quote:Twee doden bij schietpartij A'dam
Bij een schietpartij in een huis aan de Holendrechtstraat in Amsterdam zijn twee doden en twee gewonden gevallen. Nadere informatie ontbreekt nog, zo meldt de NOS.
quote:Ooggetuigen wisten at5 te vertellen dat er een slachtoffer uit het raam op straat is gevallen en dat er na de schietpartij een man met pistool door de straat liep. Volgens buren was de woning in gebruik als illegaal hotel. Een van de slachtoffer zou Italiaans hebben gesproken.
Ja de hakenkruizen en wat nog meer?quote:Op zondag 12 juli 2009 20:09 schreef TimmyAsd het volgende:
3e ''incident'' al vandaag hier in Amsterdam...
4e, ben net al van de fiets gevallen.quote:Op zondag 12 juli 2009 20:09 schreef TimmyAsd het volgende:
3e ''incident'' al vandaag hier in Amsterdam...
Dat is geen incident, je moet gewoon zijwieltjes aanschaffen.quote:
Steekpartij in West en nog een schietpartij in Zuid-Oost..quote:Op zondag 12 juli 2009 20:11 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
[..]
Ja de hakenkruizen en wat nog meer?
Wat is dat nou weer voor workaround?quote:Op zondag 12 juli 2009 20:13 schreef Papierversnipperaar het volgende:
Zal wel weer een afrekening zijn. Drugs legaliseren!
Waar in West?quote:Op zondag 12 juli 2009 20:13 schreef TimmyAsd het volgende:
[..]
Steekpartij in West en nog een schietpartij in Zuid-Oost..
Klopt, dat is tussen de Mercatorplein en het Rembrandtsparkquote:Op zondag 12 juli 2009 20:24 schreef TimmyAsd het volgende:
[..]
Orteliusstraat, da is volgens mij de Baarsjes?
Wilde dat net zeggen idd..quote:Op zondag 12 juli 2009 20:29 schreef cheqy het volgende:
Ik wist niet dat de Holendrechtstraat in de rivierenbuurt lag.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |