Tja dat kost dan weer teveel moeite blijkbaar, ze wilt het huidige leijke blad niet vervangen door een goedkoop alternatief, want kunststof bladen zijn duur, maar ze wilt het wel verven voorzien van plakfolie tegelen, alsof dat niet er niet goedkoop uitziet.quote:Op zaterdag 11 juli 2009 14:38 schreef Dr.Hilfiger het volgende:
Eerst de zaak opruwen? Waarom sloop je het oude blad er niet af en tegel je op multiplex?
Ach dan weet je gelijk dat het grootste deel van dat geld in de badkamer zit.quote:Op zaterdag 11 juli 2009 14:20 schreef Oblivion het volgende:
Dit huis zou eigenlijk verkocht moeten zijn op de keuken en badkamer.
Die hebben in 2000 meer dan 90.000 gulden hebben gekost.
Het blad heeft een opstaand randje, lastig om daar mooi tegen aan te tegelen zodat je de voorkant ook mooi af kunt werken. Daarnaast zitten er groeven en opstaande staven in het blad.quote:Op zaterdag 11 juli 2009 14:45 schreef klipper het volgende:
[..]
Tja dat kost dan weer teveel moeite blijkbaar, ze wilt het huidige leijke blad niet vervangen door een goedkoop alternatief, want kunststof bladen zijn duur, maar ze wilt het wel verven voorzien van plakfolie tegelen, alsof dat niet er niet goedkoop uitziet.![]()
Nee, niet dus...quote:Op zaterdag 11 juli 2009 14:47 schreef klipper het volgende:
[..]
Ach dan weet je gelijk dat het grootste deel van dat geld in de badkamer zit.
quote:Op zaterdag 11 juli 2009 14:58 schreef Dr.Hilfiger het volgende:
[..]
Het blad heeft een opstaand randje, lastig om daar mooi tegen aan te tegelen zodat je de voorkant ook mooi af kunt werken. Daarnaast zitten er groeven en opstaande staven in het blad.
RVS zit al genoeg in deze keuken en ik vind het niet mooi in dit huisje.quote:
Persoonlijk zou ik er een blad van 50 euro opleggen met een RVS achterplaat. Smaken verschillen![]()
Voegen vind ik niet praktisch in een keukenblad.
Dat zou ook nog een oplossing zijn, alleen denk ik dat als ik het huidige blad weg haal, ik mezelf heel veel extra werk op de hals haal.quote:Op zaterdag 11 juli 2009 14:38 schreef Dr.Hilfiger het volgende:
Eerst de zaak opruwen? Waarom sloop je het oude blad er niet af en tegel je op multiplex?
Het is maar net hoeveel tijd en geld je in iets wilt steken. Hoe ga je het randje afwerken? Half tegeltje met een stripje?quote:Op zaterdag 11 juli 2009 15:09 schreef Oblivion het volgende:
[..]
Die staven zitten los.
En die kleine groeven zijn op te vullen.
En die opstaande rand, daar moet je niet te moeilijk over denken.![]()
[..]
RVS zit al genoeg in deze keuken en ik vind het niet mooi in dit huisje.
Over smaak valt niet te twisten.quote:Op zaterdag 11 juli 2009 15:09 schreef Oblivion het volgende:
[..]
Die staven zitten los.
En die kleine groeven zijn op te vullen.
En die opstaande rand, daar moet je niet te moeilijk over denken.![]()
[..]
RVS zit al genoeg in deze keuken en ik vind het niet mooi in dit huisje.
Je haalt je juist minder werk op de hals. Hoe ga je het met de randjes bij de spoelbak doen, het ligt er nu in verzonken. Opvullen met plamuur? Waarmee ga je het materiaal opruwen? Haakse slijper? Schuurmachine?quote:Op zaterdag 11 juli 2009 15:11 schreef Oblivion het volgende:
[..]
Dat zou ook nog een oplossing zijn, alleen denk ik dat als ik het huidige blad weg haal, ik mezelf heel veel extra werk op de hals haal.
Nu zit het goed en waterpas.![]()
Het is sowieso te laag, woonde kleinere mensen.
Die paar centimeter moeten kunnen...
Alles kan en alles is mogelijk, als je oneindig veel tijd (en geld) hebt. Skiff's oplossing (de tweede) is zeker mogelijk. Maar... het is wel een ietswat simpele voorstelling van zaken.quote:Op zaterdag 11 juli 2009 15:45 schreef Oblivion het volgende:
Heb je wel eens wat weggehaald uit een oud huis?
Ik wel, en wat er achter zat beviel mij heel niet!
Nu zit het goed en het blijft er zitten.
Volgens deze post: Corian aanrechtblad, lelijk!!!!
Dan valt waarschijnlijk het opstaande randje ook weg.
Dat moet ik dan maar even zien.
En naar beneden is het inderdaad een kwestie van tegeltjes slijpen en ertegenaan ketsen.
(Hopelijk!)
quote:Op zondag 12 juli 2009 16:21 schreef MinderMutsig het volgende:
Ik zou denk ik toch ook gaan voor een goedkoop ander blad.
Daar is iets mee wat ik niet thuis kan brengen...quote:
Hoe bevalt de stoomoven trouwens?
heej aanrechtbladenman, ik heb ook zo'n probleempje! Ik heb een keilelijk bruin aanrechtblad, geen composiet of zoiets, ljkt een beetje op bruin kunststof met blokjes erin. Ik wil het ook een andere kler en vervangen is geen optie. De rest van de keuken kan ik deurtjes vervangen, plakplastic gebruiken maar dat blad MOET anders, help please!!!!!! Zou ik dat ook kunnen verven met hammerite ofzo?quote:[
mocht je nog vragen hebben over aanrechtbladen, ik zit in 'het wereldje' dus je mag me altijd PMen[/sub]
eh ik = vrouwquote:Op dinsdag 21 juli 2009 16:04 schreef zoetekauwtje het volgende:
[..]
heej aanrechtbladenman, ik heb ook zo'n probleempje! Ik heb een keilelijk bruin aanrechtblad, geen composiet of zoiets, ljkt een beetje op bruin kunststof met blokjes erin. Ik wil het ook een andere kler en vervangen is geen optie. De rest van de keuken kan ik deurtjes vervangen, plakplastic gebruiken maar dat blad MOET anders, help please!!!!!! Zou ik dat ook kunnen verven met hammerite ofzo?
Je zou het kunnen proberen natuurlijk, maar nogmaals, in vrijwel alle verf zitten stoffen die niet gezond zijn om binnen te krijgen en als je iets op je geverfde blad laat vallen schieten er zo stukjes verf af (vandaar de flexibele verf, daar schieten geen stukjes af). Bovendien heb ik geen idee van wat voor materiaal je werkblad is en of het überhaupt wel te schilderen is..quote:Op dinsdag 21 juli 2009 16:20 schreef zoetekauwtje het volgende:
sorry aanrechtbladenvrouw, ik heb er verder geen ervaring mee maar is schuren, matte lak, emailleachtige/transparantelak geen oplossing? Hete pannen komen nooit op mijn aanrecht (ik gebruik altijd onderzetters), krassen en snijden ook niet echt (alweer, altijd onderzetters) en het hoeft niet perfect te zijn, gewoon beter om tegenaan te kijken dan dit donkerbruine/bijna zwarte lelijke ouderwetse blad.
dat dacht ik al, hoe zit het met gifstoffen? Weet je dat?quote:Op dinsdag 21 juli 2009 16:32 schreef error_404 het volgende:
Epoxy is niet kras- en hittebestendig, ben ik bang....
Ook al snij je niet op je werkblad, je krijgt erg veel krassen van bijvoorbeeld serviesgoed.
Ik heb een paar jaar geleden een aantal grote kantinetafels laten maken met een epoxy blad; het ziet er nog steeds grappig uit, maar het krast wel als de neten. Een aanrechtblad krijgt meer te verduren.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |