![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
OpzetEven kort de bedoeling van deze toto:
Een aantal users spelen een soort van competitie tegen elkaar. Deze users hebben een ploeg uitgekozen om mee te spelen. Er wordt gespeeld aan de hand van het schema van de Bundesliga.
Dus als Bayern Munchen tegen HSV speelt. Spelen de users die deze ploegen hebben uitgekozen ook tegen elkaar.
Iedere Bundesliga ronde kan er voorspeld worden aan de hand van het toto-principe. Dus een 1 voor een overwinning van de thuisploeg, een 2 voor winst van de bezoekers en een X voor een gelijkspel. Dit doe je door achter de wedstrijd je "Kruisje" te zetten.
Bijvoorbeeld: 16.08.08 15:30 Bayer Leverkusen : Borussia Dortmund 1
Wie in het onderlinge duel het meest aantal kruisjes goed heeft, wint de wedstrijd en krijgt 3 punten. Bij een gelijkspel worden de punten uiteraard gedeeld. Bij het opstellen van de stand wordt rekening gehouden met het doelsaldo van deelnemers.
Ik wil graag meedoen, maar er zijn al 18 deelnemers, wat nu?Je kan aangeven dat je in de toekomst graag mee wil doen, dan kom je op de wachtlijst te staan. Aangezien deelnemers steeds tegen elkaar spelen is het belangrijk dat iedereen elke week meedoet. Spelers die vaker dan drie keer niet meedoen worden vervangen (tenzij er goede redenen voor niet-deelnemen zijn).
Kan ik iets winnen?Nee, dit is puur voor de lol.
Ik ben een paar weken weg, hoe kan ik voorspellen?Je kan de rondes even opzoeken en mij even een PM sturen of de voorspellingen alvast in het topic neer zetten
Hall of FameWinnaar 2006-2007: VoreG (VfB Stuttgart, half seizoen: 30 punten uit 13 wedstrijden)
Winnaar 2007-2008: Bos81 (Bayer Leverkusen, 62 punten)
Winnaar 2008-2009: mcyodogg (Borussia Mönchengladbach, 64 punten)
Oude topicsBundesliga-Toto #1Bundesliga-toto #2Bundesliga-toto 2007/2008 #1Bundesligatoto 2007/2008 teil 2 Bundesliga-toto 07/08 #3Bundesliga toto #4Bundesliga-Toto 08/09 #1:Bundesliga-Toto 08/09 #2:Bundesliga-Toto 08/09 #3[ Bericht 1% gewijzigd door Rucebo op 28-06-2009 21:32:33 ]