nee inderdaadquote:Op vrijdag 26 maart 2010 21:10 schreef NelsonWandelaar het volgende:
Met heel veel respect.
Het oog wordt ook niet verwend.
Deze week was het ook niet al te boeiend.quote:Op zaterdag 27 maart 2010 00:03 schreef SigmundFreud het volgende:
Buitengewoon saaie aflevering. De vragen leken wel lastiger dan anders, maar goed dat Lady Gaga een keer langs kwam.
Klopt, maar de vraag over het absolute nulpunt was toch niet zo moeilijk en toch vulden ze allemaal Kelvin in?quote:Op vrijdag 2 april 2010 23:48 schreef SigmundFreud het volgende:
Inderdaad, weer buitengewoon saaie kandidaten die en weinig weten en niet weten te bluffen. Maar de vraag over de yogabeweging was ook wel erg vergezocht.
die serie is Dexter en blauw als kleur van Europa bij Risk is goedquote:Op vrijdag 7 mei 2010 21:09 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Welke 2 antwoorden waren er bij de eerste ronde?
Had CSI Miami en blaauw
Merciquote:Op vrijdag 7 mei 2010 21:10 schreef Yankee het volgende:
[..]
die serie is Dexter en blauw als kleur van Europa bij Risk is goed
Ik dacht ook dat die man het zou redden, maar dan krijg je weer een plotwending...quote:Op vrijdag 7 mei 2010 21:15 schreef Yankee het volgende:
jammer dat die vrouw won, die dude verdiende het absoluut
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |