Ik heb vandaag pas mijn propedeuse uitgereikt gekregen, ik heb ook alleen een gewaarmerkte kopie opgestuurd.quote:Op woensdag 26 augustus 2009 11:50 schreef Horloge het volgende:
Nou, het gaat 'em waarschijnlijk toch niet worden aan de RUN. Ze nemen geen genoegen met een gewaarmerkt overzicht waaruit vrij duidelijk blijkt dat ik mijn propedeuse heb gehaald, maar willen per se een getuigschrift hebben. En laat de VU die nou niet uitgeven...
Ik moet dus nu mijn examencommissie aanspreken, maar die vergadert pas eind september weer (veel te laat). De RU's oplossing was om me dan maar voor de 'gewone' oplossing in te schrijven zodat ik wél vakken zou kunnen volgen, maar Studielink verzendt mijn verzoek niet (2 weken terug ingediend).![]()
Heb er een beetje genoeg van.
Bij mij naar m'n @student.ru.nl e-mailadres in ieder geval, neem aan dat iedereen 'm dus in z'n universiteitsmail heeft gekregen. Maar waarschijnlijk was jouw student e-mail nog niet eens aangemaakt op het moment dat de mail verstuurd werd, dus het is mij een raadsel hoe jij zou moeten weten dat je vrijdag een instaptoets hebt eerlijk gezegd. (als je het niet van anderen zou horen)quote:Op woensdag 26 augustus 2009 23:15 schreef appelsjap het volgende:
Waar hebben ze dat mailtje naar toe gestuurd?
Mja precies. Gaat nog wel leuk worden trouwens... 't Is ondertussen al weer anderhalf jaar terug dat ik voor het laatst enigszins les heb gehad, dus die instaptoets zal ik ook wel flink gaan verneuken denk ik zo.quote:Op woensdag 26 augustus 2009 23:37 schreef JennoL het volgende:
ook bedrijfskunde hier ( ja het zijn er veel dit jaar) het is idd zeer vaag over dat boek wat je mee mag nemen. Aan de andere kant willen ze gewoon kijken hoe het ervoor staat met onze kennis dus gwoon niks meenemen en gaan met die banaan.
Ik ben nu een jaar verder, heb ook nog geen idee en doe het precies hetzelfde.quote:Op woensdag 26 augustus 2009 20:57 schreef Omniej het volgende:
Wat het verschil tussen beide is: geen idee, maar als je je aanmeldt voor de juiste cursusgroep is het goed in ieder geval.
uiteraardquote:Op donderdag 27 augustus 2009 00:04 schreef Smart_ass het volgende:
Hebben jullie trouwens jullie roosters al bekeken?
Ik ben eigenlijk best wel benieuwd. Ik heb niet enorm veel contacturen, maar ik hoorde dat het wel vaak verspreid is over 5 dagen. Ik hoop het niet, anders moet ik zo vaak heen en weer nu ik nog geen kamer heb.quote:Op donderdag 27 augustus 2009 08:29 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
uiteraardben al helemaal ingeplanned voor de komende periode
quote:Op donderdag 27 augustus 2009 08:25 schreef Soempie het volgende:
[..]
Ik ben nu een jaar verder, heb ook nog geen idee en doe het precies hetzelfde.Ik kijk in m'n rooster welke vakken ik volg en in TIS zoek ik bij de verschillende kopjes naar de werkgroepen en de hoorcolleges, inschrijven, klaar. Heel onoverzichtelijk vind ik het. Ik ga ook elke keer alle kopjes langs om zeker te weten dat ik niet per ongeluk iets mis.
Geloof me: na vijf jaar doe je nog steeds precies hetzelfdequote:Op donderdag 27 augustus 2009 08:25 schreef Soempie het volgende:
[..]
Ik ben nu een jaar verder, heb ook nog geen idee en doe het precies hetzelfde.Ik kijk in m'n rooster welke vakken ik volg en in TIS zoek ik bij de verschillende kopjes naar de werkgroepen en de hoorcolleges, inschrijven, klaar. Heel onoverzichtelijk vind ik het. Ik ga ook elke keer alle kopjes langs om zeker te weten dat ik niet per ongeluk iets mis.
Oh, piece of cake.quote:Op donderdag 27 augustus 2009 17:52 schreef Horloge het volgende:
Gewoon wat je op het vwo al hebt gehad. Dingen als kansberekening, hypothese toetsen, misschien iets berekenen van de normale verdeling.
Ergens in het midden gok ik zo.quote:Op donderdag 27 augustus 2009 21:52 schreef dekloonvanzuen het volgende:
waar is het collegezalencomplex?
Da's niet standaard. Officieel zou de maandag(middag?) onderwijsvrij moeten zijn, maar dat is ze bij ons op de opleiding al vijf jaar achter elkaar niet gelukt. Collegeplanning komt dan in de knoei enzo... STRESS!!!quote:Op donderdag 27 augustus 2009 16:34 schreef Soempie het volgende:
Maandag? Ik dacht dat alles dinsdag pas zou beginnen.
Ik denk het wel, maar ik heb nog niet op internet gekeken. Ik moet maar eens zien of ik eruit kan komen. Anders hoor ik het morgen wel.quote:Op donderdag 27 augustus 2009 08:43 schreef motorbloempje het volgende:
is je rooster nog niet bekend?lijkt me zeer sterk
Hmm, van wat ik zo even heb bekeken moet ik pas donderdag de 3e beginnen en dan ben ik vrijdag weer vrij.quote:Op donderdag 27 augustus 2009 22:04 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Da's niet standaard. Officieel zou de maandag(middag?) onderwijsvrij moeten zijn, maar dat is ze bij ons op de opleiding al vijf jaar achter elkaar niet gelukt. Collegeplanning komt dan in de knoei enzo... STRESS!!!
Ken je het Erasmusplein? Aan de ene kant heb je Erasmusgebouw met de Refter, en aan de andere kant de hoofdbibliotheek. Het CC ligt ook tegen dat plein.quote:Op donderdag 27 augustus 2009 21:52 schreef dekloonvanzuen het volgende:
waar is het collegezalencomplex?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |