quote:Op maandag 6 juli 2009 20:15 schreef Llewella het volgende:
Wij komen even gedag zeggen!
De laatste tijd hier al niet veel geweest, m'n kleine meisje is echt geen baby meer! Zo'n grote meid al!
1 jaar Amber, 1 jaar moederschap, 1 jaar borstvoeding, wat een geweldig jaar is het geweest!
Ik had nooit van te voren kunnen vermoeden dat het moederschap zo mooi is! Maar wat wil je met zo'n lekker droppie!?
Ze is aan het opgroeien tot een geweldige meid, lief, makkelijk, maar ze kan ook serieus van d'r laten horen en heeft een behoorlijk eigen willetje. Het is zo'n heerlijke meid!
Vandaag is een mooie dag geweest, ze heeft lekker gespeeld met d'r cadeautjes, geschommelt in d'r paardenschommel, lekker gespeelt in de zandbak en in de prinsessenballenbak.
Dat die kleine meid al serieus gewoon speelt, met andere kindjes, lekker rondbanjeren, dan voel ik me zo trots, en dat terwijl ik een jaar geleden nog compleet gevloerd lag met zo'n klein ukkie in me armen, wat gaat de tijd toch hard!
Dag dag, veel plezier hier verder gewenst met alle oudere en nieuwe babietjes!
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
dat idee heb ik ook Freecell. hij groeit goed, eet goed, slaapt goed, ontwikkelt zich prima etc etc. Is nergens allergisch voor behalve dat hij heftig reageert op muggen. Dan moest ik maar een klamboe ophangen zei ze. ja best, maar die trekt dat kind zo van het plafond af. ik heb weinig zin in een dood kind door verstikking. ik heb nu een blauwe lamp en lavendel op de slaapkamer. sinds dat laatste geen mug meer gezien, maar toch moest ik nog meer doen volgens haar. nou weet ik overigens wel dat dat soort mensen je (onbewust) een negatief gevoel geven maar het is niet echt prettigquote:foto Op dinsdag 7 juli 2009 08:17 schreef freecell het volgende:
Arme tex(ik kan ook arme Hannah zeggen, maar wrs was het voor jou vervelender)
DJ, ik weet het ook niet... maar eens even kijken wat de fysio er van zegt? En vierde maand hè? Dan zit ze wrs nog steeds een beetje met FAS in haar hoofd. Daarom kan ze zo moeilijk doen over die spierspanning.
Nou, laat ze jeugdzorg maar bellen, het gaat toch goed nu?
hoe dan? want als hij over het bedje hangt; kan hij er via de spijltjes bij. en onze slaapkamer is niet zo groot dat hij bv in het midden van de kamer kan staan zodat ik de klamboe een halve meter buiten het ledikantje kan laten hangen.quote:foto Op dinsdag 7 juli 2009 08:39 schreef freecell het volgende:
Je hebt ook baby-klamboes waar ze niet bij kunnen volgens mij
ah morgen eens kijken dan, want ik kom er pal langs als ik naar mijn dochter ga morgen. thnxquote:foto Op dinsdag 7 juli 2009 09:02 schreef freecell het volgende:
Ja, wel via de spijltjes, maar hij zit er strak omheen zeg maar, dus JJ kan er niks meePrenatal heeft ze wel
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop