Niet dood, dat is straks de bedoeling met griepvaccin.quote:Op zaterdag 11 juli 2009 15:58 schreef justmattie het volgende:
Iedereen die vroeger ingeënt is krijgt dus kanker en hersenafwijkingen en gaan vroeg dood![]()
![]()
Artsen zijn alleen op de hoogte van het aantal nullen op hun bankrekening.quote:Op zaterdag 11 juli 2009 15:58 schreef Rubber_Johnny het volgende:
[..]
Maar zo net nog waren ze van alles op de hoogte?
ja maar stel... dat het zo is. ikzelf denk van wel!quote:Op zaterdag 11 juli 2009 16:02 schreef Dennis_enzo het volgende:
[..]
Whehehe je moet wat langer trollen voordat het geloofwaardig word
1-0quote:Op zaterdag 11 juli 2009 16:05 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Artsen zijn alleen op de hoogte van het aantal nullen op hun bankrekening.
Is toch wat jij zegt. Vaccinatie's zorgen voor hersenafwijkingen en kanker. En de kans is groot dat je daar aan dood gaat. Als je met H1N1 opgenomen wordt in het ziekenhuis, dan kun je jezelf wel voor de kop slaan toch dat je die prik niet heb gehaald of ga jij liever dood aan die griep ?quote:Op zaterdag 11 juli 2009 16:04 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Niet dood, dat is straks de bedoeling met griepvaccin.
Chronisch ziek zodat je constant of geregeld de pillenrotzooi van BigPharma inneemt om je zelf provisorisch op te lappen.
Laat jij je verstand lekker op nul, gewoon niks van geloven.quote:Op zaterdag 11 juli 2009 16:10 schreef EdAtTheBar het volgende:
Lambiekje, ik kan de woorden niet vinden om te omschrijven hoe triest jij bent![]()
Ik word schijtziek van die doorgeslagen complottheorieaanhangers.
Dat is nu precies de angst die aangepraat wordt via krant en TV.quote:Op zaterdag 11 juli 2009 16:08 schreef justmattie het volgende:
[..]
Is toch wat jij zegt. Vaccinatie's zorgen voor hersenafwijkingen en kanker. En de kans is groot dat je daar aan dood gaat. Als je met H1N1 opgenomen wordt in het ziekenhuis, dan kun je jezelf wel voor de kop slaan toch dat je die prik niet heb gehaald of ga jij liever dood aan die griep ?
Prima, dat doe ik al mn hele leven. Het heeft me altijd geholpen en er is geen spoortje van kanker of hersenafwijking te vinden. Bij jou soort is dat duidelijk niet het geval.quote:Op zaterdag 11 juli 2009 16:11 schreef Mailb0mber32 het volgende:
[..]
Laat jij je verstand lekker op nul, gewoon niks van geloven.
Laat jezelf en je familie gewoon volspuiten met allerlei vaccins.
Volgens zijn onderschrift zit zijn verstand in z'n lul.quote:Op zaterdag 11 juli 2009 16:11 schreef Mailb0mber32 het volgende:
[..]
Laat jij je verstand lekker op nul, gewoon niks van geloven.
Laat jezelf en je familie gewoon volspuiten met allerlei vaccins.
Ja maar de gevolgen moeten we dan straks 3 dubbel voor gaan betalen, letterlijk en figuurlijkquote:Op zaterdag 11 juli 2009 16:08 schreef Mailb0mber32 het volgende:
Lambiekje, ik vertrouw die troep ook niet. De gemiddelde Fokker accepteert echter klakkeloos alles wat door de mainstream media wordt beweerd.
Laat ze maar lekker volgespoten worden met troep en zware metalen, we merken de gevolgen wel.
waarom denkt iedereen hier dat je zwaar ziek wordt van de griep?! I don't get it?!quote:Op zaterdag 11 juli 2009 16:16 schreef EdAtTheBar het volgende:
[..]
Prima, dat doe ik al mn hele leven. Het heeft me altijd geholpen en er is geen spoortje van kanker of hersenafwijking te vinden. Bij jou soort is dat duidelijk niet het geval.
Blijf jij vooral vasthouden aan je principes stoere rebel! Ook al je straks zwaar ziek blijkt te zijn.
Het is toch zo dat bij de reguliere griep de oudsten wel dood gaan. Omdat hun immuunsysteem erg verzwakt is. Deze griepvariant treft voornamelijk de middenmoot. Dus dit is niet een reguliere griep... Think again !quote:Op zaterdag 11 juli 2009 16:15 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Dat is nu precies de angst die aangepraat wordt via krant en TV.
Die griep is dus een duizendvoud minder schadelijk dan de reguliere griep?!! Was je 10 jaar terug bang voor de griep? Waarom dan nu wel? Omdat kranten en journaal die onzin verkondigen?
Volgens mij beseft men niet dat je nu dus straks SOWIESO het virus in je krijgt. Regulier zou de 23mlj van de staatsloterij winnen aanzienlijker zijn.
Think Again!
Mag ik jou vragen naar je opleidingsniveau?quote:Op zaterdag 11 juli 2009 16:20 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
waarom denkt iedereen hier dat je zwaar ziek wordt van de griep?! I don't get it?!
Kijk hoe ziek de besmette gevallen in 't buitenland ervan worden.quote:Op zaterdag 11 juli 2009 16:20 schreef Lambiekje het volgende:
waarom denkt iedereen hier dat je zwaar ziek wordt van de griep?! I don't get it?!
Komt omdat de oudere generatie deze griep al heeft meegemaakt in de jaren 70 en 50.quote:Op zaterdag 11 juli 2009 16:21 schreef justmattie het volgende:
[..]
Het is toch zo dat bij de reguliere griep de oudsten wel dood gaan. Omdat hun immuunsysteem erg verzwakt is. Deze griepvariant treft voornamelijk de middenmoot. Dus dit is niet een reguliere griep... Think again !
en waarom zou de sterkste groep van de mensen het vatbaarst zijn? Tsssk wat denk je wel niet.quote:Op zaterdag 11 juli 2009 16:21 schreef justmattie het volgende:
[..]
Het is toch zo dat bij de reguliere griep de oudsten wel dood gaan. Omdat hun immuunsysteem erg verzwakt is. Deze griepvariant treft voornamelijk de middenmoot. Dus dit is niet een reguliere griep... Think again !
hboquote:Op zaterdag 11 juli 2009 16:23 schreef EdAtTheBar het volgende:
[..]
Mag ik jou vragen naar je opleidingsniveau?
Niet liegen!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |