Hard trainen, volhouden en een goed voedings patroon zijn nog steeds het aller belangrijkste!quote:Op dinsdag 7 juli 2009 19:30 schreef Flappekz het volgende:
Allright...
Eerst nog maar eens een paar maanden hard trainen voordat we echt resultaat zien...
Voedingspatroon is iets waar ik nog een beetje zoekende naar ben eigenlijk...quote:Op dinsdag 7 juli 2009 19:35 schreef JeffreyXL het volgende:
[..]
Hard trainen, volhouden en een goed voedings patroon zijn nog steeds het aller belangrijkste!
Kijk even wat rond op het internet er zijn echt legio pagina's te vinden over hoe en wat. Belangrijk om te onthouden is gevarieerd eten en minder eten dan je verbruikt en je valt af, eet je meer dan je verbruikt dan kom je aan.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 19:37 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Voedingspatroon is iets waar ik nog een beetje zoekende naar ben eigenlijk...
daar ben ik ook wel ge interresseerd naar.....al doe ik al die oefeningen overigens 3 x per week en heb ik geen probleem met mn gewicht.....is het omdat je die dingen ook dagelijks doet maar met trainen extra uitvergroot en dus het gevolg is dat die spieren beter belast worden?quote:Op donderdag 9 juli 2009 13:05 schreef boskameel het volgende:
Ik wissel de cardio al zoveel mogelijk af. Doe elke week varierend roeien, hardlopen, crosstrainen en fietsen. Ben dus sinds vorige week begonnen met krachttraining erbij.
Maar waarom precies die functionele oefeningen dan?
Ik denk niet dat je daarom de focus moet leggen op de spieren die je dagelijks gebruikt.quote:Op donderdag 9 juli 2009 13:41 schreef Laysa het volgende:
[..]
daar ben ik ook wel ge interresseerd naar.....al doe ik al die oefeningen overigens 3 x per week en heb ik geen probleem met mn gewicht.....is het omdat je die dingen ook dagelijks doet maar met trainen extra uitvergroot en dus het gevolg is dat die spieren beter belast worden?
Dat dus....Je moet niet teveel op je gewicht letten. Kijk liever naar hoe het gewicht is opgebouwd.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 11:33 schreef NJ het volgende:
Van krachttraining krijg je een beter en gezonder lichaam, maar val je niet per definitie af. Spierweefsel is immers zwaarder dan vet.
Het is wel een goede manier om overtollig vet kwijt te raken.
Mijn lichaam is nog niet gewend aan voluit roeien hoorquote:Op donderdag 9 juli 2009 12:43 schreef Chrismo het volgende:
De reden waarom je niet meer afvalt met cardio alleen is omdat je je lichaam waarschijnlijk aan het conditioneren bent voor één specifieke activiteit, loopband, crosstrainer etc.
Dit is wat er gebeurd wanneer je weinig varieert in je training, het lichaam past zich aan aan de activiteit.
Gaat mij eigenlijk meer om sneller vet te verbranden (cardio in combinatie met krachttraining), maar zichtbare spieren zijn natuurlijk altijd mooi meegenomen.quote:Op zondag 12 juli 2009 22:25 schreef Guizeppa het volgende:
Nou ik ben zelf ook geen pro op dit gebied, maar doe wel zelf krachttraining enzo.
Maar het belangrijkste is om te beginnen met cardio. Je kunt je spieren wel trainen, maar dan worden ze sterker, maar niet zichtbaar. Je moet eerst vet verbranden met cardio, daarna kracht.
Ja echt supersnel zal het nooit gaan, want aan annorexia kan je beter niet beginnen denk ik, het heeft wel wat tijd nodig, maar dan heb je ook wat!quote:Op zondag 12 juli 2009 22:27 schreef boskameel het volgende:
[..]
Gaat mij eigenlijk meer om sneller vet te verbranden (cardio in combinatie met krachttraining), maar zichtbare spieren zijn natuurlijk altijd mooi meegenomen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |