ik zie het voorlopig nog nietquote:Op dinsdag 21 juli 2009 23:02 schreef Ambrosius het volgende:
Baxter-Klaasen nu, kan heel spannend worden.
Allebei, Mardle stal wel echt weer de show, wat een gast blijft datquote:Op dinsdag 21 juli 2009 23:36 schreef Szura het volgende:
Heeft iemand Mardle gisteren gezien?
Heeft die echt staan huishouden of was Eccles weer eens bagger?
Hawaii 501quote:Op dinsdag 21 juli 2009 23:37 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Allebei, Mardle stal wel echt weer de show, wat een gast blijft dat.
taylor tikt em er met heelveel-2 af,. mentaal haakt ie altijd af tegen taylor,. lijkt wel of ie niet durft te winnen, teveel respect voor de grootmeester ofzo.quote:Op woensdag 22 juli 2009 21:53 schreef Ambrosius het volgende:
Lewis wint simpel met 13-5, zou dit dan eindelijk zijn grote overwinning worden? Volgende ronde Taylor.
het lijkt er wel weer op,. maar toch schrijf ik een aantal spelers nog niet af,. lui zoals jenkins, baxter, mardle of lewis laten het gewoon gebeuren,. maar king, barney, wade en vooral Gary Anderson zijn echt wel aan em gewaagd.quote:Op woensdag 22 juli 2009 23:03 schreef Ambrosius het volgende:
Schrijf de toernooiwinnaar maar vast op: Taylor.
Weer rond de 110 gemiddeld en Painter met 13-3 naar huis.
Verrassend en ook zeer ruimquote:Op donderdag 23 juli 2009 17:03 schreef Ambrosius het volgende:
Van der Voort wint met 13-6 van Mardle.
Het ziet er niet veel anders uit dan wanneer hij 100+ gemiddeld staat te gooien. ZIjn stijl oogt nou eenmaal nonchalant. Een 26 ziet er hetzelfde uit als een 180. Het enige wat je ziet is dat hij soms gaat duwen en trekken, maar dat heeft niet veel met focus te maken.quote:Op donderdag 23 juli 2009 22:49 schreef nightfall het volgende:
ik word inmiddels wel een beetje moedeloos van dat kinderachtige gedrag van barney als het even niet wil lukken, hij staat voor en doet het beter dan ze'n tegenstander en toch lijkt ie dan ze'n focus weer te verliezen als ie een paar keer geen tripple raakt,. die gast moet echt eens met een sport-zieleknijper gaan praten.
Precies, hij kijkt altijd alsof het volledig kut is.quote:Op vrijdag 24 juli 2009 00:14 schreef wimderon het volgende:
[..]
Het ziet er niet veel anders uit dan wanneer hij 100+ gemiddeld staat te gooien. ZIjn stijl oogt nou eenmaal nonchalant. Een 26 ziet er hetzelfde uit als een 180. Het enige wat je ziet is dat hij soms gaat duwen en trekken, maar dat heeft niet veel met focus te maken.
Ik irriteer mij vooral aan het nee schudden en aan de gekke bekken trekken als er een pijl in de 1 of 5 terecht komt. Totaal onnodig, en ook respectloos omdat hij vaak nog wel voorstaat.quote:Op vrijdag 24 juli 2009 00:14 schreef wimderon het volgende:
[..]
Het ziet er niet veel anders uit dan wanneer hij 100+ gemiddeld staat te gooien. ZIjn stijl oogt nou eenmaal nonchalant. Een 26 ziet er hetzelfde uit als een 180. Het enige wat je ziet is dat hij soms gaat duwen en trekken, maar dat heeft niet veel met focus te maken.
Dat is ook wel weer een beetje overdrevenquote:Op vrijdag 24 juli 2009 08:05 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Precies, hij kijkt altijd alsof het volledig kut is.
vooruit, bij z'n eerste live 9 darter leek hij blij.quote:Op vrijdag 24 juli 2009 08:17 schreef Bruce117 het volgende:
[..]
Dat is ook wel weer een beetje overdreven
quote:Op vrijdag 24 juli 2009 08:27 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
vooruit, bij z'n eerste live 9 darter leek hij blij.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |