Ik vind het een keiharde burn van je oma eigenlijk...dat jullie te weinig langskomenquote:Op donderdag 9 juli 2009 12:05 schreef Etcetera het volgende:
[..]
Oh zo
Mjah, zo heeft m'n zus een tijd terug ja een nieuwe auto gekocht, en dat had ze aan m'n oma gezegd. Eerste reactie: komt die auto dan wat vaker bij mijn huis langs?
Niet eens vragen wat voor een, of zeggen dat het leuk is, maar gewoon zo'n domme opmerking. GezelligEn zo zijn er wel meer dingen die ik niet snap
Ah dat wordt dus SC'en in een tentje?quote:Op donderdag 9 juli 2009 12:01 schreef Etcetera het volgende:
[..]
Wat heeft het leger er nou mee te maken dat ik zwaai
CZ is mijn vakantieadresCampzone
Net m'n moeder.quote:Op donderdag 9 juli 2009 12:05 schreef Etcetera het volgende:
[..]
Oh zo
Mjah, zo heeft m'n zus een tijd terug ja een nieuwe auto gekocht, en dat had ze aan m'n oma gezegd. Eerste reactie: komt die auto dan wat vaker bij mijn huis langs?
Niet eens vragen wat voor een, of zeggen dat het leuk is, maar gewoon zo'n domme opmerking. GezelligEn zo zijn er wel meer dingen die ik niet snap
Jaquote:
Ik vind het te bot voor woordenquote:Op donderdag 9 juli 2009 12:06 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Ik vind het een keiharde burn van je oma eigenlijk...dat jullie te weinig langskomen
Het automerk zou me dan ook geen reet interesseren.
Ik vind het nou geen raar gedrag
Mijn oma heeft ook rare acties uitgehaald. Toen mijn moeder haar een keer uitnodigde om op mijn verjaardag te komen (in Zeist) vond ze dat ik vanuit Enschede maar een keer bij hun langs moest komen in Breda om mijn cadeautje op te halen want ik had toch OV en anders zagen ze me nooit meer.quote:Op donderdag 9 juli 2009 12:05 schreef Etcetera het volgende:
[..]
Oh zo
Mjah, zo heeft m'n zus een tijd terug ja een nieuwe auto gekocht, en dat had ze aan m'n oma gezegd. Eerste reactie: komt die auto dan wat vaker bij mijn huis langs?
Niet eens vragen wat voor een, of zeggen dat het leuk is, maar gewoon zo'n domme opmerking. GezelligEn zo zijn er wel meer dingen die ik niet snap
Doet me denken aan de Opa van mijn ex. Die was net in een bejaardentehuis gegaan omdat zijn vrouw was overleden. Kwamen we op bezoek en bleven we een paar uurtjes, toen we weggingen vroeg hij heel verdrietig of we nu al echt weg moesten. En toen we naar de lift liepen zag ik zo'n inelkaar gezakt mannetje in de deur opening staan. Hartverscheurend. 7 maanden later was hij ook dood.quote:Op donderdag 9 juli 2009 12:06 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Ik vind het een keiharde burn van je oma eigenlijk...dat jullie te weinig langskomen
Het automerk zou me dan ook geen reet interesseren.
Ik vind het nou geen raar gedrag
De algemen interesse is er toch juist, als ze zo'n opmerking maakt? Ze wil gewoon vaker haar kleinkinderen zien. Lijkt me redelijk normaal. Ik zou me pas zorgen gaan maken als ze nooit meer naar jullie vraagtquote:Op donderdag 9 juli 2009 12:10 schreef Etcetera het volgende:
Ik vind het te bot voor woordenEen beetje interesse kan geen kwaad lijkt me
Tja, oude mensen klagen nou eenmaal. Vroeger was alles beter enzo. Cela Vita he?quote:En dat we te weinig langs komen zal vast wel zo zijn, maar het is wel elke keer 100 kilometer op en neer, zij kan ook eens wat vaker hier heen komen (wat ze echt nooit doet, terwijl de mogelijkheden er wel zijn) en als we er dan eens zijn zit ze over van alles en nog wat te klagen wat het er niet gezelliger op maakt
3x5 meter boogtent, gesponsord door defensie (seriouslyquote:Op donderdag 9 juli 2009 12:07 schreef mr_anonimous het volgende:
[..]
Ah dat wordt dus SC'en in een tentje?
Bij de bijbehorende accomodatie had ik familieweekendquote:Op donderdag 9 juli 2009 11:44 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
In Limburg weet ik wel een leuk hotelletje voor jullie.![]()
www.vijlerhof.nl
Dat slaapt prima. En je kan ook nog lopen zonder je knar tegen zo'n klotestok te stoten.quote:Op donderdag 9 juli 2009 12:14 schreef Etcetera het volgende:
[..]
3x5 meter boogtent, gesponsord door defensie (seriouslywaar lanmacht wel niet goed voor was
)
Zo, wat ben jij een pretletterquote:Op donderdag 9 juli 2009 12:12 schreef mr_anonimous het volgende:
[..]
Doet me denken aan de Opa van mijn ex. Die was net in een bejaardentehuis gegaan omdat zijn vrouw was overleden. Kwamen we op bezoek en bleven we een paar uurtjes, toen we weggingen vroeg hij heel verdrietig of we nu al echt weg moesten. En toen we naar de lift liepen zag ik zo'n inelkaar gezakt mannetje in de deur opening staan. Hartverscheurend. 7 maanden later was hij ook dood.
Ze belt nooit, als we willen weten hoe het gaat dan moeten wij bellenquote:Op donderdag 9 juli 2009 12:14 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
De algemen interesse is er toch juist, als ze zo'n opmerking maakt? Ze wil gewoon vaker haar kleinkinderen zien. Lijkt me redelijk normaal. Ik zou me pas zorgen gaan maken als ze nooit meer naar jullie vraagt
Truequote:Tja, oude mensen klagen nou eenmaal. Vroeger was alles beter enzo. Cela Vita he?
quote:I got done for shoplifting in ASDA today.
I paid for six cans of Sprite at the self checkout, but when security checked my bag, they discovered I'd picked seven up.
Wat zijn jullie allemaal hardquote:Op donderdag 9 juli 2009 12:12 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Mijn oma heeft ook rare acties uitgehaald. Toen mijn moeder haar een keer uitnodigde om op mijn verjaardag te komen (in Zeist) vond ze dat ik vanuit Enschede maar een keer bij hun langs moest komen in Breda om mijn cadeautje op te halen want ik had toch OV en anders zagen ze me nooit meer.
Dat laatste klopt nu ook. Ik ga niet als een hond mijn cadeau ophalen
. Tenzij er een goede reden is (zoals met een gebroken been thuis zitten) maar dat was niet het geval
Nee niet dat Etcie's oma op de opa van mijn ex lijkt oid. Maar de post van Nem riep die herinnering bij mij op.quote:Op donderdag 9 juli 2009 12:15 schreef Soempie het volgende:
Ik denk dat de oma van Etcie nog wel kwiek is verder.![]()
Dus die vergelijking gaat dan niet helemaal op.
Ja hoor, die woont nog op zichzelfquote:Op donderdag 9 juli 2009 12:15 schreef Soempie het volgende:
Ik denk dat de oma van Etcie nog wel kwiek is verder.![]()
Dus die vergelijking gaat dan niet helemaal op.
We slapen in onze vouwwagen, die 3x5 is voor de pc's enzo, zitten we in te lannen. Plus een luifel van een meter of 8 lang geloof ikquote:Op donderdag 9 juli 2009 12:15 schreef mr_anonimous het volgende:
[..]
Dat slaapt prima. En je kan ook nog lopen zonder je knar tegen zo'n klotestok te stoten.
Ach ik kan soms ergens emotioneel door geraakt worden. Met name de angst dat ik zelf ooit zo word speelt daar in een rol denk ik.quote:
Zoals mijn oma altijd zegt: Bejaardentehuis? Nooit! Ik ga liever gewoon dood.quote:Ik ben vaak zat in een bejaardentehuis geweest en het is gewoon kut om daar te zitten als "bewoner"
quote:Op donderdag 9 juli 2009 12:18 schreef Etcetera het volgende:
[..]
Ja hoor, die woont nog op zichzelfZe heeft tegenwoordig wel hulp in huis, maar dat lijkt me logisch op een gegeven moment.
[..]
We slapen in onze vouwwagen, die 3x5 is voor de pc's enzo, zitten we in te lannen. Plus een luifel van een meter of 8 lang geloof ik
Dat kan ze wel zeggen maar soms is er gewoon geen andere oplossingquote:Op donderdag 9 juli 2009 12:20 schreef mr_anonimous het volgende:
Zoals mijn oma altijd zegt: Bejaardentehuis? Nooit! Ik ga liever gewoon dood.
Dit was niet hun eerste rare actie hoor, meer de zoveelste in een lange rij. En de "anders zien we hem nooit meer" was ongeveer anderhalve maand nadat ik als verrassing op nieuwjaarsdag bij ze was langs gegaan. Oh en daarvoor ben ik eerder vertrokken van het feest waar ik was. Maar daar werd blijkbaar niet aan gedachtquote:Op donderdag 9 juli 2009 12:17 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Wat zijn jullie allemaal hard
Ik heb geen opa's en oma's meer, wees blij dat je ze nog hebt
Ja dat is zeer logisch. Ik wil ook hulp in huis. Zo'n gezellige Zweedse verpleegster ofzo...quote:Op donderdag 9 juli 2009 12:18 schreef Etcetera het volgende:
[..]
Ja hoor, die woont nog op zichzelfZe heeft tegenwoordig wel hulp in huis, maar dat lijkt me logisch op een gegeven moment.
Jullie lijken wel een Mobiel Communicatie Center van de CIAquote:We slapen in onze vouwwagen, die 3x5 is voor de pc's enzo, zitten we in te lannen. Plus een luifel van een meter of 8 lang geloof ik
Als ik dat zeg tegen oma dan krijg ik een klap met de wandelstok.quote:Op donderdag 9 juli 2009 12:25 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Dat kan ze wel zeggen maar soms is er gewoon geen andere oplossing
Het klinkt meer alsof je gewoon een vriendin nodig hebtquote:Op donderdag 9 juli 2009 12:25 schreef mr_anonimous het volgende:
[..]
Ja dat is zeer logisch. Ik wil ook hulp in huis. Zo'n gezellige Zweedse verpleegster ofzo...![]()
[..]
Jullie lijken wel een Mobiel Communicatie Center van de CIA
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |