Niet fgit! Frit.quote:Op zondag 12 juli 2009 20:47 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Ohja, fgit, dat was het
Verder ben je vast aardig
En Fortis dan?quote:Op zondag 12 juli 2009 20:48 schreef Tanjaa het volgende:
[..]
Niet fgit! Frit.
Die mona reclame moet je echt niet geloven hoor. Limburgers kunnen wel abn spreken hoor
wat is daarmee..quote:
Dat heeft ABN overgenomen....quote:
Niets mis met ABN en ook niets mis met Limburgs.quote:Op zondag 12 juli 2009 20:48 schreef Tanjaa het volgende:
[..]
Niet fgit! Frit.
Die mona reclame moet je echt niet geloven hoor. Limburgers kunnen wel abn spreken hoor
ja.. en?quote:
Nooit de reclame gezien met die Limburgse voice-over?quote:
Neequote:Op zondag 12 juli 2009 20:53 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Nooit de reclame gezien met die Limburgse voice-over?
Mijn accent valt best mee, dat van maastricht is echt erg! en uit kerkradequote:Op zondag 12 juli 2009 20:54 schreef Nembrionic het volgende:
Accenten zijn ook enorm tof. Maar sommige accenten kan ik gewoonweg niet tegen
Op de eerste dag dat Fortis met de campagne 'Here today, where tomorrow' kwam, kelderde het aandeel met 20%.quote:
Amsterdams kan ik heel slecht tegen, dat komt nogal boers over.quote:Op zondag 12 juli 2009 20:54 schreef Nembrionic het volgende:
Accenten zijn ook enorm tof. Maar sommige accenten kan ik gewoonweg niet tegen
Rotterdams is vreselijk......quote:Op zondag 12 juli 2009 20:55 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Amsterdams kan ik heel slecht tegen, dat komt nogal boers over.
Haags vind ik wel grappig.
Gooische rrr.quote:Op zondag 12 juli 2009 20:54 schreef Etcetera het volgende:
Ik denk dat ik wel jeuk zou krijgen van een Gooisch rrrrMaar ik kom daar nooit en ik ken eigenlijk ook niemand die zo praat, dus zeker weten doe ik het niet
Echt plat Rotterdams is zeker niet mooi neequote:
Jordanees dus? Ja dat half zangerige gejengel is vreselijk.quote:Op zondag 12 juli 2009 20:56 schreef Nembrionic het volgende:
Ja plat Amsterdams is ook verschrikkelijk.
Ik zag tijdens de laatste verkiezingen een Limburgse vrouw die in plat Limburgs ging vertellen dat ze op Wilders had gestemd omdat ze het een grof schandaal vond dat er op straat geen Nederlands meer werd gesproken.quote:Op zondag 12 juli 2009 21:01 schreef Tanjaa het volgende:
Soms schaam ik me wel voor het limburgs hoor.. Ik bedoel, als ik dan andere limburgers zie die in niet-limburgse steden met een heel erg limburgs accent gaan praten. Het klinkt gewoon niet..
Tis nederlands of limburgseen van de twee
Verschrikkelijk tochquote:Op zondag 12 juli 2009 21:03 schreef mr_anonimous het volgende:
[..]
Ik zag tijdens de laatste verkiezingen een Limburgse vrouw die in plat Limburgs ging vertellen dat ze op Wilders had gestemd omdat ze het een grof schandaal vond dat er op straat geen Nederlands meer werd gesproken.![]()
![]()
![]()
Ik stoor me altijd mateloos aan die studenten die in leiden komen wonen en zich dan geforceerd zo'n leids accent aanmeten binnen 3 weken.quote:Op zondag 12 juli 2009 21:01 schreef Tanjaa het volgende:
Soms schaam ik me wel voor het limburgs hoor.. Ik bedoel, als ik dan andere limburgers zie die in niet-limburgse steden met een heel erg limburgs accent gaan praten. Het klinkt gewoon niet..
Tis nederlands of limburgseen van de twee
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |