abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_70887024
Hier verder na: De beestenbende en het ziektebed van Logi





Het Guus verhaal:
quote:
Guus zijn baasje gaf aan dat hij het slachtoffer van alle andere huisdieren was, en dus nooit echt ontspannen heeft kunnen rondlopen/liggen, dat ze af en toe beneden kwam en er overal plukken haar van hem lagen en ze zich dan afvroeg of ie nog in leven was.. zo erg ging het er aan toe.. vandaar dat hij ook zo spoedig mogelijk een nieuw huisje moest, hij is ontzettend mager en aan de verzorig van het baasje zal het niet liggen, een schat van een mens en ik zag ook echt aan dr dat ze met pijn in dr hart afstand van hem deed, enige wat ik jammer vind is dat het zo lang heeft geduurd voor Guusje, maar voor de rest is er niets negatiefs te zeggen over zijn ex bazintje, superlief mens. Guus is trouwens ook een ex redcat.

Guus kwam gister toen alle kittens in de bench (sleepytime) zaten heel relaxed op de bank liggen en heb nog even lekker met hem kunnen knuffelen, echter 1 stap van Joep uit de Bench en stoere meneer maine coon verstopt zich achter de bank Denk dat hij nogal schrok van de speelsheid van Joep omdat hij een enorme adhdh hond van bijna mijn omvang is gewend de laatste 2jr.. en dus niet zo goed kan inschatten nog wat 'speelsheid' is.. hij doet verder helemaal niets tegen de kittens, hij is vooral bang voor ze.. maar geen geblaas oid.. Ik heb hem net zijn voer en water in zijn hoekje achter de bank gezet en daar heeft hij net lekker grettig van gegeten.. Ik geef hem gewoon lekker de tijd en hopelijk zal hij vanzelf eens gaan kijken.. Ik heb het idee dat hij elke beweging van andere dieren als een mogelijke aanval op hem ziet omdat hij helaas daar gewend aan is geraakt.. hij heeft vannacht ieg heerlijk op zijn coons op de bank gelegen dus dat is wel een goed teken..

Ik denk dat tijd en vooral het leren vertrouwen krijgen in andere dieren en het verschil leren tussen aanval en speelsheid waarschijnlijk nog wel even gaat duren, maar uiteindelijk heel veel goeds gaat opleveren. Het blijft raar om zo'n enorme leeuw bang te zien voor een kitten als noesje

Maar gelukkig laat hij ze wel gewoon snuffelen en aan zijn staart zitten zonder te meppen oid, hij loopt gewoon van ze weg als het te dichtbij komt, t;is echt een superschatje en ik hoop dat hij zich leert veilig te voelen want dat verdient deze echt.. dr zit serieus geen kwaad in..
..

Sinds de sprong van Joep op zijn hoofd durfde Guus niet meer achter de bank weg, en heb ik hem met spulletjes en al bij mij op de slaapkamer gezet, aangezien ik toch 23/7 voor pampus lig was dat ideaal omdat hij niet alleen was maar wel lekker de rust had.
Ik werd gisteravond ineens wakker gemaakt met kopjes en vanmorgen toen de 2 kleintjes (Jasper en Tom) binnen kwamen kwam hij direct op ze af en begon kopjes te geven en te likken!! m.a.w hij is dol op kinderen.

Hij heeft sinds gister 6 bakjes voer naar binnen gewerkt en een aantal enorme drollen gedraaid
Ik snap alleen nu dus pas waarom hij zo dun is, de kittens waren even boven en Guus was aan het eten, Boris kwam er bij en hij deed een stap naar achter en liet Boris eten.. m.a.w. Boris snel weer naar beneden gebracht zodat meneer Guus lekker verder kon eten.

Joep en Teuntje mogen er nu van mij bij, het enige wat ie doet als ze dichtbij komen is een typische maine coon miew en dan trekt hij zich terug, maar hij lijkt verder op zijn gemak en bekijkt alles op afstand, ook eet hij nu gewoon door terwijl Joep met zijn staart ligt te kroelen, want de staart van Guus is het mooiste wat Joep tot nu toe overkomen is heb ik het idee
...

Guus is sinds vandaag voor het eerst zelf naar beneden gegaan waar de kleintjes zitten en ligt nu vanachter de bank naar ze te kijken !!!! PROGRESSIE!!!!
Guus zijn foto album








Het Logician (Margretha) in bed/ziekzijn/blablabla verhaal:
quote:
Ik lig sinds bijna 1mnd nu plat op bed doordat er iets niet goed gaat met de zenuwen in mijn linker schouder, ze denken aan "neuralgische amyotrofie, amyotrofische schouderneuralgie"

Hierdoor slik ik nu 4x daags langwerkende morfine.
Tussendoor 4x daags kortwerkende morfine, 4x daags Ibuprofen 600 en 4x daags valium.
Dus veel kan ik niet, en ben er redelijk wazig door en slaap veel.. ..

Gister moest ik om 11:45 naar het ziekenhuis voor een EMG onderzoek en 23juli krijg ik een MRI scan, deze zou meer duidelijkheid moeten geven.

Vannacht een klotenacht gehad, de morfine sloeg gewoonweg niet aan, en mijn benen deden niets meer, ik had er gewoon geen kracht in om op te staan ..
danny heeft mij letterlijk de trap op moeten dragen... en ik was doodsbang.. gelukkig kan ik weer lopen nu... maar het was zo eng

Danny heeft weer gebeld met de neuroloog vannacht, en uiteindelijk mocht ik een extra dosis snelwerkende morfine en toen heb ik geslapen als een baby..

Hij heeft vanmorgen overleg gehad met de huisarts, de 2x daags langwerkende morfine word verdubbeld
en de tussendoor 4x daags kortwerkende morfine hoef ik alleen maar in te nemen op het moment dat de pijn te erg word, ze hopen dat dat beter werkt.. voor de rest blijft de medicatie hetzelfde..
quote:
Update gister van Danny:

Aangekomen in het ziekenhuis weer lekker apart in een kamer kunnen zitten wachten tot het zover was. De manier waarop we naar de kamer liepen (zelfs slakken zouden ons uitgelachen hebben) alsmede aan de lichaamstaal van Margretha zagen de mensen al dat het niet ging om een voor hun "standaard patient die ff voor een EMG komt". Dit trok ook de aandacht van een professor die op de afdeling liep. Hierover later meer.

De EMG verliep goed. Kan niet anders gezegd worden. Bij de EMG werden eerst met stroomstootjes de zenuwen getest(De vrouwelijke arts gaf aan dat het zeer kon doen, echter Margretha merkte er bar weinig van en zei dat het in het niet viel bij de pijn die ze anders voelt). Hierna kregen we de mededeling dat de voorgenoemde professor zelf bij de test wilde zijn en het spiergedeelte ging onderzoeken. Een erg aagename verrassing.

De spieren werden getest d.m.v. naalden waardoor je een soort golf op de monitor zag in "ruststand" en hierna moest ze de spieren iets inspannen waarna op de monitor dus de actie en reactie van die betreffende spieren te zien waren.

gedeelte van de uitslag van de professor direct: De spieren en zenuwen vertonen geen zwakte. Alles zag er gewoon goed en normaal uit. Bij deze kunnen ze dan ook uitsluiten dat het dus gelukkig NIET gaat om een amyotrofische schouder neuralgie. Positief punt dus: Zenuwen en spieren zijn in orde!

Negatief punt: wat is het dan wel?

Hier praatte de professor gelukkig heel open en eerlijk over. Het is nog onbekend, de resultaten van de test zullen daar misschien duidelijkheid over geven. Hij meldde ook dat uit de MRI waarschijnlijk weinig abnormaals naar voren zal komen, aangezien de EMG er goed uitzag. Toch kan het helpen puur om eventuele diagnoses uit te sluiten.

Ook maar direct ff van de gelegeheid gebruik gemaakt dat hij er is en gepraat met hem over de aankomende weken/medicatie en opname. (ik kreeg vanmorgen via de huisarts namelijk de melding dat opname heeeel erg moeilijk zou worden aangezien de neurologen er weinig aan kunnen doen, behalve de pijn stillen aangezien de diagnose nog niet bekend is. "puur voor de aanvraag voor opname zal ik zowat een proefschrift moeten schrijven" zei hij letterlijk. Het is gewoon een kwestie dat ze prioriteiten moeten stellen) .

m.b.t. medicatie: De professor vroeg zich af of dit wel de beste combinatie medicijnen waren, hij gaat hiermee aan de slag.

m.b.t. opname: Opnamemogelijkheden zijn via hem direct te regelen(echter nu weekendopname is niet mogelijk).

afspraken: dit weekend moeten we het ff doen met de nieuwe dosis medicijnen, maandag belt hij mij persoonlijk terug en geeft hij zijn advies over deze situatie,medicijnen, eventuele tips en gaat me vertellen wanneer opname mogelijk zou kunnen zijn.

Eindelijk 1 contactpersoon die zich erin gaat verdiepen en helemaal geweldig dat het een superspecialist is. Niet meer 4-5 huisartsenpost-assistenten, 2-3 dienstdoende dokters, 2-3 dienstdoende neurologen etc, maar alles rechtstreeks via 1 specialist.

ben vast nog wel 1 en ander vergeten, maar moet weer ff met andere dingen aan de gang hier.
Ik wacht in ieder geval met smart maandag af, en ben heeeeeeeel erg blij dat we deze man getroffen hebben. Heel erg goed gevoel bij!!!






hopelijk is het zo goed, want ben zo stoned als een visstick op het moment

[ Bericht 50% gewijzigd door #ANONIEM op 12-07-2009 13:23:04 ]
  zaterdag 11 juli 2009 @ 21:52:55 #2
65434 Parafernalia
Leuker als je denkt
pi_70887262
Eindelijk iemand die denkt wat iedereen zegt
pi_70887317
Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
pi_70887445
Morfine Volgens mij heb je gewoon een wietplantage op zolder

oftewel tvp
A mind with a heart of it's own
pi_70887633
Doe ik doehhooeeee nog zoooohoooooo mijn best

[ Bericht 37% gewijzigd door #ANONIEM op 11-07-2009 22:07:33 ]
pi_70887877
Oh en ik vergeet Chavez helemaal in de OP met zijn stoere ID adres tag
die in het donker fluoriserend blaw licht met glittertjes geeft



Sorrie Chavez
  Moderator zaterdag 11 juli 2009 @ 22:43:02 #7
121347 crew  senesta
Risicovol
pi_70888640
Ik heb de hoofdletter toegevoegd Logician
JoOlz: "So much good shit in senesta's head, I call it Ideahhrea."
pi_70888680
dank *kuch* hahahaha

trouwens net de snelwerkene ingenomen dus zal over 10min wel plat liggen zodaldeijk
pi_70888729
teeveepee
Everything will be fine in the end. If it's not fine, it's not the end
pi_70889584
Zohee! Dat was een pittig ziekenhuisbezoekje! Stroomstootjes en naalden... niet bepaald iets waar je blij van wordt . Wel cool van die professor! Een gelukje dat hij je zag lopen/kruipen. Ik hoop echt dat je een beetje vlug van deze situatie af bent. Hopelijk kan hij je helpen.

Als je nog eens hulp nodig hebt dan hoor ik het wel. Nog een week (druk) werken en ik heb een welverdiende vakantie van 2 weken. Volgend weekend ga ik trouwens met vrienden kamperen (help!!!) in België. Dat gaat wat worden.

Guus voelt zich goed op z'n gemak zo te zien! Zit hij nog vaak onder het bed? Op de foto's afgaande doet hij dat niet meer .



Haha, als Pixie zo gaat liggen kan je erop wachten dat hij binnen afzienbare tijd m'n handen gaat aanvallen. Gek is dat eigenlijk.

Nog even vraag: Over hoeveel weken is ook alweer de overplaatsing van Evie? Heb daar natuurlijk nogal zin in

Afijn, slaap lekker vannacht en heel veel beterschapsknuffels!
pi_70889943
Bewijs voor DrMarten dat hij echt beneden was pppfffrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrttt





pi_70890104
quote:
Op zaterdag 11 juli 2009 23:32 schreef Logician het volgende:
Bewijs voor DrMarten dat hij echt beneden was pppfffrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrttt

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]
Photoshop


Neh, Guus is cool, nu hopen dat ie wat minder schrikkerig wordt van mij
A mind with a heart of it's own
pi_70890701
heb je wellus in de spiegel gekeken?? Ik bedoel daar zou ik ook van schrikken

[ Bericht 23% gewijzigd door #ANONIEM op 12-07-2009 00:01:14 ]
pi_70890777
quote:
Op zondag 12 juli 2009 00:00 schreef Logician het volgende:
heb je wellus in de spiegel gekeken?? Ik bedoel daar zou ik ook van schrikken
Denk dat ik morgen toch maar even langs kom om je flink onder te snotteren

En nu weer foto's anders wordt het slowchat
A mind with a heart of it's own
pi_70891029
True ...



[ Bericht 23% gewijzigd door #ANONIEM op 12-07-2009 00:14:22 ]
pi_70891254
Lekker bezig jullie

Goedzo Meneer Guus
♥ scars make us who we are ♥
  zondag 12 juli 2009 @ 00:25:27 #17
8898 Darklight
The Truth Will Set You Free
pi_70891274
haha die foto van Guus
En Chavez vereeuwigd op FOK!
pi_70891331
Chavez

Danny en ik gaan nu op de laptop in bed "the gods must be crazy kijken"
(leukste film ooit )

ps: Darklight, die moeten wij heeeeeeeeeeel binnenkort ook nog eens samen kijken
ps2: ben blij dat het nog gelukt was met de verrassing


truste iedereen!!!!

[ Bericht 14% gewijzigd door #ANONIEM op 12-07-2009 00:31:21 ]
  zondag 12 juli 2009 @ 00:30:38 #19
8898 Darklight
The Truth Will Set You Free
pi_70891384
Ja doen we, die wil ik zeker zien
Truste!
  zondag 12 juli 2009 @ 00:34:52 #20
8898 Darklight
The Truth Will Set You Free
pi_70891458
Was idd leuk! Laat je wel weten wat ik ervan vind

en nu ga ik slapen
pi_70891673
OEh Crackity Jones helemaal over heen gelezen

plaatsing is over 4wk ongeveer

op de rest reageer ik morgen ga nu echt saplen !!

truste
pi_70891689
je bent sterk en positief ingesteld, hou van je ,liefs mam
Je bent nooit volledig gekleed tot je een glimlach draagt.
pi_70892181
quote:
Op zondag 12 juli 2009 00:14 schreef Logician het volgende:
True ...

[ afbeelding ]
ghegheghe
Help me teach her how to fly......
pi_70892191
quote:
Op zaterdag 11 juli 2009 22:15 schreef Logician het volgende:
Oh en ik vergeet Chavez helemaal in de OP met zijn stoere ID adres tag
die in het donker fluoriserend blaw licht met glittertjes geeft

[ afbeelding ]

Sorrie Chavez
zo stoer!!!!!!!!!!!!!!

wat een schat
Help me teach her how to fly......
pi_70893960
quote:
Op zondag 12 juli 2009 01:20 schreef Crazy-p het volgende:

[..]

zo stoer!!!!!!!!!!!!!!

wat een schat
Ja he?? Zoals ik al eerder zei, Chavez is gewoon de liefste 13-jarige ter wereld.
Ik heb geen idee wat ik goed heb gedaan of dat het gewoon mazzel is, maar het is zo'n schat van een kind!

Ik had de oude frettenkooi op marktplaats gezet om te verkopen, die metalen zilveren die in de keuken stond.
Dat was 4 dagen geleden. Iemand had er op geboden en wou deze 1 uur later ophalen als dat kon, ik had gezegd okay, want iets extra's met alle verjaardagen die er aan komen is zeker welkom, en ging naar beneden want ondanks dat ik de mevrouw de situatie een beetje had uitgelegd en dus had verteld dat de kooi hierdoor nog niet was schoongemaakt, wou ik hem wel een klein beetje toonbaar maken, dus ik sopje met groene zeep gemaakt etc...

Komt Chavez er ineens aan en zegt "Wat doe jij hier, jij hoort in bed te liggen!!"

Dus ik leg hem uit dat ik de kooi niet 'helemaal' ranzig wou meegeven.
Hij zegt tegen mij, naar bed jij!!! Dat kan ik ook wel, ik stribbel tegen maar hij werd serieus bijna boos op me.. dus ik gaf toe (want stiekem had hij wel gelijk) en vroegg of hij dan alleen de buitenkant wat toonbaarder wou maken.

Het kind heeft letterlijk de kooi glimmend als nieuw schoongemaakt, alle extra dingen en toebehoren schoongemaakt en in een tas gedaan. en toen ik beneden kwam om die vrouw met de kooi te helpen stuurde hij me weer naar boven en heeft toen die mevruow ook nog geholpen met de kooi naar de auto te brengen en deze er in te tillen...

Ik stond te huilen in de gang toen hij terug kwam en de voordeur weer dichtging. Ik wist gewoon even niet wat ik moest zeggen, hoe blij/trots/dankbaar ik hem was, toen hij mij zag huilen en vroeg waarom ik huilde, heb ik dat toen ook maar gewoon op die manier gezegt, waarop hij ook begon te huilen, met de woorden ' niet huilen mama want daar kan ik niet tegen nu moet ik ook huilen' en toen kwam er ook nog eens een 'ik hou van jou, en ik wil niet dat je pijn hebt' .... Toen brak ik echt compleet... grmbl begin nu alweer te huilen nu ik het opschrijf, maar ik ben serieus zo ontzettend zo trots en zo ...... heb er gewoon geen woorden voor

Ook doet hij sinds ik ziek ben elke dag de kattebakken en het eten voor de kat(ten), en komt hij me regelmatig spontaan vragen of hij misschien wat eten of drinken voor me kan pakken... al dat soort dingen...

En ik ben zo onbeschrijfbaar trots op hem... En ik wou dat ik momenteel meer moeder voor hem kon zijn, want eigenlijk heb ik het liever andersom!.. Maar hopelijk kan dat snel weer als deze stomme pijn weer weg is ...

Maar ook het feit dat hij met iets als zo'n id-tag zo blij kan zijn...

We zijn samen online gaan kijken en hij heeft zelf de kleuren gekozen en wat er op moest komen te staan, ik vroeg bijv. wil je er op dat je asper hebt? En hij zegt ja liever wel dan weten mensen dit mocht er iets gebeuren. Dus ik zeg 'okay'..

En toen het ding gisteren met de post kwam hij kon niet wachten tot ik de enveloppe open maakte en hij was er zo apetrots mee en dan nog eens zeggen "nou en dan hoef jij tenminste minder zorgen meer te maken mama.." het breekt mijn hart zowat van liefde... hij weet dat ik mij altijd zorgen maak, maar ook dat ik dat doe omdat ik van hem hou, zoals elke moeder.. maar hij snapt het gewoon, en dat is het wat mij zo raakt

Hij wou de foto ook zelf er op, en dat het randje echt blauw glitter licht geeft in het donker, dat moest ik er ook echt van hem bij vertellen.. kweetnie maar dat een kind van 13 met zoiets kleins zo blij kan zijn...en op zo'n wijze kan redeneren dat raakt mij gewoon soms echt even teveel... daar raak ik echt emotioneel van

Dus speciaal voor mijn kleine grote man nog even zijn "gekke bekken gezicht" van deze trotse mama



[ Bericht 13% gewijzigd door #ANONIEM op 12-07-2009 07:07:03 ]
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')