Euh... Goedequote:Op vrijdag 3 juli 2009 18:31 schreef ColdFeet het volgende:
Daph, wel iets van saus bij je woksels, hoop ik?
En hij rijd nog?quote:Op vrijdag 3 juli 2009 18:04 schreef Daph_ het volgende:
Oh mijn auto kostte trouwens 550 euro, inclusief APK die op dezelfde dag nog gedaan was
Een eend kost ook geen drol in vaste lasten en onderhoud, maar het is kreukelzone van bumper tot bumper. Veiligheid en betrouwbaarheid gaan bij mij voor.quote:Op vrijdag 3 juli 2009 18:40 schreef kwakveense het volgende:
tvp
pf: een fiat panda, een suzuki alto, die zijn licht dus ook goedkoop te verzekeren. maar eigenlijk denk ik dat je beter kunt wachten met een auto tot je het zelf kunt betalen...
De mijne kostte 500 gulden (plus een beetje voor de APK) en rijdt nog!quote:Op vrijdag 3 juli 2009 18:44 schreef Miss_S het volgende:
[..]
En hij rijd nog?
De zus van mijn vriend had ook zo'n goedkoop autootje gevonden ergens, maar afgelopen weekend kon ze dus na 3 maanden weer een nieuwe gaan kopen
Ach ja, met oude auto´s moet je geluk hebben, of je hebt pech. Ik heb aan mn auto voor 1550.- reparaties gehad de afgelopen maandquote:Op vrijdag 3 juli 2009 18:42 schreef Greys het volgende:
Tvp met de mededeling dat Heer G zijn oude witte moet-even-snel-iets-hebben Golfje voor 700 euro heeft gekocht en er prima in gereden heeft al die tijd! Het ding is ook omgedoopt tot El Cheapo en dat stond er zelfs in lettertjes achterop
Jup, vorig jaar maart gekocht en hij rijdt nogquote:Op vrijdag 3 juli 2009 18:44 schreef Miss_S het volgende:
[..]
En hij rijd nog?
De zus van mijn vriend had ook zo'n goedkoop autootje gevonden ergens, maar afgelopen weekend kon ze dus na 3 maanden weer een nieuwe gaan kopen
Ja, nou was ie al niet 100% toen ze hem kocht (als het regende werd je sowieso kleddernat in de autoquote:Op vrijdag 3 juli 2009 18:47 schreef Daph_ het volgende:
[..]
Jup, vorig jaar maart gekocht en hij rijdt nogIn de tussentijd 2 'problemen' gehad: uitlaat eronder vandaan gevallen (reparatie 65 euro) en hij lekte benzine (gerepareerd door ANWB man, gratisch
) maar verder doet ze het prima
![]()
Zonde dat ze zo snel weer een nieuwe kan kopen dan
Hahaha echt waar? Ik zie het helemaal voor mequote:Op vrijdag 3 juli 2009 18:49 schreef Miss_S het volgende:
[..]
Ja, nou was ie al niet 100% toen ze hem kocht (als het regende werd je sowieso kleddernat in de auto)
Nu heeft ze een suzuki alto gekocht, hopelijk blijft die langer goed
Ik zou het niet echt durven om zo'n goedkope auto te kopen, toch bang dat er iets mis mee is.
quote:Op vrijdag 3 juli 2009 19:08 schreef Greys het volgende:
Kroketje op brood, mjam!
Co, ik vind het zo fijn dat je hier weer gewoon bent, hoe stom dat ook klinkt!
Er is hier een lekker windje opgestoken, geen druppel gevallen verder, maar toch verfrissend die wind. Alle deuren staan nu tegen elkaar open, Borie in de ren buiten, boven alle ramen tegen elkaar open en ik zag de thermostaat temperatuur binnen een half uur van 27 naar 24 graden gaan in de woonkamer. De Bink en ik zijn errrrrrrg gelukkig!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |