klopt! Dat zal ik zeker niet ontkennen!!!quote:
Tot nu toe is het bij te houden op twee fora maar dat komt omdat ik hier nog niet zoveel reageer.quote:Op zaterdag 4 juli 2009 23:57 schreef evaxsis het volgende:
[..]
Wat leuk nou kan ik eindelijk is ff met je kan praten.
Want ik moet van Bommie steeds op VOL lezen en lees ik jou de hele tijd daar.
Vanmorgen kriebelde het zo erg dat ik bijna een account had aangemaakt om even reacties te geven.
Maar ik heb me in weten te houden, het is niet te doen joh, 2 fora en dan al het andere wat ik naast FOK! nog allemaal doe.
Hou je van online spelletjes doen maak dan een account aan op jijbent.nl dan kan ik daar tegen jou spelen als je dat leuk vind.
Preciesquote:
Kijk daar hou ik van, jou wil ik nu ook houden, mag dat?quote:Op zaterdag 4 juli 2009 23:38 schreef Borretje22 het volgende:
[..]
Geen excuus kan wel wat hebben hoor
Annie toch! Dat dát kan in nederlandquote:Op zondag 5 juli 2009 00:00 schreef Anniebab het volgende:
[..]
Moet je wel je klep open zetten he, mik ze der zo in
hihihi, je moest es weten wat ik allemaal uitvreetquote:Op zaterdag 4 juli 2009 23:57 schreef zouzou het volgende:
vr de eerste keer dat ik ga uit in mijn bed met een laptop ! hihihi!
Ik praat toch ook tegen jou de hele tijd, of ben ik nou echt heel vaag gewordenquote:Op zaterdag 4 juli 2009 23:40 schreef Anniebab het volgende:
[..]
Zie je?? Niemand zegt iets tegen me ik heb me plaats daar al verbeurt, gelukkig heb ik me wijn nog, das me enige vriend op t ogenblik...![]()
En wat heb je aan?quote:
Nou vertel esquote:Op zondag 5 juli 2009 00:01 schreef Tessio het volgende:
[..]
hihihi, je moest es weten wat ik allemaal uitvreet![]()
Ooow Boms ik moet nog zoveel lerenquote:Op zaterdag 4 juli 2009 23:42 schreef versabommie het volgende:
[..]
Ga jij ff op d'r reageren![]()
[ afbeelding ]
vertelquote:Op zondag 5 juli 2009 00:01 schreef Tessio het volgende:
[..]
hihihi, je moest es weten wat ik allemaal uitvreet![]()
nee je bent niet vaag... ik begrijp je nogquote:Op zondag 5 juli 2009 00:01 schreef evaxsis het volgende:
[..]
Ik praat toch ook tegen jou de hele tijd, of ben ik nou echt heel vaag geworden
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |