Ik wist niet dat jullie elkander kendenquote:Op woensdag 8 juli 2009 09:48 schreef Tha_Erik het volgende:
Baltar, je krijgt de groeten van Frollo.
Cd heet Anniemal,quote:Op woensdag 8 juli 2009 09:31 schreef Ang3l het volgende:
Nee ken ik niet, maar de omschrijving klinkt best ok
dat nr is zo dope (quote:Op woensdag 8 juli 2009 10:43 schreef Desmonkey het volgende:
Let's have some fun, this beat is sick
I wanna take a ride on your disco stick
Mogguh
Alleen van FOK! hoor.quote:Op woensdag 8 juli 2009 10:09 schreef Baltar het volgende:
[..]
Ik wist niet dat jullie elkander kenden![]()
Doe hem maar de groeten terug
Ja.quote:Op woensdag 8 juli 2009 11:06 schreef Ang3l het volgende:
He said: "It's not that you're not beautiful, you're just not beautiful to me"
She shaid: "How beautiful do I have to be? When I look in the mirror you're the only thing I see, and I have loved you beautifully"
Thanx, daar kan ik wel wat mee. Ga denk maar gewoon weer zeggen dat ik hem een aardige jongen vind, maar dat ik een relatie tussen ons niet zie.quote:Op woensdag 8 juli 2009 06:32 schreef keizerpinguin het volgende:
nou nu zou het wel moeten lukken......
quote:Bied eventueel een alternatief'
We kunnen toch vrienden blijven?'
idd. je begint namelijk de "relatie" met hele andere intensies dan vriendschappelijk. Meestal lukt het nooit om daarna "gewoon" vrienden te blijven. Enkel als je de "relatie" in eerste instantie vriendschappelijk begint, dan een relatie krijgt en het werkt niet, lukt het meestal nog wel om vrienden te blijven.quote:
Filmketting klinkt leuk, maar hoe gaat datquote:Op woensdag 8 juli 2009 14:50 schreef Ang3l het volgende:
Sgoed. Wat gaan we doen?
Filmketting?
Galaxy quest
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |