Philip Freriks wil ons gewoon allemaal massaal dood hebben en daarom verhult hij deze zeer belangrijke doch ook zeer zichtbare informatie voor ons!quote:Op zaterdag 27 juni 2009 15:05 schreef vanhal het volgende:
[..]
Maar heb je nooit bedacht dat het journaal of de krant hier geen aandacht aan schenkt omdat dit gewoon onzin is wat je roept? Heb je dat nooit gedacht?
quote:Op zaterdag 27 juni 2009 15:04 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
geeft aan hoe bekrompen jezelf naar de wereld kijkt.
Met alle respect maar iemand beweert die NIET gemanipuleerd wordt door overheden/instanties/media etc. etc. zit keihard te liegen. Ook al is het meer onwetendheid, ik zelf wordt ook vast en zeker gemanipuleerd zonder dat ik het daadwerkelijk door heb.quote:Op zaterdag 27 juni 2009 12:03 schreef vanhal het volgende:
[..]
Hoe WEET je dat?
Ik heb je wel eens zien reageren dan 'we' gemanipuleerd worden, door overheden, instanties, bankiers, media etc etc. Wie zegt mij nou dat JIJ niet degene bent die gemanipuleerd wordt?
Over denk deze jip en janneke stelling nog maar eens.quote:Op zaterdag 27 juni 2009 15:05 schreef vanhal het volgende:
[..]
Maar heb je nooit bedacht dat het journaal of de krant hier geen aandacht aan schenkt omdat dit gewoon onzin is wat je roept? Heb je dat nooit gedacht?
Jezus is een verpersoonlijking van ja maar het is nog wel voor meer zaken een symbool zoals de zon bijvoorbeeld. Als je denkt dat Jezus een echt leven persoon op aarde is geweest, is pas bezopen. En als het dan toch een persoon geweest zou moeten zijn dan was het Julius Ceasar dat ..quote:Op zaterdag 27 juni 2009 15:08 schreef Slappy het volgende:
[..]
Kijk eens naar jezelf zwakzinnige als we die onzin van jou niet geloven zijn we gelijk bekrompen
En was jij niet die gast die dacht dat Jezus een paddenstoel was
Nu nog even zoeken naar die 'mainstream' media die dat verslagen heeft.quote:Eén van de sterkste wetenschappelijke bewijzen die Burgermeister presenteert is het met het aktieve vogelgriep besmette jaarlijkse anti-griepvirus van Baxter AG (de Oostenrijkse dochtermaatschappij van Baxter International), dat in de winter van 2008/2009 naar 16 laboratoria in vier landen is gestuurd. Dit bericht verscheen overal in de reguliere media.
Mede vanwege het feit dat experts hebben verklaard dat zo’n besmetting feitelijk onmogelijk per ongeluk kan hebben plaatsgevonden, zegt de Oostenrijkse journalist dat dit overduidelijk bewijs is dat de farmaceutische bedrijven en internationale overheidsinstellingen aktief betrokken zijn bij de ontwikkeling en verspreiding van de meest dodelijke biologische wapens.
da's wel heel erg causaal toch, en het was een foutje van het opsturen van het verkeerde virus, erg slechte praktijk maar dat bewijst nog geen opzetquote:Op zaterdag 27 juni 2009 16:13 schreef Phuturistixxx het volgende:
In plaats van op de man te spelen, pak gewoon eens wat inhoudelijke dingen erbij?
Dit stuk vond ik het meest interessant:
[..]
Nu nog even zoeken naar die 'mainstream' media die dat verslagen heeft.
Ook niet als experts hebben verklaard dat zo'n besmetting bijna onmogelijk per ongeluk gegaan kan zijn?quote:Op zaterdag 27 juni 2009 16:37 schreef Re het volgende:
[..]
da's wel heel erg causaal toch, en het was een foutje van het opsturen van het verkeerde virus, erg slechte praktijk maar dat bewijst nog geen opzet
Als het nu een op zichzelf staand foutje/blunder is maar dat is het niet als je verder kijkt wat er allemaal rondom vogelgriep en nu dan de varkensgriep gebeurd.quote:Op zaterdag 27 juni 2009 16:40 schreef Phuturistixxx het volgende:
[..]
Ook niet als experts hebben verklaard dat zo'n besmetting bijna onmogelijk per ongeluk gegaan kan zijn?
Je weet dat op de man spelen een vorm van onmacht is omdat je niet geinformeerd genoeg bent om met argumenten te komen. Diegene die dus direct lopen te dissen maken zichzelf onstervelijk belachelijk en al helemaal in bloedserieus onderwerpquote:Op zaterdag 27 juni 2009 18:15 schreef Bommenlegger het volgende:
Zeg Lambiekje...
Vind je het eigenlijk nog vreemd dat er hier op de man gespeeld word?
Jij bent de enige die met dit soort bullshit aan komt zetten.
En wat vage sites.
MSM is onbetrouwbaar volgens jou, maar je geeft het wel als bron aan als het in je straatje past...
Blijf voortaan lekker op zapruder bij je geloofsgenoten,hier maak je je onstervelijk belachelijk.
Enne......iemand die het niet met je eens is, wil niet zeggen dat die blind en dom is.
Ps: ja mods, het is op de man, maar soms word je er erg moe van en wil je het gewoon ff kwijt.
Dat is geen vorm van onmacht, mijn waarde.quote:Op zaterdag 27 juni 2009 19:33 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Je weet dat op de man spelen een vorm van onmacht is omdat je niet geinformeerd genoeg bent om met argumenten te komen. Diegene die dus direct lopen te dissen maken zichzelf onstervelijk belachelijk en al helemaal in bloedserieus onderwerp
Dit is geen kwestie meer of men eens is met mij. Dit is geen complot. Dit gebeurd recht onder onze ogen. Deal with it. Dit is fucking realiteit. Get it!quote:Op zaterdag 27 juni 2009 19:42 schreef Bommenlegger het volgende:
[..]
Dat is geen vorm van onmacht, mijn waarde.
Maar een constatering mijn kant naar jou.
In jouw ogen zal het wel bloedserieus zijn.
Maar probeer eens te begrijpen dat er mensen zijn die een andere mening daarover hebben dan jij.
Over op de man spelen gesproken... wie noemt anderen nu dom en bekrompen van geest als die het niet met je eens is??
Ik denk dat het sommige mensen simpelweg niet interesseert.quote:Op zaterdag 27 juni 2009 19:42 schreef Bommenlegger het volgende:
[..]
Dat is geen vorm van onmacht, mijn waarde.
Maar een constatering mijn kant naar jou.
In jouw ogen zal het wel bloedserieus zijn.
Maar probeer eens te begrijpen dat er mensen zijn die een andere mening daarover hebben dan jij.
Over op de man spelen gesproken... wie noemt anderen nu dom en bekrompen van geest als die het niet met je eens is??
Wat doen mensen dan hier als ze zich interesseren voor Nieuws terwijl men zich toch vast wil houden aan het oude?quote:Op zondag 28 juni 2009 02:26 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Ik denk dat het sommige mensen simpelweg niet interesseert.
Klopt. Maar is het wel pas als anderen zo laag op de man spelen. En wat je zegt gewoonweg niet interesseert.quote:Ze zien zo'n berichtje, denken 'huh wat is dat voor raar bericht' en beginnen vervolgens iemands persoon aan te vallen. Dat is immers makkelijker en ook vermakelijker dan een open houding aan te nemen en jezelf wat kritische vragen te stellen.
Wat Lambiekje over anderen zegt is ook niet terecht. In dat opzicht hebben beide partijen schuld, gaan allebei niet fatsoenlijk en respectvol met elkaar om. Allemaal even onvolwassen.
De gevolgen zijn niet te overzien als de medische zorg zo door gaat als ze werken.quote:Ik vraag me echter soms weleens af of mensen niets beters te doen hebben dan op het internet hangen om niet de informatie die hen gepresenteerd wordt eens door te nemen, maar de persoon uit te lachen als een stel kleuters die niets willen leren. Moet je daar je plezier uit halen?
Zo'n houding heeft uiteindelijk negatieve gevolgen voor jezelf en anderen. Het is niet terecht en oliedom.
dat is dan ook niet wat de experts zeggen...quote:Op zaterdag 27 juni 2009 16:40 schreef Phuturistixxx het volgende:
[..]
Ook niet als experts hebben verklaard dat zo'n besmetting bijna onmogelijk per ongeluk gegaan kan zijn?
quote:Op zaterdag 27 juni 2009 01:26 schreef Lambiekje het volgende:
Journalist klaagt VN aan voor poging tot massamoord
Kijk aan een Nederlands stuk over de misdaad...
En dan vervolgensquote:De Oostenrijkse onderzoeksjournalist Jane Burgermeister heeft bij de Amerikaanse FBI een aanklacht ingediend
Dat strookt niet helemaal he?quote:‘Obama onderdeel van plan genocide op 5 miljard mensen’
Jezus hé. Men dekt zich in voor enig schadeclaims door bijwerkingen.quote:Jun 26, 2009 (CIDRAP News) – The Department of Health and Human Services (HHS) recently provided a shield against damage claims related to the use of the antiviral drugs oseltamivir (Tamiflu) and zanamivir (Relenza) in the current H1N1 influenza pandemic.
bron
Je weet dat bijna alle bedrijven en instanties deze maatregelen hebben om schadeclaims te voorkomen hé, dat heeft dus niks te maken met opzettelijk gevaarlijke dingen op de markt brengen, maar om onnodig verlies uit de weg te gaan, of onnodig papierwerk.quote:Op zondag 28 juni 2009 12:19 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Jezus hé. Men dekt zich in voor enig schadeclaims door bijwerkingen.
Ja ik weet naar Zwitsers wet... Je mag producten niet aanklagen voor ondeugdelijkheid als daarmee financieel gezien het bedrijf er hinder door ondervind.quote:Op zondag 28 juni 2009 12:29 schreef Whiskey_Tango het volgende:
[..]
Je weet dat bijna alle bedrijven en instanties deze maatregelen hebben om schadeclaims te voorkomen hé, dat heeft dus niks te maken met opzettelijk gevaarlijke dingen op de markt brengen, maar om onnodig verlies uit de weg te gaan, of onnodig papierwerk.
Nee, alleen bedrijven dekken zich in. Dat is met alles zo, je ziet toch ook vaak genoeg "eigen risico" of "gebruiksregels". Dat wil dus niet per se zeggen dat ze een fout product op de markt zetten, alleen met medicijnen is het zo dat de effecten per individu anders kunnen zijn, en is het vanuit het oogpunt van een geneeskundig bedrijf nodig om je tot op zekere hoogte in te dekken tegen hoge schadeclaims.quote:Op zondag 28 juni 2009 12:45 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Ja ik weet naar Zwitsers wet... Je mag producten niet aanklagen voor ondeugdelijkheid als daarmee financieel gezien het bedrijf er hinder door ondervind.
quote:I am sending this email to inform you that I intend to file criminal charges on Monday Aril 27th against you as well as other employees in the WHO and allied organisations, for your role in exposing the populations of the world to the risk of a pandemic virus that could kill billions of people using laws to fight international racketeering influenced organised crime as well as the UN convention for the prevention and punishment of genocide.
As a public servant employed in an international organisation, the Director-General of the World Health Organisation based in Geneva, you have the duty as part of your official capacity to act at all times in such a way as to safeguard the health of the world’s population, specifically to prevent the “misuse” of pandemic declaration by organisations, companies, government bodies or other entities intent on unleashing a pandemic virus and then carrying through a mass vaccination programme with contaminated material in order to gain political and economic advantages from mass murder.
Het is ook bijna onmogelijk dat je de lotto wint, toch doet iemand het iedere week...quote:Op zaterdag 27 juni 2009 16:40 schreef Phuturistixxx het volgende:
[..]
Ook niet als experts hebben verklaard dat zo'n besmetting bijna onmogelijk per ongeluk gegaan kan zijn?
Hoe weet jij nu zo zeker dat dit bullshit is? Is dit niet gewoon omdat je een vooringenomen beeld over lambiekje hebt? Waardeloos dan. Dus omdat iemand het brengt die vaker discutabel is geweest, MOET het wel een hoax zijn?quote:Op zaterdag 27 juni 2009 18:15 schreef Bommenlegger het volgende:
Jij bent de enige die met dit soort bullshit aan komt zetten.
Nou, daar zal de WHO wel even van opgekeken hebben, ik neem aan dat ze ook onmiddelijk gereageerd hebben?quote:Op zondag 28 juni 2009 15:33 schreef Lambiekje het volgende:
De journaliste heeft al eerder een waarschuwings mail richting WHO gestuurd.
Eeuh Lambiekje? Je kan alles aanklagen, dat zegt niks over de inhoud van de zaak an-sich. Het waarde-oordeel daarover zal moeten komen van de rechters in kwestie, en als die hem niet gelijk geven heeftie meteen weer voer voor een nieuw doofpot artikel..quote:Op zaterdag 27 juni 2009 11:16 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Claims dat vaccins is maar een tiny onderdeel van alle claims.!?! Heeft men wel gelezen wat er allemaal wordt aangeklaagd!!?
Jij probeert echt alles goed te praten. Waarom verdedig je de criminelen?quote:Op zondag 28 juni 2009 20:28 schreef fruityloop het volgende:
Ik lees die site welke als bron genoemd word, en wat zie ik daar? Verwijzingen naar eigen artikelen, en naar artikelen over het bedrijf baxter, wat door slechte interne controles een poosje geleden virulent H5N1 vogelgriep virus verstuurde naar een ander lab, terwijl dit een geimmobiliseerde variant van het menselijke H3N2 griepvirus had moeten zijn. Normale mensen noemen zo iets een bedrijfsongeval, waar weliswaar hard tegen op getreden moet worden, want het had gruwelijk mis kunnen gaan, maar een bepaalde groep mensen schuiven dit linea recta onder de grote NWO/Bilderberg/BigPharma plannen..
quote:Op maandag 29 juni 2009 09:25 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Jij probeert echt alles goed te praten. Waarom verdedig je de criminelen?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |