Binnenkort ga ik weer op vakantie in het buitenland naar een jongerencamping. We hebben ons daar vorig jaar erg vermaakt, vooral omdat de leeftijd daar tussen de 18 en 25 jaar ligt, en er veel leuke meisjes rondlopen. Zelf ben ik 19 jaar.
Alleen is er iets wat ik zelf erg genant vind, want er is een zwembad bij met een sauna, en daar zit het hem. Ik vind zelf lekker zweten in de sauna heerlijk, maar dat vind niet alleen ik, maar ook de meisjes van die camping.
Wat ik daarbij vervelend vind ik dat ik altijd een boner krijg bij het zien van al die naakte tienermeisjes in de sauna. Ik kan er niets aan doen, ik probeer al niet te kijken, maar je wilt ook niet de hele tijd naar de grond kijken.
Wat ik dus zoek is of er een soort impotentiemiddel is zeg maar, dus het tegenovergestelde van viagra. Want ik vind het verschrikkelijk genant als ik tussen de naakte 19 jarige meisjes in de sauna zit, en zij zien dat ik een boner krijg.
Tips anyone?
Veni vidi foetsie