In het agp slot gedaan, kabeltje naar de fan, zit er in. Er zit een ding op waar iets met 2 gaatjes op moet. Daar zit nog niks op maar ik moet even zoeken of ik die überhaupt wel heb.quote:Op woensdag 8 juli 2009 23:36 schreef RRGJL het volgende:
Ben je toevallig de powercables vergeten aan te sluiten op je grafische kaart?
Die toon komt er vrij zeker uit omdat je pc geen grafische kaart detecteert maar wel nodig heeft, uiteraard.
Hij blijft piepen volgens mijn vriend (gaat allemaal via telefoon).quote:Op woensdag 8 juli 2009 23:48 schreef bas-beest het volgende:
in wat voor volgorde piept 'ie?
Als je dat weet, kun je dat bij o.a. deze link nakijken.
Nice, morgen ff kijken, pc staat niet hier.quote:Op woensdag 8 juli 2009 23:55 schreef TTD het volgende:
Ik heb ook een 68xx kaart gehad namelijk de 6800GE van Asus en als goed is moet je 2 powerconnectors inpluggen anders krijgt die te weinig stroom of je voeding komt gewoon tekort.
Bedoel je dat het wattage van de voeding mss te laag is?quote:Op donderdag 9 juli 2009 00:00 schreef Heidens_Figuur het volgende:
Is inderdaad iets met de voeding van de plank. Dat is mooi kloot'n, want dan koelt ie niet best. Check even of je voeding het allemaal aankan, en of je alle kabeltjes goed vast hebt zitten. Mijn wijlen 8800GTX begon ook te janken als je de computer in slaapstand zette.
Geen idee, zou ik morgen even moeten kijken.quote:Op donderdag 9 juli 2009 00:06 schreef Heidens_Figuur het volgende:
Dat zou kunnen, hoeveel watt is de voeding?
Er hoeven geen fankabeltjes aan de AGP kaart. Ik had het idd over de voedingskabel die aangesloten moet worden op de kaart, zoals hierboven ook al iemand zei. Ik weet vrijwel zeker dat dat het probleem is. (eerlijk gezegd heb ik dan zoiets van: Google, of doe dit soort dingen niet als je dat niet kan of snapt).quote:Op woensdag 8 juli 2009 23:41 schreef Flaccid het volgende:
[..]
In het agp slot gedaan, kabeltje naar de fan, zit er in. Er zit een ding op waar iets met 2 gaatjes op moet. Daar zit nog niks op maar ik moet even zoeken of ik die überhaupt wel heb.
quote:Op donderdag 9 juli 2009 14:47 schreef Flaccid het volgende:
Er overheengekeken, gewoon zon stroom aansluiting met 4 dikke pinnen. Wat slecht
Dat noemen ze een Molex connector.quote:Op donderdag 9 juli 2009 14:47 schreef Flaccid het volgende:
Er overheengekeken, gewoon zon stroom aansluiting met 4 dikke pinnen. Wat slecht
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |