quote:Velibor Vasovic schreef:
Dit komt helemaal goed voor Ajax. Kan niet anders. Obradovic speelt aankomend seizoen voor Ajax. Zaakwaarnemer op uitnodiging van Blind en Jol naar Amsterdam.
Vijf miljoen in twee termijnen, wordt binnen afzienbare tijd door bestuur Partizan fiat voor gegeven
quote:Velibor Vasovic schreef:
Het concrete bod van Atletico (vanmorgen per fax binnengekomen, volgens Ivan Tomic) ligt zelfs aanmerkelijk hoger dan de op handen zijnde deal tussen Partizan en Ajax.
Daarom is er een meeting op directie niveau ingelast. Ook als je de volgende info er bij betrekt:
Damjanac wil zijn pupil graag naar Ajax brengen, omdat -zoals diverse malen al verteld- de voorkeur van Ivan bij Ajax ligt. Ik vermoed echter dat er nog een reden achter zit. Misschien binnenkort daar meer over.
quote:Ajax ver met linksback Atouba (HSV)
Door MAARTEN WIJFFELS
AMSTERDAM - Thimothée Atouba moet de eerste aanwinst van Ajax worden in dit seizoen. De 27-jarige linksback wordt transfervrij overgenomen van Hamburger SV.
Atouba speelde 37 interlands voor Kameroen en kwam behalve in de Bundesliga ook al uit in het Engelse Premiership. Daar speelde hij in het seizoen 2004-2005 voor Tottenham Hotspur, de club waar de huidige Ajax-trainer Jol hem leerde kennen.
Jol werkte ook afgelopen seizoen bij HSV met Atouba, die weer fit is bevonden na een langdurige blessureperiode. Hij scheurde afgelopen seizoen zijn achillespees.
Dat Atouba transfervrij kan worden overgenomen van HSV, is omdat hij in Hamburg niet is ingegaan op een voorstel om zijn aflopende contract tegen dezelfde financiële voorwaarden te verlengen.
HSV deed hem een aanbieding op hetzelfde niveau, in de maanden dat de Afrikaan revalideerde van zijn achillespeeskwetsuur. Die liep Atouba op in oktober 2008 in het UEFA Cup-duel met Zilina, in dezelfde poule als waarin Ajax zat.
Atouba is 1.91 meter lang en 80 kilo zwaar en zou meteen de langste veldspeler in de selectie van Jol worden. Die zoekt behalve naar routine ook naar ‘body’ om Ajax weerbaarder te maken. In zijn hele profcarrière speelde Atouba 236 competitiewedstrijden voor vier clubs.
quote:Vertrek ’Hunter’ laat Ajax koud
Van onze Telesportredactie
MADRID, dinsdag
Een eventueel vertrek van Klaas-Jan Huntelaar bij Real Madrid heeft geen nadelige gevolgen voor Ajax. De Amsterdammers kwamen een half jaar geleden een transfersom met de Koninklijke overeen die gedeeltelijk was opgebouwd uit prestatiecomponenten. Ajax heeft destijds laten vastleggen dat de bonussen voor vijf jaar (de lengte van Huntelaars contract) gelden en zijn gebaseerd op de prestaties van Real, ongeacht waar de Nederlander speelt.
Zo lijkt Ajax zelfs garen te spinnen bij het aantrekken van Albiol, Kaka, Cristiano Ronaldo en Karim Benzema. Mogelijk incasseert Ajax ook een percentage van de eventuele nieuwe transfersom van Huntelaar. „We worden er in elk geval niet slechter van”, zegt een woordvoerder. „We hopen echter ook dat het Klaas-Jan goed gaat.”
quote:Verhoeven kost Ajax half miljoen
Van onze Telesportedactie
AMSTERDAM, dinsdag
FC Volendam is niet van plan om Jeroen Verhoeven zonder slag of stoot naar Ajax te laten vertrekken. De Amsterdammers moeten een half miljoen euro betalen om het één jaar doorlopende contract van de 29-jarige keeper af te kopen.
„We zijn al drie weken in voorbereiding en Jeroen vertrekt alleen als Ajax betaalt wat wij willen. Of de transfer doorgaat, ligt dan ook volledig aan Ajax, hoe graag men Jeroen wil”, aldus technisch directeur Peter Wijker, die niet op de transfersom wenst in te gaan.
Hoewel Verhoeven staat te trappelen om naar de ArenA te verhuizen, wil Wijker de doelman graag langer aan FC Volendam binden. „Donderdag heb ik hem via de mail een driejarige aanbieding gedaan.” Mocht Volendam voet bij stuk houden, dan komt wellicht de transfervrije Khalid Sinouh in beeld.
quote:Onyewu neemt tijd
Van onze Telesportredactie
NEW YORK, dinsdag
Ajax is nog steeds in de markt om Oguchi Onyewu in te lijven. „Het is één van de clubs die zich officieel heeft gemeld”, zegt Lyle Yorks, de zaakwaarnemer van de 27-jarige Amerikaan, die benadrukt dat de centrale verdediger de tijd zal nemen om zijn nieuwe club te bepalen. „Eind volgende week zal hij zijn keuze bekendmaken. En Ajax is een serieuze optie.” De Amsterdammers hebben echter stevige concurrentie. Sinds gisteren prijkt ook de naam van het kooplustige Real Madrid op het lijstje geinteresseerden.
Nou check maar eens wat filmpjes op youtube, dan heb je wel een mening over deze man. Hij is doldwaas en ik hoop echt met heel mijn hart dat hij ver van Amsterdam wegblijft.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 08:07 schreef Wooldoor het volgende:
Fucking verassend, de hele naam Atouba was tot gisteravond niet voorgekomen en ineens in het in een avond rond. Ik weet niet wat ik ervan moet denken.
Ach we kunnen wel een slager gebruiken achterinquote:Op dinsdag 7 juli 2009 08:13 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Nou check maar eens wat filmpjes op youtube, dan heb je wel een mening over deze man. Hij is doldwaas en ik hoop echt met heel mijn hart dat hij ver van Amsterdam wegblijft.
Weet niet of hij een slager is. Hij gaat mensen voorbij als hij de achterste man is, neemt ongelofelijk veel risico.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 08:15 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
Ach we kunnen wel een slager gebruiken achterin
Ik heb me erg goed vermaakt met die filmpjes moet ik zeggenquote:Op dinsdag 7 juli 2009 08:13 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Nou check maar eens wat filmpjes op youtube, dan heb je wel een mening over deze man. Hij is doldwaas en ik hoop echt met heel mijn hart dat hij ver van Amsterdam wegblijft.
quote:Op dinsdag 7 juli 2009 08:54 schreef koningdavid het volgende:
Die filmpjes van hem zijn wel geniaal trouwens. Wat een mafkees.
Jol had hem zowel bij HSV als Tottenham, mag toch hopen dat hij hem kent jaquote:Op dinsdag 7 juli 2009 08:48 schreef koningdavid het volgende:
Is het al rond dan met die Aboutaleb?
Als ie van HSV komt zal Jol wel weten wat ie aan hem heeft.
Ja, Vonk wil dolgraag derde keeper worden zodat hij het WK in Zuid-Afrika mist.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 09:01 schreef w00h00 het volgende:
We gaan toch niet 500.000 voor zo'n frikandellen vijver betalen? Beter steek je dat geld in de Arena of kom
je de supporters ergens mee tegemoet. En sowieso Verhoeven, haal dan in iedergeval iemand met ervaring zoals Vonk daar hebben Steek en Vermeer tenminste iets aan..
En optyfen met die Atouba wat een clown is dat zeg.
quote:Op dinsdag 7 juli 2009 09:11 schreef TAV74 het volgende:
Ok, komen ze ineens met Atouba... neem aan dat Jol weet wat hij doet aangezien hij hem kent, maar mijn hart gaat er nog niet sneller van kloppen.
Ik bedoel een type Vonk, iemand die al jaren lang keeper is en ontzettend veel ervaring op dat gebied heeft.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 09:12 schreef rompompom het volgende:
[..]
Ja, Vonk wil dolgraag derde keeper worden zodat hij het WK in Zuid-Afrika mist.
Je kan wel een volledig eredivisiewaardige 3e keeper willen hebben, maar dat soort gasten willen spelen, kijk maar naar Gentenaar. Verhoeven is prima als nummer 3.
Lijkt me echt beter dat ze me dat niet aan gaan doenquote:Op dinsdag 7 juli 2009 09:14 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Dat komt nog wel. Als hij in zijn eigen strafschopgebied panna's gaat uitdelen.
Ik zie die gast ook zo nog een medespeler voor de 'fun' een panna geven.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 09:14 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Dat komt nog wel. Als hij in zijn eigen strafschopgebied panna's gaat uitdelen.
Nog liever Supusepa of Shakison. Ik heb het idee dat Atouba niet zo'n goed idee gaat zijn en een hoop ellende gaat opleveren.quote:
Sowieso nu een grafhekel aan die club gekregen. Onyewu moet naar Ajax verdomme.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 09:19 schreef Frankz0rz het volgende:
Mooi dat Ajax heeft laten vastleggen dat het ook bonussen krijgt als Huntelaar niet meer bij Real speeltAlleen heb ik toch liever dat Barcelona gewoon weer de titel pakt
quote:Jol werkte ook afgelopen seizoen bij HSV met Atouba, die weer fit is bevonden na een langdurige blessureperiode. Hij scheurde afgelopen seizoen zijn achillespees.
Nee. Oleguer, Wielaert en Sno zijn ook niet gescout. Dit is gewoon een speler die bekend staat bij Jol (helaasquote:Op dinsdag 7 juli 2009 09:22 schreef rompompom het volgende:
Mja, zou die gozer nou heel uitgebreid gescout zijn?
't Was ook eigenlijk een retorische vraag ja.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 09:24 schreef Nashje het volgende:
[..]
Nee. Oleguer, Wielaert en Sno zijn ook niet gescout. Dit is gewoon een speler die bekend staat bij Jol (helaas).
Toch een pijnlijke conclusie...quote:Op dinsdag 7 juli 2009 09:25 schreef rompompom het volgende:
[..]
't Was ook eigenlijk een retorische vraag ja..
quote:"Is dit een gevalletje Kuffour of is hij aanzienlijk beter."
Aanzienlijk beter en ook jonger.
Hij viel mij op door zijn enorme rushes aan de linkerkant, zijn verre ingooi en zijn inzet. Bij HSV heb ik hem weer meer zien spelen. Dat deed hij niet slecht al was hij redelijk vaak geblesseerd. Echter is dit een mooie optie. Een transfervrije speler, internationale ervaring, winnaarsmentaliteit en een sterk lichaam. Ik zie het positief. Atouba kan zelfs nog een beetje rouleren met Urby tijdens de wedstrijd. Niet teveel natuurlijk..;) Ik denk dat hij een ideale speler is voor het systeem van Jol (4-4-2 met een ruit op het middenveld).
geen idee of ie gescout is en ook niet of t een favoriet is van Jol al lijkt dat me wel logies aangezien ze bij Tottenham ook al bij elkaar waren. Vind t persoonlijk nog al toevallig dat zn contract is afgelopen nu Jol net bij Ajax zit.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 09:22 schreef rompompom het volgende:
Mja, zou die gozer nou heel uitgebreid gescout zijn? Ben er nooit zo'n fan van als een trainer z'n favorieten van de vorige club gaat halen. Dit baart me ook zorgen trouwens:
[..]
Wie zegt dat?quote:
Ricardo Moniz mag die nog wel halen van mij.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 09:34 schreef Nashje het volgende:
Ik vind wel dat V/d Boog en Blind een stokje mogen steken voor al die vriendjes van Jol.
Z'n broer, Lindeman, Petrovic, Sinouh en dalijk die houthakker ook nog. Ik word er een beetje moe van.
Als je met een trainer voor de lange termijn werkt mag je van mij best je eigen "kamp" opzettenquote:Op dinsdag 7 juli 2009 09:34 schreef Nashje het volgende:
Ik vind wel dat V/d Boog en Blind een stokje mogen steken voor al die vriendjes van Jol.
Z'n broer, Lindeman, Petrovic, Sinouh en dalijk die houthakker ook nog. Ik word er een beetje moe van.
Ik heb toch liever een verdediger die het simpel houd dan zo'n gek die ff een balletje achter het standbeen doet.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 09:36 schreef cheqy het volgende:
Net wat beelden van Atouba bekeken, wat een kleurrijk figuur.![]()
Heerlijk arrogant en er staat echt iemand, goede uitstraling en kan leuk voetballen. Een verdediger dat we nodig hebben .Als ie dan toch transfervrij is, laat maar komen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |