die gasdt snuift af en toe een keer in het weekend, wat een ophef over niks.
Duizenden jongeren gaan ieder weekend aan de coke, en daar hoor je niemand over.
Het is wel te begrijpen ook die jongen is al jaren bezig met topsport, de momenten dat hij een keer kan gaan stappen, dan gaat ie goed los ook.
Dat moet iedereen voor zichzelf weten toch?
wat ik begrepen heb laat hij zelf ook doorschemeren dat hij verslaafd isquote:Op dinsdag 14 juli 2009 13:35 schreef Houzer het volgende:
Verslaving????
Die gasdt snuift af en toe een keer in het weekend, wat een ophef over niks.
Nee.quote:Op dinsdag 14 juli 2009 13:35 schreef Houzer het volgende:
Verslaving????
Die gasdt snuift af en toe een keer in het weekend, wat een ophef over niks.
Duizenden jongeren gaan ieder weekend aan de coke, en daar hoor je niemand over.
Het is wel te begrijpen ook die jongen is al jaren bezig met topsport, de momenten dat hij een keer kan gaan stappen, dan gaat ie goed los ook.
Dat moet iedereen voor zichzelf weten toch?
Jawelquote:
Nou ten eerste is hij in dienst van defensie en topsporter. Hij heeft een voorbeeldfunctie, verantwoordelijkheden en afspraken.quote:Op dinsdag 14 juli 2009 13:45 schreef Houzer het volgende:
[..]
Jawel
Wie ben jij om te oordelen over wat hij in zn vrije tijd doet, of het nu verstandig is of niet.
je mist het punt volledig.....quote:Op dinsdag 14 juli 2009 13:45 schreef Houzer het volgende:
[..]
Jawel
Wie ben jij om te oordelen over wat hij in zn vrije tijd doet, of het nu verstandig is of niet.
Heilig Boontje.quote:Op dinsdag 14 juli 2009 09:17 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
En sws: AD. Alsof zij een heilig boontje zijn
.
Jij hebt het duidelijk echt niet begrepen waarom defensie een zero-tolerance beleid voort of wel?quote:Op dinsdag 14 juli 2009 14:14 schreef StefanoSanders het volgende:
kinderachtig hoor.
die man heeft jaren getraind om de beste te zijn.
Altijd met ze sport bezig en dan moet ie nu opeens alles inleven omdat hij coke gebruikt heeft ?Betutteling is nu dus ook al wereld wijd aanwezig.
Als die man gewoon goed ze defensie taken en zijn sport beoefend dan is er toch niets op tegen dat hij in het weekend eens zijn neus volsnuift. Net alsof iedereen die wel eens drugs gebruikt gelijk een slecht mens is ..
sure. you are living on a river called de-nialquote:Op dinsdag 14 juli 2009 13:35 schreef Houzer het volgende:
Verslaving????
Die gast snuift af en toe een keer in het weekend, wat een ophef over niks.
Duizenden jongeren gaan ieder weekend aan de coke, en daar hoor je niemand over.
Het is wel te begrijpen ook die jongen is al jaren bezig met topsport, de momenten dat hij een keer kan gaan stappen, dan gaat ie goed los ook.
Dat moet iedereen voor zichzelf weten toch?
Ik dacht ergens gelezen te hebben dat het op een donderdag was, dus 2 of 3 dagen voor het NK.quote:Op dinsdag 14 juli 2009 14:20 schreef Manono het volgende:
als het geen verslaving was zou hij het risico iig nooit nemen zijn carrières op het spel te zetten en iig afzien van dat nipje een week voordat hij getest zou worden
Je doet net of het een ander zijn schuld is en anderen zijn leven aan het verwoesten zijn, maar hij heeft het toch echt zelf gedaan en hij wist ook wat de gevolgen zouden zijn. Hoe kon hij zo dom zijn om alles wat hij heeft opgebouwd bewust te vergooien? Of het terecht is dat cocaïne gebruik niet mag staat hier wat mij betreft los van.quote:Op dinsdag 14 juli 2009 14:14 schreef StefanoSanders het volgende:
kinderachtig hoor.
die man heeft jaren getraind om de beste te zijn.
Altijd met ze sport bezig en dan moet ie nu opeens alles inleven omdat hij coke gebruikt heeft ?Betutteling is nu dus ook al wereld wijd aanwezig.
Klopt. Als je niet verslaafd bent, dan kan je toch nog wel een halve week wachten op dat lijntje? Je moet echt wanhopig zijn om een paar dagen voor een toernooi te gebruiken, terwijl je weet dat je 100% zeker betrapt gaat worden en alles verliest wat je hebt opgebouwd.quote:Op dinsdag 14 juli 2009 14:27 schreef APK het volgende:
[..]
Ik dacht ergens gelezen te hebben dat het op een donderdag was, dus 2 of 3 dagen voor het NK.
Klopt, mee eens!quote:Op dinsdag 14 juli 2009 01:07 schreef AchJa het volgende:
[..]
Boeit geen ruk, v Gelder is in de eerste plaats militair, hij weet hoe defensie denkt over drugsgebruik. Ergo, hij is gesnapt, kat in het bakkie en op staande voet ontslag. Punt.
Iedereen hier loopt te mekkeren over zijn sportprestaties enz enz. Dat boeit geen ruk, hij is/ was sgt der genie en dan weet je met voor regelgeving je te maken hebt. Ben je te belazerd om je daar aan te houden dan draag je de gevolgen daar ook maar van. Er zijn zat lui defensie uitgetrapt ivm drugs en toen vond iedereen het prima en nu gaan we huilen met de wolven in het bos
quote:Op dinsdag 21 juli 2009 12:22 schreef uiterstaardig het volgende:
Al die snuivende kakkers zouden zich eens moeten realiseren hoeveel normale burgers er door drugsbendes worden geterroriseerd en afgemaakt. En dat voor hun snuifjes. vanwege het verbod op drugs.
quote:Arnhem - Het Openbaar Ministerie (OM) heeft na afronding van het strafrechtelijk onderzoek naar drugsgebruik de zaak tegen Yuri van Gelder geseponeerd.
Foto: Ministerie van Defensie.
Het OM heeft daarbij zoals in elk individueel geval gekeken naar de feiten en omstandigheden. Het OM heeft de zaak geseponeerd, omdat door het handelen van Van Gelder hij niet alleen zijn baan als militair bij Defensie kwijt raakt conform het beleid van Defensie, maar dat het ook verstrekkende consequenties voor zijn sportcarrière heeft.
Bovendien was er veel publiciteit rondom zijn zaak. Het OM is dan ook van mening dat deze feiten en omstandigheden er toe hebben geleid dat Van Gelder hierdoor al voldoende is gestraft, aldus de rechtbank.
bronquote:Yuri van Gelder heeft betere tijden gekend. De Lord of The Rings knokt volgens Privé in een Schotse afkickkliniek tegen zijn drugsverslaving. Hij werd in het diepste geheim opgenomen in de kliniek. Al eerder werd hij behandeld, maar die poging om van zijn cocaïneverslaving af te komen mislukte. Privé ziet deze kans wel heel uitdrukkelijk als Yuri's laatste ultieme poging om weer aan wal te raken. Als het in Schotland niet lukt is het volgens het roddelblad: . Yuri kan dan hooguit nog aan het werk als orthopedisch schoenmaker. Daarvoor volgde hij namelijk een vakopleiding voordat hij bij Defensie terecht kwam. Maar de topsporter is vastbesloten terug te komen. ,,Ik ben een , die tot de beste van de wereld wil blijven horen."
quote:Yuri van Gelder één jaar geschorst
Gepubliceerd op 26 oktober 2009 17:12, bijgewerkt op 26 oktober 2009 17:14
Turner Yuri van Gelder is door de tuchtcommissie van de KNGU voor een jaar geschorst wegens cocaïnegebruik.
De schorsing gaat met terugwerkende kracht in op 13 juli. Dat houdt in dat de 25-jarige Van Gelder mee zou kunnen doen aan de WK, volgend jaar oktober in Rotterdam. De ringenspecialist kan deelname aan de Olympische Spelen van 2012 in Londen wel vergeten.
Sporters die langer dan zes maanden worden gestraft voor een dopingvergrijp, mogen van het IOC niet meedoen aan het eerstvolgende olympische toernooi.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |