dat is het probleem, niemand bij ons heeft er 1tjequote:Op vrijdag 3 juli 2009 18:12 schreef rene90 het volgende:
Een hele creditcard fixen voor een borg...., leen er één van iemand?
ik moet hem nog aanvragen en ga over 2 weken wegquote:Op vrijdag 3 juli 2009 18:25 schreef Marijkezwolle het volgende:
Ik weet niet wanneer je vertrekt, maar over het algemeen is het binnen een paar weken wel geregeldAnders zou je de ING even kunnen bellen, dan kunnen ze de status van je aanvraag zo nakijken
Het zal er om spannen of je hem dan op tijd hebt. Ik zou zeggen, bel ze morgen even en vraag hoe lang de verwerkingstijd nu ongeveer is. Met name omdat je nu voor de vakantieperiode zit, waarin waarschijnlijk meer mensen em zullen aanvragen.quote:Op vrijdag 3 juli 2009 18:40 schreef crazy987 het volgende:
[..]
ik moet hem nog aanvragen en ga over 2 weken weg
afdeling credit cards is vanavond ook nog te bereiken tot 9 uurquote:Op vrijdag 3 juli 2009 18:42 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
Het zal er om spannen of je hem dan op tijd hebt. Ik zou zeggen, bel ze morgen even en vraag hoe lang de verwerkingstijd nu ongeveer is. Met name omdat je nu voor de vakantieperiode zit, waarin waarschijnlijk meer mensen em zullen aanvragen.
SNS Bank (Mastercard) had de mijne op mijn verzoek met spoed geregeld - binnen 1 week. Wordt dat ding bij het eerste (test)gebruik ingeslikt omdat de automaat plotseling uitviel. Meteen het kantoor gebeld (ik moest de volgende dag naar de VS), die hebben een nieuwe aangevraagd en, nadat ik ze daar schriftelijk voor had gemachtigd, de kaart met DHL naar mijn hotel in de States gestuurd. Op donderdagmiddag werd de eerste kaart uitgegeven en ingeslikt, op de dinsdag saarop had ik de nieuwe al - in m'n hotel ergens in West Palm Beach, Ca.quote:Op zaterdag 4 juli 2009 08:51 schreef karr-1 het volgende:
Ik heb er onlangs 1 aangevraagd bij ABN en dat duurde ongeveer een week of 3 voor ik hem had. Mits alles in 1 keer goed gekeurd wordt en doorgaat.
Heb de mijne vrijdag gekregen van de ANWB, maar hoe lang duurde het voordat jij de pincode erbij kreeg? moet em voor vrijdag hebben eigenlijk!quote:Op zondag 5 juli 2009 10:21 schreef TommyGun het volgende:
Ik had mijn ANWB creditcard binnen 'n week.
Enkel dagenquote:Op zondag 5 juli 2009 18:10 schreef Hugo__Boss het volgende:
[..]
Heb de mijne vrijdag gekregen van de ANWB, maar hoe lang duurde het voordat jij de pincode erbij kreeg? moet em voor vrijdag hebben eigenlijk!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |