quote:Op donderdag 4 februari 2010 00:05 schreef DrDentz het volgende:
Wat een ophitsende site.
[ afbeelding ]
35 people saw Michael Jackson at the Miami Airport !!!!
En dan gewoon een grote foto van Michael Jackson die landt in Engeland vlak voor z'n This Is It aankondiging.
De piepies van deze wereld gaan die foto verspreiden en claimen dat het een 'onbekend persoon' is die landt in Miami en op MJ lijkt.
Maar ben je er niet iets teveel mee bezig? Beetje obsessief? Zo komt het iig op mij over. Jij komt namelijk met dingen....quote:Op donderdag 4 februari 2010 00:41 schreef piepie het volgende:
Deze piepie gelooft niet alles wat ze ziet en leest.
De onzin laat ik vor wat het is ...![]()
Als ik iets opmerkelijk vind dan plaats ik het wel.
Mijn man neemt mij heel serieus trouwens en heeft genoeg gezien om ook sterk te twijfelen ...
3NLIGHTEN ME!quote:Op donderdag 4 februari 2010 00:45 schreef Michielos het volgende:
wat is overigens de link met de reptilians en gezonde voeding?
Ik weet het antwoord op dit raadselquote:Op donderdag 4 februari 2010 00:45 schreef Michielos het volgende:
wat is overigens de link met de reptilians en gezonde voeding?
Te schreeuwerig en ongeloofwaardig ...quote:Op donderdag 4 februari 2010 00:00 schreef JoepiePoepie het volgende:
Wat vind je eigenlijk van deze site, piepie (en anderen):
http://www.michaeljacksonsightings.com/
Nou ja... hij ziet er hier niet veel slechter uit dan zijn laatste voorkomenquote:Op donderdag 4 februari 2010 00:50 schreef JoepiePoepie het volgende:
[..]
Ik weet het antwoord op dit raadsel! Zie afbeelding (kijk maar eens goed):
[ afbeelding ]
Of hij heeft hier niet gezond gegeten of hij is een reptilian.
![]()
Wat heb ik gewonnen?
Wat is er mis mee als ik achter de waarheid probeer te komen? Is dat obsessief dan?quote:Op donderdag 4 februari 2010 00:43 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Maar ben je er niet iets teveel mee bezig? Beetje obsessief? Zo komt het iig op mij over. Jij komt namelijk met dingen....
Op het hoax-forum is hier wel van alles over te lezen.quote:Op woensdag 3 februari 2010 23:51 schreef Michielos het volgende:
er waren ook mensen die zeggen dat ze MJ voor hun ogen hebben zien morphen. Dit kan duiden op een afvallige reptilian die de NWO wou onthullen. Hiervoor moest hij sterven net zoals Tupac dit al voor hem deed.
Iemand hier enige links over?
Poeple...quote:
ach een française is zo'n foutje wel te vergeven toch? ,,,quote:
Inderdaad, scherpe opmerking PimD.quote:Op woensdag 10 februari 2010 17:34 schreef PimD het volgende:
Ze hebben het ook de hele tijd over 'appears to be' he... Zou het een hint zijn?!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |