Snape kills Dumbledore.quote:Op donderdag 16 juli 2009 15:31 schreef Suusje-V het volgende:
Aaaaaah! Nog 3 uur en dan ga ik 'm zien!![]()
![]()
![]()
![]()
En dan kan ik ook eindelijk de spoilers hier lezen
Ya'know. But not why you think he doesquote:
quote:Op donderdag 16 juli 2009 15:37 schreef Asskicker14 het volgende:
[..]KneusSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Celebrities walk on red carpet because they are famous, I walk on toilet paper because I'm the shit
5 Xbox360 spellen: Halo 3 , Fable 2 ,Saints Row 2 , Pure en Virtua Tennis 3 te koop!
quote:Op donderdag 16 juli 2009 13:32 schreef bladibladibla het volgende:
Heb hem gisteren gezien, en ik vind het de beste film tot nu toe!Het mesje naast mij ging 3 meter haar stoel inSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Celebrities walk on red carpet because they are famous, I walk on toilet paper because I'm the shit
5 Xbox360 spellen: Halo 3 , Fable 2 ,Saints Row 2 , Pure en Virtua Tennis 3 te koop!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."If you can fake sincerity, you can fake pretty much anything."
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 16 juli 2009 13:32 schreef bladibladibla het volgende:
Heb hem gisteren gezien, en ik vind het de beste film tot nu toe!iddSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Aanrader
edit:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.friet saté![]()
harry potter![]()
net zulke bullshit als LOTR, blegh
Nobody likes you. You're ugly and your mother dresses you funny. Now smile, you douche.![]()
Harry Potter film een gigantische kaskraker ( rtl en recensie over harry potter ZONDER VOORBEREIDING door Fleur bij Giel Beelen ) 16 juli 2009
![]()
Ik heb hem gisteren ook gezien.
Ook ik vind het boek veel beter, ik las het boek in tranen uit. Bij de film is weinig emoties te bekennen vind ik, het raakte me niet.
Zaten wel een paar dramqueens in de zaal, en dan ook nog eens naast mij. Die zaten dus wel te janken.
Ik vind dit zeker NIET de beste Potter film.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op donderdag 16 juli 2009 22:25 schreef charmed_angel het volgende:
Ik heb hem gisteren ook gezien.
Ook ik vind het boek veel beter, ik las het boek in tranen uit. Bij de film is weinig emoties te bekennen vind ik, het raakte me niet.
Zaten wel een paar dramqueens in de zaal, en dan ook nog eens naast mij. Die zaten dus wel te janken.
Ik vind dit zeker NIET de beste Potter film.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...![]()
quote:Op donderdag 16 juli 2009 01:11 schreef Catwoman1986 het volgende:
Ik vond het een heerlijke film, heb echt genoten.
Maar helaas ontbraken er toch erg belangrijke stukken uit het boek!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar al met al, toch een toffe film, zeker 1 van de betere tot nu toe. Ze kunnen nou eenmaal niet alles uit het boek erin stoppen, dan zou de film uren duren. En gelukkig zijn ze zo slim om deel 7 meer tijd te geven!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...![]()
quote:Op donderdag 16 juli 2009 22:55 schreef Bartjebart het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Door een trage kaartjesmiep bij de bios stond ik 20 minuten in de rij om mn gereserveerde kaartjes af te rekenen. Daardoor heb ik de openingsscene gemist. Dat met die brug enzo ken ik wel uit de voorfilmpjes, maar welke chick is er aan het begin en wat doet ze?![]()
In het boek werd Harry in de trein gevonden door Tonks, in de film is dat door Luna Lovegood.
Is iemand dat ook opgevallen?
Is God willing to prevent evil, but not able? Then he is not omnipotent.
Is he able, but not willing? Then he is malevolent.
Is he both able and willing? Then whence cometh evil?
Is he neither able nor willing? Then why call him God?![]()
quote:Op vrijdag 17 juli 2009 00:17 schreef egeltje1985 het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Door een trage kaartjesmiep bij de bios stond ik 20 minuten in de rij om mn gereserveerde kaartjes af te rekenen. Daardoor heb ik de openingsscene gemist. Dat met die brug enzo ken ik wel uit de voorfilmpjes, maar welke chick is er aan het begin en wat doet ze?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Lame trouwens dat je daardoor het begin miste!!Viagra (vi-ag'-ruh) n. A chemical which increases the flow of blood to a man's brain![]()
quote:Op vrijdag 17 juli 2009 00:19 schreef Asskicker14 het volgende:Hi... gebruik ff spoilers...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...![]()
Gisteravond geweest, vond m erg goed.Zeker de beste tot nu toe, vooral veel humoristischer dan de voorgaande films.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op vrijdag 17 juli 2009 00:17 schreef egeltje1985 het volgende:
[..]Dat is dus de reden dat ik mijn gereserveerde kaartje 's middags al ophaalSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Door een trage kaartjesmiep bij de bios stond ik 20 minuten in de rij om mn gereserveerde kaartjes af te rekenen. Daardoor heb ik de openingsscene gemist. Dat met die brug enzo ken ik wel uit de voorfilmpjes, maar welke chick is er aan het begin en wat doet ze?
Kan ik 5 minuten voor het begin van de film binnenstappen
![]()
Forum Opties Forumhop: Hop naar: