Toevallig gewonnen van Dindoa 6? Daar moeten wij tegen in de zaal. Als je info hebt; ik hoor het graag van je! Gefeliciteerd met de punten trouwensquote:Op zondag 18 oktober 2009 10:54 schreef LoveAway het volgende:
Jajaaa, gisteren heeft 2 gewonnen! 9-8 van DindoaEerste punten van het seizoen zijn binnen.
Nu volgende week nog een inhaalwedstrijd tegen de koploper en dan eindelijk de zaal in!
In de loop van deze week zal het concept-programma bekendgemaakt worden.quote:Op maandag 19 oktober 2009 07:38 schreef MaleDuck het volgende:
Wanneer wordt het programma voor de zaal eigenlijk bekend... vind het best lang duren...
Ja, ben er de laatste 20minunten ingekomen iemand waar ik altijd voor in kom, dus hopelijk kan ik er voor zorgen om in de zaal voor hem in de A1 te komen. Toen ik erin kwam stonden we al 8-3 achter, uiteindelijk 11-5 geworden.quote:En NoJokes, jammer dat jullie verloren hebben, had je nog gespeeld of niet?
Ja klopt! Dindoa 6. Aangezien wij er met 3 dames uit de A van kunnen winnen, moeten jullie dat ook wel kunnenquote:Op zondag 18 oktober 2009 12:09 schreef Burnie88 het volgende:
[..]
Toevallig gewonnen van Dindoa 6? Daar moeten wij tegen in de zaal. Als je info hebt; ik hoor het graag van je! Gefeliciteerd met de punten trouwens
Misschien nog eens goed kijken voor Nike's. Ik heb nu Nike Zoom BB2's, helemaal wit met een donkerblauw Nike logo over de hiel. Verder niks bijzonders aan te zien, maar zitten heerlijk. Ze zijn er dus wel, bescheiden basketbalschoenen (Maar dan moet je geen AndOne, Reebok of Adidas hebben)quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 20:24 schreef Flappekz het volgende:
Zaalschoenen is dit jaar een hel, aangezien ik alleen maar pijn in mn poten krijg van die crossovers. Ongeveer alle basketbalschoenen zien eruit als ufo's, dat weiger ik ook
Dat vind ik al een halve ufoquote:Op dinsdag 20 oktober 2009 21:04 schreef Luco het volgende:
[ afbeelding ]
Deze dus, al weet ik niet of ze nu nog te krijgen zijn.
Maar het is geen helequote:
Dat ziet er idd wel geinig uitquote:Op dinsdag 20 oktober 2009 21:07 schreef Luco het volgende:
[..]
Maar het is geen hele
Je kan natuurlijk ook op NikeID.com je eigen kleurstelling maken, dat scheelt al enigzins.
Zal wel niet heel veel verschillen van het Nederlandse korfbal? Misschien wat fysieker en wat minder technisch?quote:Op woensdag 21 oktober 2009 14:04 schreef NoJokes het volgende:
Ik speel denk ik nog een jaartje met me Asics van vorig jaar, even kijken hoe ze lopen de aankomende trainingen.
Is er iemand trouwens bekend met het Belgische korfbal? Aangezien ik volgende week uit moet spelen in Antwerpen tegen Boekenberg.
Ik heb er niet heel veel van gezien, maar ik vind het Belgische korfbal juist wat technischer dan in NL. Ik heb het idee dat Belgen wat meer tijd nodig hebben om tot een kans te komen, wat te maken heeft met geduld (degelijkheid) en spelverdeling (invulling functies). Ik kan er helemaal naast zitten, maar dat is wat ik me er van kan herinneren.quote:Op woensdag 21 oktober 2009 14:11 schreef Luco het volgende:
[..]
Zal wel niet heel veel verschillen van het Nederlandse korfbal? Misschien wat fysieker en wat minder technisch?
Helemaal mee eenschquote:Op woensdag 21 oktober 2009 20:44 schreef Luco het volgende:
Qua techniek doel ik niet zozeer op rust in het spel ed, maar meer op algemene vaardigheden. Een gevolg van een ietwat mindere techniek is dat je meer tijd nodig hebt om een kans te creëren, waardoor je dus rust in je spel moet houden.
Doordat de Nederlandse topspelers allemaal zo makkelijk schieten en vrijkomen heb je geen rust nodig, die bal vliegt toch wel binnen 10 secondes omhoog
Gelijk een dag later ontvangenquote:Op woensdag 21 oktober 2009 12:25 schreef Burnie88 het volgende:
Ik heb de Crossovers van Asics besteld. Ik heb tot nu toe hele goede ervaring met Asics, dus de keuze was snel gemaakt. Ik vind de Sensei-schoenen iets te duur, misschien iets voor volgend jaar.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |