SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 9 juli 2009 14:27 schreef Reintji het volgende:
dat was ook nasty jaKen die nummers al. Dus die mix heeft niet zoveel zin, zijn gewoon wat nummers achter elkaarSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wel tof dat je het kent.
Nee. Hoezo?quote:Op donderdag 9 juli 2009 14:24 schreef Edwinuss het volgende:
Ben je nog steeds boos omdat het niet netjes in het restaurant was?
Duvel is tof en ik ben Baas NL, baasquote:Op donderdag 9 juli 2009 14:28 schreef Edwinuss het volgende:
[..]
Ken die nummers al. Dus die mix heeft niet zoveel zin, zijn gewoon wat nummers achter elkaar
Wel tof dat je het kent.
Wat moet hij hier anders gaan doen? Zeuren is gewoon het enige wat hij kan, heeft waarschijnlijk met zijn leeftijd te maken.quote:
Oeh, heb ik je op je tere zieltje getrapt door je favoriete restaurant af te kraken?quote:
Bart begin hier nou ook nietquote:Op donderdag 9 juli 2009 14:34 schreef Bart het volgende:
[..]
Oeh, heb ik je op je tere zieltje getrapt door je favoriete restaurant af te kraken?
Waarmee beginnen? Ik geef hier enkel aan dat ik enkele BK's op stations smerig vindt, dat is alles. Als Ed dan gaat huilen dat ik loopt te zeuren, wat moet ik dan?quote:
Gast we zitten in een bende johh? je weet toch Cripz and Bloodz en wij zijn de shitty Fivequote:Op donderdag 9 juli 2009 14:44 schreef Bart het volgende:
[..]
Waarmee beginnen? Ik geef hier enkel aan dat ik enkele BK's op stations smerig vindt, dat is alles. Als Ed dan gaat huilen dat ik loopt te zeuren, wat moet ik dan?
M'n favoriete restaurant is Saray hier in Leeuwarden. Ik kom daar zeker 2 keer per maandquote:Op donderdag 9 juli 2009 14:34 schreef Bart het volgende:
[..]
Oeh, heb ik je op je tere zieltje getrapt door je favoriete restaurant af te kraken?
Turks, altijd lekkerquote:Op donderdag 9 juli 2009 14:46 schreef Edwinuss het volgende:
[..]
M'n favoriete restaurant is Saray hier in Leeuwarden. Ik kom daar zeker 2 keer per maand
Dat hoort toch zo? Beetje vriendschappelijk knokken, dat versterkt de onderlinge band! Uiteraard bedoelde ik er niets kwaads mee tegenover Edje.quote:Op donderdag 9 juli 2009 14:46 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Gast we zitten in een bende johh? je weet toch Cripz and Bloodz en wij zijn de shitty Five![]()
jullie vechten nu al onderling
Klasse Bartquote:Op donderdag 9 juli 2009 14:51 schreef Bart het volgende:
[..]
Dat hoort toch zo? Beetje vriendschappelijk knokken, dat versterkt de onderlinge band! Uiteraard bedoelde ik er niets kwaads mee tegenover Edje.
Er gewoon niet heen gaan, mij zul je niet snel in een BK, Mac| of KFC zien. Het is meer je gefrusteerde kinderachtige gedrag wat je de laatste tijd ineens zit te vertonen. Maar als je mij graag op de kast wil hebben: succes, dat kan nog wel eens vrij lastig worden.quote:Op donderdag 9 juli 2009 14:44 schreef Bart het volgende:
[..]
Waarmee beginnen? Ik geef hier enkel aan dat ik enkele BK's op stations smerig vindt, dat is alles. Als Ed dan gaat huilen dat ik loopt te zeuren, wat moet ik dan?
Shitty Five Forevaquote:Op donderdag 9 juli 2009 14:53 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Klasse Bart![]()
Homies for Life.. Je weet toch
Ze hebben echt goed voerquote:Op donderdag 9 juli 2009 14:57 schreef lkb9000 het volgende:
De Zilte Zoen, dat klinkt fucking ranzig
Jou op de kast krijgen is vrij simpelquote:Op donderdag 9 juli 2009 14:59 schreef Pettigrew81 het volgende:
[..]
Er gewoon niet heen gaan, mij zul je niet snel in een BK, Mac| of KFC zien. Het is meer je gefrusteerde kinderachtige gedrag wat je de laatste tijd ineens zit te vertonen. Maar als je mij graag op de kast wil hebben: succes, dat kan nog wel eens vrij lastig worden.
Oh? Vertel.quote:Op donderdag 9 juli 2009 14:59 schreef Pettigrew81 het volgende:
[..]
Er gewoon niet heen gaan, mij zul je niet snel in een BK, Mac| of KFC zien. Het is meer je gefrusteerde kinderachtige gedrag wat je de laatste tijd ineens zit te vertonen.
Waarom zou ik jou in godsnaam op de kast willen hebben? Waarom zou ik überhaupt iemand op de kast willen hebbenquote:Maar als je mij graag op de kast wil hebben: succes, dat kan nog wel eens vrij lastig worden.
Nee.quote:Op donderdag 9 juli 2009 15:07 schreef AQuila360 het volgende:
Bart vind jij dat tvp's ook uit bof moeten?
Ik welquote:
Oké.quote:
quote:Op donderdag 9 juli 2009 15:10 schreef lkb9000 het volgende:
Ik ga ff The Conduit proberen bij een vriend, moi moi!
Eigenlijk is AQuila mijn ding maar die was al bezet op XBL.. Toen kwam ik op fok en deed ik ook maar360 er achter eigenlijk jammer.quote:Op donderdag 9 juli 2009 15:25 schreef Bart het volgende:
Zeg Aquila, als er een nieuwe Xbox uitkomt, laten we hem voor het gemak even de 720 noemen, ga je dan een nieuw account aanmaken met als nick AQuila720? Of blijf je dan AQuila360?
Dit is een boevenhol vind ik... Een vrijstaat in GAM waar iedereen met kwaad in de zin naar toe komt.quote:Op donderdag 9 juli 2009 15:22 schreef Tain het volgende:
Of er iemand anders in BoF kijkt behalve de vaste mensen daartis gewoon SC #2 in GAM
Helaas, alleen Strolie kan mensen van de shit list verwijderen als je genoeg respect hebt opgebouwd! Tot die tijd behoor je dus tot de Shitty Five.quote:
lekker belangrijkquote:Op donderdag 9 juli 2009 15:59 schreef Bart het volgende:
[..]
Helaas, alleen Strolie kan mensen van de shit list verwijderen als je genoeg respect hebt opgebouwd! Tot die tijd behoor je dus tot de Shitty Five.
Waarom kom je hier dan weer? Het lukte je niet om weg te blijven, maar de SC mag wel weg van jou?quote:Op donderdag 9 juli 2009 15:40 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Dit is een boevenhol vind ik... Een vrijstaat in GAM waar iedereen met kwaad in de zin naar toe komt.
Wat mij betreft mag Strolie de SC opdoeken maar dat zal wel niet.
Aarsgieren.quote:Op donderdag 9 juli 2009 16:05 schreef RitseB het volgende:
even al mijn boeken terug gebracht naar school, of ik tegelijk ook ff 17.87,- kon afrekenen
quote:Op donderdag 9 juli 2009 15:40 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Dit is een boevenhol vind ik... Een vrijstaat in GAM waar iedereen met kwaad in de zin naar toe komt.
Wat mij betreft mag Strolie de SC opdoeken maar dat zal wel niet.
Ik ben misschien ook wel 5 boeken meer dan een jaar thuis gehadquote:
Haloquote:Op donderdag 9 juli 2009 16:15 schreef lkb9000 het volgende:
The Conduit knalt lekkereindelijk weer een interessante wii titel
quote:Op donderdag 9 juli 2009 16:20 schreef lkb9000 het volgende:
Als het goed gedaan is is het toch wel erg leuk om met de wii te knallen
quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |