Windows XP gaat minder goed om met PC's die een zogenaamde "dual core" (of quad) CPU hebben. Hij herkend meerdere cores uiteraard zonder problemen, maar zowel Vista als 7 zijn veel beter geoptimaliseerd om er gebruik van te maken. Immers, in 2001 toen XP uitkwam had men nog geen CPU's met meerdere cores.quote:Op vrijdag 31 juli 2009 15:34 schreef TeleluvR het volgende:
draaide XP wel goed? Want ik hoor van een hoop mensen die XP draaien dat 7 beter draait...
Helderquote:Op vrijdag 31 juli 2009 15:53 schreef maartena het volgende:
Heb je echter een oudere, single core PC - bijv een laptop die ouder is dan 3 jaar of een PC die ouder is dan 5 jaar - dan moet je echt niet gaan verwachten dat Windows 7 beter gaat draaien dan Windows XP.
Hmm laat dan maarquote:Op vrijdag 31 juli 2009 15:55 schreef Jojoortje het volgende:
Hmmm toch te oud dus... Jammer! Dan moet ik mijn broer maar weer XP installeren.
En heb geen idee wat aero is, Loveless
Behalve dan dat OS X deze feature niet heeftquote:Op vrijdag 31 juli 2009 16:28 schreef fokkerspy het volgende:
grappig...begint steeds meer op Mac OSx te lijken qua interface.
Ik vraag me oprecht af waar deze man het over heeft. Ten eerste haalt hij constant de namen door elkaar (lekker bezig). Ten tweede is de feature in Mac OS 9.2 op geen enkele manier hetzelfde als de feature in Windows 7. Zoals je ziet wordt bij Mac OS 9.2 de window verkleind naar de bodem van het scherm en zie je een titelbalkje. De feature in Windows 7 die de maker bedoelt is dat als je een window naar een kant van je scherm sleept, deze de helft van het scherm zal vullen.quote:Op vrijdag 31 juli 2009 16:28 schreef fokkerspy het volgende:
Het lijkt trouwens dat Windows 7 iets heeft afgekeken van Mac OS 9.2
grappig...begint steeds meer op Mac OSx te lijken qua interface.
Dit dus, dat is toch gewoon het spelletjequote:Op vrijdag 31 juli 2009 17:34 schreef Tijn het volgende:
Alsof softwarefabrikanten sowieso niet continu features van elkaar jatten. Lekker belangrijk
Als het product maar gebruiksvriendelijk is en goed werkt.quote:Op vrijdag 31 juli 2009 17:34 schreef Tijn het volgende:
Alsof softwarefabrikanten sowieso niet continu features van elkaar jatten. Lekker belangrijk
Mja, het gaat hier wel over Windows hequote:Op vrijdag 31 juli 2009 17:49 schreef Droathoah het volgende:
[..]
Als het product maar gebruiksvriendelijk is en goed werkt.
Het komt in de buurtquote:
Ja, maar je hebt waarschijnlijk wel een BIOS mod nodig. Het kan ook met een loader, maar die zijn door MS makkelijk te fucken.quote:Op vrijdag 31 juli 2009 13:47 schreef Loveless85 het volgende:
Maar...
Is die OEM-hack al ergens te vinden
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |