Wat een arrogante dikbetaalde ballen zijn het ook. Bah, vreselijk.quote:Matthijs: ‘DZDD is zomeruitverkoop’
Van onze mediaredactie
Gepubliceerd op 30 juni 2009 07:56, bijgewerkt op 30 juni 2009 08:35
HILVERSUM -
VARA-vedette Matthijs van Nieuwkerk heeft hard uitgehaald naar de makers van De Zomer Draait Door, óók VARA. Om het nog kruidiger te maken: hij doet dat in de VARAgids die vandaag verschijnt.
Van Nieuwkerk heeft ‘in grote verlegenheid’ gekeken naar de tijdelijke opvolger van zijn eigen programma, De Wereld Draait Door. ‘Het troosteloze woord zomeruitverkoop drong zich bij mij op. En niet alleen bij mij heb ik begrepen.’
Eerder nam een andere VARA-coryfee, Paul de Leeuw, twitterend de presentatrice van het programma, Froukje Jansen, onder vuur. ‘Dat is het probleem van Froukje bij DZDD: ze vergeet dat ze nog een presentator aan haar tafel heeft en ze alleen maar met zichzelf bezig is! Sommige mensen zijn moe van schoonheid.’ Via een sms aan Albert Verlinde van RTL Boulevard betuigde De Leeuw snel spijt. Jansen presenteert het programma afwisselend samen met Waldemar Torenstra en Art Rooijakkers.
'Exacte kopie'
Meer verschillen met De Wereld Draait Door heeft Van Nieuwkerk niet kunnen ontdekken. Tot zijn ergernis is niet getracht een ‘zomerse variant’ van DWDD te maken, maar is DZDD ‘een exacte kopie, inclusief presentatietekstjes.’
Cynisch: ‘Je kon het programma ook zien als een bijzonder knappe verdwijntruc. Want dat was het. Je keek namelijk naar DWDD, maar je zag het niet. Heel gek. Foetsie. ’
'Merkwaardige finale'
‘Het succesvolste DWDD-seizoen tot nu toe’, met vaak meer dan een miljoen kijkers, heeft volgens hem ‘een merkwaardige finale’ gekregen.
Overigens stemde de aanleiding voor het interview hem wel tevreden. Van Nieuwkerk is de winnaar van de eerste Sonja Barend Award, een prijs van de VARAgids die door vakgenoten wordt toegekend aan de beste tv-interviewer.
Hihi, potten en ketels.quote:‘Dat is het probleem van Froukje bij DZDD: ze vergeet dat ze nog een presentator aan haar tafel heeft en ze alleen maar met zichzelf bezig is!
Arrogant?quote:Op dinsdag 30 juni 2009 13:22 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Wat een arrogante dikbetaalde ballen zijn het ook. Bah, vreselijk.
1 grote slangenkuil
Het is typisch dat je dit openlijk in de media verkondigd. Matthijs 'drie ton' Van Nieuwkerk. Die bovendien in de VARA gids naar aanleiding van een VARA prijs even gal komt spuwen op een tijdelijke uitzendkracht.quote:Op dinsdag 30 juni 2009 13:37 schreef Rucebo het volgende:
Matthijs heeft gewoon helemaal gelijk. Het is gewoon helemaal gekopieerd van DWDD, alleen dan met derderangs presentatoren.
Tuurlijk zijn het allemaal ego's, die elkaar niet veel gunnen. Maar in dit geval wel terechte kritiek.quote:Op dinsdag 30 juni 2009 13:42 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Het is typisch dat je dit openlijk in de media verkondigd. Matthijs 'drie ton' Van Nieuwkerk. Die bovendien in de VARA gids naar aanleiding van een VARA prijs even gal komt spuwen op een tijdelijke uitzendkracht.
Wat moet Hilversum diep triest in elkaar zitten.
Heb vooral het idee dat die ego'tjes een kartel vormen om anderen erbuiten te houden. Of gewoon omdat ze het leuk vinden, of graag in hun eigen omroepblad aan zelfbevlekking willen doen.quote:Op dinsdag 30 juni 2009 13:44 schreef Rucebo het volgende:
[..]
Tuurlijk zijn het allemaal ego's, die elkaar niet veel gunnen. Maar in dit geval wel terechte kritiek.
Wie bij de VARA welquote:Op dinsdag 30 juni 2009 13:48 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Sowieso vind ik het raar dat de VARA dit soort mensen aanneemt, volgens mij stemt die Van Nieuwkerk helemaal niet links ofzo.
Inderdaad, wtf.quote:Op dinsdag 30 juni 2009 13:30 schreef pfaf het volgende:
Het meest schrijnende vind ik nog dat iemand Twitterend kritiek uit en vervolgens via een sms-je aan een roddelperspresentator z'n excuses aanbiedt. Echt.
Ik ook, om het dan naar buiten te brengen is wel weer OPMERKELIJK OPMERKELIJK OPMERKELIJK.quote:Op dinsdag 30 juni 2009 13:59 schreef Cheiron het volgende:
Hij heeft compleet gelijk. Wat een incompetent presentatieduo elke dag. Ik snap wel dat je het jammer vindt dat de naam van "jouw" programma er aan wordt gekoppeld
Spijkerman is wel echt links hoor...quote:Op dinsdag 30 juni 2009 13:51 schreef Rucebo het volgende:
[..]
Wie bij de VARA wel. Jack Spijkerman ook zo'n (ex)VARA-man, een grotere hypocriete zakkenvuller bestaat niet...
Alsof hij zo briljant is.quote:Op dinsdag 30 juni 2009 13:49 schreef Lavenderr het volgende:
Gisteren weer even gekeken naar een stotterende Waldemar Toorenstra, wat een afgang. Dan maar géén DWDD. Ik wacht wel tot Matthijs weer terug is.
Je moet natuurlijk wel wat doen voor full exposure.quote:Op dinsdag 30 juni 2009 13:30 schreef pfaf het volgende:
Het meest schrijnende vind ik nog dat iemand Twitterend kritiek uit en vervolgens via een sms-je aan een roddelperspresentator z'n excuses aanbiedt. Echt.
Precies, de helft van wat Spijkerman verdient krijgen wij, dat is toch aardig van hemquote:Op dinsdag 30 juni 2009 14:09 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Spijkerman is wel echt links hoor...
En 'linksen' verbieden absoluut niet dat je veel mag verdienen. Als je maar ook veel aan de schatkist afdraagt
Wat is je probleem nu eigenlijk? Je mag Mathijs niet dus heeft hij maar STANDAARD nergens gelijk in? Hij maakt gewoon een goed punt, de hele naam van DWDD, wat HIJ zelf heeft opgebouwd, wordt compleet afgemaakt door die amateuristische bende.quote:
Dat is toch ook de bedoeling.quote:Op dinsdag 30 juni 2009 13:37 schreef Rucebo het volgende:
Matthijs heeft gewoon helemaal gelijk. Het is gewoon helemaal gekopieerd van DWDD, alleen dan met derderangs presentatoren.
Ergste is dat DZDD de hand boven het hoofd wordt gehouden.quote:Op dinsdag 30 juni 2009 14:33 schreef B.E.D het volgende:
[..]
Dat is toch ook de bedoeling.
Exact dezelfde rubrieken.
Daar heb je een punt. Maar ik snap zijn kritiek wel..quote:Op dinsdag 30 juni 2009 14:17 schreef Loohcs het volgende:
Bij Holland Sport straalde hij veel meer passie uit.
Nou... de VARA is sowieso als werkgever niet een van de fijnste van Hilversum, behalve voor de 'sterren'. Cryptosocialistische klote-omroep.quote:Op dinsdag 30 juni 2009 13:42 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Het is typisch dat je dit openlijk in de media verkondigd. Matthijs 'drie ton' Van Nieuwkerk. Die bovendien in de VARA gids naar aanleiding van een VARA prijs even gal komt spuwen op een tijdelijke uitzendkracht.
Wat moet Hilversum diep triest in elkaar zitten.
Nee, ze is uiterst slecht.quote:
Eens.quote:
Dat wist ik allang.quote:Op dinsdag 30 juni 2009 15:17 schreef Verbal het volgende:
[..]
Nee, ze is uiterst slecht.
Maar voor je hormonen te enthousiast worden en het bloed uit je hersenen naar andere lichaamsdelen stroomt en zo je beoordelingsvermogen beïnvloedt: ze is pot.
V.
Overigens heb ik van Mirella nog steeds niets vernomen. Zal wel diep in de anonimiteit zitten.quote:Op dinsdag 30 juni 2009 15:00 schreef Verbal het volgende:
Als die Froukje nou net als Mirella van Markus na 4 jaar nog steeds een drama zou zijn, kom dan nog eens terug... Maar die Van Markus werd overal bejubeld, met haar stompzinnig slechte presentatie. JARENLANG... nul komma nul ontwikkeling.
V.
Ze is gestopt bij de KRO om 'andere dingen' te gaan doen, zoals een boek schrijven, meen ik.quote:Op dinsdag 30 juni 2009 15:42 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Overigens heb ik van Mirella nog steeds niets vernomen. Zal wel diep in de anonimiteit zitten.
Ja dat ook, maar 's ochtend kom ik nooit aan Goedemorgen Nederland toe, ik heb haar ook heel weinig gezien, dus kan ik niets anders dan meeliften.quote:
tochquote:
Je smeert me allemaal dingen aan die ik niet gezegd heb.quote:Op dinsdag 30 juni 2009 14:28 schreef Supersoep het volgende:
[..]
Wat is je probleem nu eigenlijk? Je mag Mathijs niet dus heeft hij maar STANDAARD nergens gelijk in? Hij maakt gewoon een goed punt, de hele naam van DWDD, wat HIJ zelf heeft opgebouwd, wordt compleet afgemaakt door die amateuristische bende.
Laat ze maar GROEIEN van die kritiek van de 'meester' zelf. En niet zeuren dat het niet zo is. Linkse mensen, wat zijn jullie toch sneu eigenlijk.![]()
Als ik veel verdien, is het jouw logica dat ik dan geen kritiek mag hebben. Pleur een eind op.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |