Dat ik het nog eens met je eens ben als het hierover gaatquote:Op zaterdag 4 juli 2009 23:42 schreef maril het volgende:
[..]
Dat is dus het kunstje, maar ik moet zeggen dat ik er geen moer aanvond op een paar leuke momenten na, Fifi bv.ijsbak Terpstra
Maar goed valse start wat mij betreft, morgen is er weer een andere aflevering slechter als vanavond kan niet.
Wat een saaie gasten.
Is dat via uitzending gemist ?quote:Op zondag 5 juli 2009 11:33 schreef harrejasses het volgende:
'Helaas hebben we alleen de internetrechten om de beelden in Nederland te mogen tonen'.
Noooo! Hoe moet ik nou de avondetappe terugkijken de komende twee weken![]()
Iemand enig idee voor een oplossing?
Ouderwets opnemen?quote:Op zondag 5 juli 2009 11:33 schreef harrejasses het volgende:
'Helaas hebben we alleen de internetrechten om de beelden in Nederland te mogen tonen'.
Noooo! Hoe moet ik nou de avondetappe terugkijken de komende twee weken![]()
Iemand enig idee voor een oplossing?
Stel je voor dat je leek bent. En dat ben jij zeker. Iemand, of een groep iemanden zegt: "Het moet precies 18 graden zijn" en een andere groep iemanden zegt "Het moet ergens tussen de 6 en 16 graden zijn.". Wie ben jij geneigd te geloven?quote:Op zondag 5 juli 2009 03:30 schreef wimderon het volgende:
Allemaal nattevingerwerk dus als we UtrechtSlim moeten geloven. Hoe zou zoiets gaan? Paar temperaturen op een dartboard prikken en gooien maar ofzo?
Jij denkt dus daadwerkelijk dat diegenen die wat anders doen dan wat jij hierboven schrijft maar wat doet en zich nergens op baseren?
Niemand zegt toch wat jij nu stelt. Die ijsbaden zijn gewoon van 6 tot 16 graden in te stellen, that's all. Iemand, of een groep iemanden die zegt dat ze ijsbaden van 8 graden nemen, of jij die vanachter je computer komt beweren dat dat onwaar is. Wie ben jij geneigd te geloven?quote:Op zondag 5 juli 2009 13:44 schreef UtrechtSlim het volgende:
[..]
Stel je voor dat je leek bent. En dat ben jij zeker. Iemand, of een groep iemanden zegt: "Het moet precies 18 graden zijn" en een andere groep iemanden zegt "Het moet ergens tussen de 6 en 16 graden zijn.". Wie ben jij geneigd te geloven?![]()
Kom op, wim, ik schat jou toch echt intelligenter in. Over nattevingerwerk gesproken. TVM moet zich dezelfde vraag stellen.
En waarom zijn ze dan precies in te stellen van 6 tot 16 graden? Waarom niet van -8 tot 38 graden? Ik denk niet dat Icy Solutions er veel aan Anna Meares zal slijten.quote:Op zondag 5 juli 2009 13:50 schreef wimderon het volgende:
[..]
Niemand zegt toch wat jij nu stelt. Die ijsbaden zijn gewoon van 6 tot 16 graden in te stellen, that's all. Iemand, of een groep iemanden die zegt dat ze ijsbaden van 8 graden nemen, of jij die vanachter je computer komt beweren dat dat onwaar is. Wie ben jij geneigd te geloven?
Normaal het uur voor de live-uitzending. Vandaag was de herhaling al voor 8-enquote:Op zondag 5 juli 2009 14:28 schreef JelleS het volgende:
Is er in de middag geen herhaling....
Waarom zijn de ultra-perfecte baden waar jij mee werkt alleen bij 25 minunten à 18 graden bruikbaar?quote:Op zondag 5 juli 2009 14:10 schreef UtrechtSlim het volgende:
[..]
En waarom zijn ze dan precies in te stellen van 6 tot 16 graden? Waarom niet van -8 tot 38 graden?
Denk het ook niet.quote:Ik denk niet dat Icy Solutions er veel aan Anna Meares zal slijten.
Utrecht, ik vind het best, als jij alles wat Jos Geijsel zegt voor de enige waarheid aanneemt moet je dat lekker doen. Gebruik je gezond verstand vooral niet. Ga er vooral vanuit dat al wat Jos Geijsel zegt de enige waarheid is en al wat daarvan afwijkt nergens op gebaseerd is.quote:wim, ik vind het best, als jij alles gelooft wat je op televisie ziet en in de krant leest moet je dat lekker doen. Gebruik je gezond verstand vooral niet. Ga vanavond zelf eens in een bad zitten van 8 graden. Ik daag je uit het 25 minuten vol te houden, want zo lang hebben je spieren na inspanning nodig om afval af te voeren.
ik vrees dat je hier een proxy voor nodig hebt, ze zien immers aan je ip dat je vanuit het buitenland komt.quote:Op zondag 5 juli 2009 13:14 schreef Knutknuttsson het volgende:
Iemand die ook toevallig in het buitenland woont of verblijft en graag de avondetappe wil zien (al dan niet in herhaling) en een oplossing weet voor hoe dat te doen?
Niet in het buitenlandquote:Op zondag 5 juli 2009 14:31 schreef JelleS het volgende:
Gelukkig terug te zien op de site van studio sport, zat op uitzending gemist te zoeken...
http://tour2009.nos.nl/video/bekijken/id/tcm:5-537745/avondetappe-4-juli
Vanavond:quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |