quote:Op zaterdag 4 juli 2009 18:39 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
Martine Hafkamp gesignaleerd![]()
quote:Op zaterdag 4 juli 2009 18:39 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
Martine Hafkamp gesignaleerd![]()
Toch ben ik van mening dat ze ook die lijn veel beter uit hadden kunnen werken.quote:Op zondag 5 juli 2009 09:26 schreef lady-wrb het volgende:
jack is in ieder geval verwant aan nazi's via zijn oma (t was toch zijn oma die hij in die put heeft laten vallen? in de tijd dat gtst nog een beetje spannend was)
Mwah ik vind niet dat je de cliffhanger van een Nederlandse soap moet vergelijken met die van een Amerikaanse serie. Van een soap komen veel meer afleveringen en is veel minder budget beschikbaar, dan van Amerikaanse series. Voor de rest ben ik het wel met je eensquote:Op zaterdag 4 juli 2009 20:47 schreef cygnusx het volgende:
Als ik het nu eens naast wat cliffhangers/finale's leg van andere series, is gtst wel errrrg voorspelbaar.
Grey's anatomy de cliff van dit jaar was wel een shock voor iedereen die het serieus keek denk ik, prison break was een afronding en toch spannend. (verdere series eindigen nog of later, en series als 24 zijn losse verhalen per seizoen).
Mee eens, laatste redelijke verhaallijn was dat met René. En dat met die stalker van Dian was ook wel spannend.. Daarvoor dat met Vadim was wel leuk.. verder? Geen ideequote:Op zondag 5 juli 2009 14:38 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Toch ben ik van mening dat ze ook die lijn veel beter uit hadden kunnen werken.
Nogmaals die filmpjes die ik laatst gepost had over Marieke (zusje van Janine) die door een stelletje Hell's Angels werd belaagd, dat vond ik echte spanning. En vreemd genoeg kwam het me ook stukken realistischer over dan menigmene 'overweldigende' verhaallijnen van vandaag de dag![]()
waarschijnlijk komt die weer opdragen wanneer maxime definitief exit is.quote:Op zondag 5 juli 2009 15:29 schreef Liquidist het volgende:
Waar ze ook nog wat mee kunnen doen is Amy, de dochter van Ludo & Isabella. Iedereen behalve Charlie denkt dat die dood zijn (ontploffing - gebouw , etc). Ze stuurde Charlie toch een videotje dat ze veilig in het buitenland zat? Dat heeft ook nog wel potentie
En ik meestal RTL gemist..quote:Op maandag 6 juli 2009 16:43 schreef Frey het volgende:
Hoe slecht GTST ook is op het moment, het is op de eerste maandag van de zomerstop altijd even wennen. Ik heb zo de neiging om straks om 20:00 gewoon weer te gaan zitten kijken. Weg ritme.
Je kan die boxen van seizoen 1 en 2 weer eens open slaanquote:Op maandag 6 juli 2009 16:43 schreef Frey het volgende:
Hoe slecht GTST ook is op het moment, het is op de eerste maandag van de zomerstop altijd even wennen. Ik heb zo de neiging om straks om 20:00 gewoon weer te gaan zitten kijken. Weg ritme.
Ik ga deze zomer wat leuke stukjes uploaden van wat ik de laatste jaren heb opgenomen.quote:Op maandag 6 juli 2009 17:10 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Je kan die boxen van seizoen 1 en 2 weer eens open slaan
Dan heb ik wel iets om naar uit te kijken...quote:Op maandag 6 juli 2009 17:25 schreef Frey het volgende:
[..]
Ik ga deze zomer wat leuke stukjes uploaden van wat ik de laatste jaren heb opgenomen.
Om de 3 dagen iets.
Strak plan, je neemt al op sinds seizoen 6 en 7 toch? Die stukjes zijn ook zeker weten de moeite waardquote:Op maandag 6 juli 2009 17:25 schreef Frey het volgende:
[..]
Ik ga deze zomer wat leuke stukjes uploaden van wat ik de laatste jaren heb opgenomen.
Om de 3 dagen iets.
Nee, ik kijk sinds seizoen 6.quote:Op maandag 6 juli 2009 17:50 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Strak plan, je neemt al op sinds seizoen 6 en 7 toch? Die stukjes zijn ook zeker weten de moeite waard
En daar kijk ik al helemaal naar uit! Hoe langer geleden, hoe beter. Alhoewel ik ook erg graag nog wat terug zou willen zien van de Ludo vs. Martine lijn (het einde van Martine bijv.) en de return van Frits van Houten (ook al was dat einde bagger), omdat ik dat toen grotendeels gemist heb of vergeten ben.quote:Op maandag 6 juli 2009 17:57 schreef Frey het volgende:
[..]
Nee, ik kijk sinds seizoen 6.![]()
Ik neem pas op sinds eind seizoen 15. Maar ik heb ook nog een handje vol stukjes van daarvoor, waarvan het oudste uit seizoen 8 komt. Dat komt over een tijdje ook nog wel aan bod.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |