Dat lijkt me niet de basisopstelling voor dit seizoenquote:Vermoedelijke opstelling Ajax tegen WKE
nieuws Door: Redactie op 7 jul 2009
Vermoedelijke opstelling Ajax tegen WKEAjax speelt vanavond in Emmen tegen de amateurkampioen WKE. Ajaxlife.nl was vanochtend bij de training en zag dat een elftal Ajacieden in de Bloemenbeek was achtergebleven. Met enig voorbehoud kunnen we stellen dat deze spelers vanavond in de basis staan. De opstelling: Stekelenburg, Silva, Wielaert, Alderweireld, Anita, Kennedy, De Jong, Lindgren, Rommedahl, Cvitanich en Zeegelaar.
Deed 'ie in en tegen Werder ook.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 14:09 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Dat lijkt me niet de basisopstelling voor dit seizoen.
Anita op linksback!
Ik zie hem echt liever niet op linksback hoor...quote:Op dinsdag 7 juli 2009 14:10 schreef Radegast het volgende:
[..]
Deed 'ie in en tegen Werder ook.
Superanita kan alles, behalve koppen.
Ik hoop dat die komt alleen al voor die acties.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Als je met deze opstelling nog steeds niet van een paar amateurs kan winnen, weet ik het ook niet meer. Al zal het mij niks verbazen natuurlijkquote:
Onbegrijpelijk dat die gasten uberhaupt nog bij de selectie zitten. Echt... ik verbaas me er elk jaar weer over.quote:
Misschien brouwt Magical Jol er nog wat van..quote:Op dinsdag 7 juli 2009 14:15 schreef Nashje het volgende:
[..]
Onbegrijpelijk dat die gasten uberhaupt nog bij de selectie zitten. Echt... ik verbaas me er elk jaar weer over.
quote:Dagboek De Lutte (4): Bodul wil zich laten zien
Ajax begon dinsdagmorgen om elf uur aan de tweede training van de dag. Na de ochtendlijke bosloop trainden de Ajacieden nu op het veld van sv De Lutte. Darko Bodul onderging de oefenvormen met plezier, want hij heeft een duidelijk doel voor ogen.
Onder leiding van Michael Lindeman deed de groep, minus de beoogde basisspelers voor het oefenduel met WKE die in het hotel achterbleven om daar in de speciaal ingerichte fitnessruimte te werken, een uitgebreide serie kracht- en balansoefeningen. Na zo’n 25 minuten volgde een onderdeel passen en aannemen.
Toen was het tijd voor Martin Jol om zijn team bij elkaar te roepen en van tactische aanwijzingen te voorzien. De trainers formeerden een team dat van achteruit moest opbouwen, via twee centrale verdedigers, twee backs en drie middenvelders. Indien de opbouw slaagde, mocht de eenzame spits op doel afwerken. Een team bestaande uit twee aanvallers en drie middenvelders moest de opbouw verstoren. Jol hamerde voortdurend op de details en voorzag zijn manschappen van veel aanwijzingen.
Een oefeningen met inspelen, kaatsen en afwerken op de goal was het volgende onderdeel. De speler die het eerste drie goals op zijn naam had, mocht zich de winnaar van de oefening noemen. En nog was de training niet voorbij. Tussen en langs allerlei poortjes en hoedjes moesten de Ajacieden draaien, keren en sprinten.
Darko Bodul kwam tevreden kijkend van het trainingsveld af. De spits oogt fit en wil zich in de kijker spelen bij de nieuwe trainer. ,,Het is voor mij de eerste keer in De Lutte en ik heb het naar mijn zin hier’’, aldus Bodul. ,,Ik train heel hard, want ik wil me laten zien. Ik probeer me in de basis te spelen of op zijn minst bij de selectie te komen.’’
De aanvaller klaagt niet over het zware trainingsprogramma dat Ajax afwerkt. Integendeel: ,,Het hoort erbij dat het zwaar is. We willen zo hoog mogelijk eindigen dit seizoen, dus moeten we er voor werken. De trainer praat veel met ons, we weten wat er van ons verwacht wordt. Ik voel me fit en hoop dat het met het team en met mij persoonlijk allemaal goed komt.’’
Doe maar een Hertog Jannetje dan. Zuip ik ze op en pis ik ze keihard in het urinoir.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 14:16 schreef Silaz het volgende:
[..]
Misschien brouwt Magical Jol er nog wat van..
Mooie foto's weer, ook op AjaxLifequote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |