Jawel, maar de language packs zijn ook al gelekt, dus je engelse rtm kan je zo omzetten in een nederlandsequote:Op dinsdag 28 juli 2009 10:55 schreef anconakip het volgende:
erg jammer. De RTM, komt die er dan wel in volledig nederlands?
Aan de andere kant denk ik dat mensen die ook ECHT een Technet account hebben..... gewoon wachten totdat ze em daar kunnen downloaden, en mensen die geen Technet account hebben ali-illegali gaan downloaden en hopen dat er snel een crack komt.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 14:40 schreef Loveless85 het volgende:
Wat snap je nou niet aan hash-codes? Maakt niet uit hoor, maar noem andere mensen dan niet dom omdat jij de brains mist te snappen dat er dus wél te checken is of de ISO 100% clean is of niet
Mijn vak ook, maar het interesseert me echt geen drol wat andere mensen willen downloaden en waar ze risico's willen lopen.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 16:50 schreef Godtje het volgende:
[..]
Wat maakt het uit waarom ik me ergens over verbaas? Dat is toch puur persoonlijk en niet relevant.
Maar het is nou eenmaal mijn vak om me met dat soort zaken bezig te houden.
Ik kan 'm volgens mij ook gewoon gratis downloaden, omdat wij van het Gold Partner Programm lid zijn, en kreeg nog dit mailtje vandaag:quote:Op dinsdag 28 juli 2009 18:58 schreef maartena het volgende:
[..]
Aan de andere kant denk ik dat mensen die ook ECHT een Technet account hebben..... gewoon wachten totdat ze em daar kunnen downloaden, en mensen die geen Technet account hebben ali-illegali gaan downloaden en hopen dat er snel een crack komt.
Hash of niet, het downloaden van Windows via een niet door Microsoft geautoriseerde download-methode is en blijft gewoon illegaal.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 28-07-2009 21:38:24 ]
Service Pack voor Office?quote:Op dinsdag 28 juli 2009 22:12 schreef UltraBrain het volgende:
Hey mensen, mijn win7 begint opeens via windows update een update van 241 MB te downloaden. Kan niet opzoeken wat het is terwijl die download dus heeft iemand misschien een idee wat het is?
Volgens mij staan die voor de RTM nog niet op Windows Update, of wel?quote:Op dinsdag 28 juli 2009 22:17 schreef Loveless85 het volgende:
Of die hele zooi language packs, was ook flinke berg
Weet niet, wel voor de RC, maar wist niet of hij een RC/RTM of iets er tussenin hadquote:Op dinsdag 28 juli 2009 22:19 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Volgens mij staan die voor de RTM nog niet op Windows Update, of wel?
Nope, zelfs ownership op de bovenliggende mappen en dan overerving werkt niet.....quote:Op dinsdag 28 juli 2009 23:23 schreef maartena het volgende:
Rekkie: Bestanden met Shift of Control ingedrukt selecteren, dan eigenschappen, en owner aanpassen?
U vraagt en Paul heeft het.quote:Op maandag 27 juli 2009 16:11 schreef Jesse_ het volgende:
[..]
Dat weet ik niet aangezien ik geen idee heb wat het verschil tussen de versies is.
Ga er maar vanuit dat de drivers werken, heb de rc versie op een 4 jaar oude laptop geinstalleerd, en daar vond die bijna alle drivers!quote:Op woensdag 29 juli 2009 17:13 schreef Inktfles het volgende:
Hey, ik zit erover te denken ook de Windows 7 RC te proberen. Alleen het enige waar ik een beetje bang voor ben is dat hij mijn netwerk niet goed detecteerd(dus geen internet:P) Heeft iemand daar wat extra informatie over? M'n netwerk kaart is een Nvidia met een nForce driver
Dat dus. Zeker als je geen 2e pc in de buurt hebt.quote:Op woensdag 29 juli 2009 18:11 schreef Mitchelll het volgende:
dan zet je eerst ff de drivers op een usb stick voordat je win7 installed... maarre hier was het plug en play ..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |