Ook dat nog ja....quote:Op maandag 13 juli 2009 04:27 schreef Siniti het volgende:
Ik...
Ik.... heb gewoon... alles gelezen............
quote:Op maandag 13 juli 2009 06:08 schreef Cesare-Borgia het volgende:
tuurlijk welmaar ik zoen der niet als ze net gekotst heeft
quote:Op maandag 13 juli 2009 04:18 schreef Cesare-Borgia het volgende:
Nu zit ik hier te wachten tot iets wat ik download klaar is( nee geen porno)
Zet je filter eens uit en zoek dan nog een keerquote:Op maandag 13 juli 2009 04:28 schreef. het volgende:
[..]
Google is barmhartig vandaag.
Hai2u levert op:
[ afbeelding ]
quote:Op maandag 13 juli 2009 09:00 schreef Xlarge het volgende:
[..]
Zet je filter eens uit en zoek dan nog een keer
Waarom deed ik datquote:Op maandag 13 juli 2009 09:00 schreef Xlarge het volgende:
[..]
Zet je filter eens uit en zoek dan nog een keer
quote:Op maandag 13 juli 2009 04:18 schreef Cesare-Borgia het volgende:
en kotsende chicks die een afscheidskiss willen
quote:Op maandag 13 juli 2009 08:55 schreef kikoooooo het volgende:
Lees je eerst eens in, voordat je drugs gaat gebruiken sukkel.
die twee.quote:Op maandag 13 juli 2009 14:06 schreef Agiath het volgende:
Spacecake halen bij de coffeeshopDat maak je gewoon zelf
!
Op zich best handig om te weten wát, en hoeveel er in zit.quote:Op maandag 13 juli 2009 14:43 schreef NEC-Nijmegen het volgende:
Wat is er mis met spacecake van 'de' coffeeshop? Mijn vetste wiettrip ooit heb ik meegemaakt met spacecake van 'de' coffeeshop.
Wietboter en in mijn ervaringen zat er in ieder geval genoeg in een plak/cakeje.quote:Op maandag 13 juli 2009 14:44 schreef Nosh het volgende:
[..]
Op zich best handig om te weten wát, en hoeveel er in zit.
Lol dat heb ik ook gehad, dat was ook het enige dat ik er van merkte. Echt vaag dat je dan dingen denkt te zien en als je je dan omdraait is er niets.quote:Op maandag 13 juli 2009 04:18 schreef Cesare-Borgia het volgende:
In de trein naar huis begon ik wel te trippen, ik kreeg een angstaanval omdat ik het gevoel had dat ik vanuit me ooghoek iemand zag maar elke x als ik omdraaide was er niemandOok leek het of die reis van 15 minuten 2 uur duurde en heb ik 4 snickers op uit de automaat.
Open er een topic over.quote:Op maandag 13 juli 2009 15:08 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Rot nou eens op met die 'dagboek'-posts.
quote:Op maandag 13 juli 2009 15:14 schreef Molluck het volgende:
[..]
Lol dat heb ik ook gehad, dat was ook het enige dat ik er van merkte. Echt vaag dat je dan dingen denkt te zien en als je je dan omdraait is er niets.
quote:Op maandag 13 juli 2009 16:52 schreef Ritmo het volgende:
[..]
![]()
Als je dat al vaag vindt... Haal bij de Smartshop voor de lol eens een bakje truffels.
Hmnn, ik heb wel eens vaker dingen 'gezien' in een trip, maar die waren er dan ook echt als je begrijpt wat ik bedoel. Dit is idd meer om paranoide van te worden dan dat het mooi of grappig is...quote:Op maandag 13 juli 2009 16:52 schreef Ritmo het volgende:
[..]
![]()
Als je dat al vaag vindt... Haal bij de Smartshop voor de lol eens een bakje truffels.
Wat. Wiet trip? Wat de neuk manquote:Op maandag 13 juli 2009 14:43 schreef NEC-Nijmegen het volgende:
Wat is er mis met spacecake van 'de' coffeeshop? Mijn vetste wiettrip ooit heb ik meegemaakt met spacecake van 'de' coffeeshop.
Stoer ben jij!quote:Op maandag 13 juli 2009 17:06 schreef Muuyad het volgende:
Homo's![]()
Als je drugs gaat gebruiken doe het dan goed en zet gewoon een heroinespuit in je arm
Paranoïde denkenquote:Op maandag 13 juli 2009 17:02 schreef Molluck het volgende:
[..]
Hmnn, ik heb wel eens vaker dingen 'gezien' in een trip, maar die waren er dan ook echt als je begrijpt wat ik bedoel. Dit is idd meer om paranoide van te worden dan dat het mooi of grappig is...
Dat kan zeer zeker wel. Niet dat in de regel vaak/snel gebeurd.quote:Op maandag 13 juli 2009 17:06 schreef Rasher het volgende:
[..]
Wat. Wiet trip? Wat de neuk man
Ben jij er ook zo één die gaat hallucineren van wiet?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |